Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, kkooccuurr napisał:

Witam, 

 

Otrzymałem poniższą ofertę. Czy da się z niej coś jeszcze wycisnąć czy to już max w tej cenie?

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 24 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 82,5 


Dzięki za pomoc!

 

Czy ktoś pomoże? Dziękuję! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec umowy 31.08 Dzisiaj telefon z Krakowa (DUK). Wynegocjowałem taką ofertę. Zamiana mediaboxa na dekoder 4K z dyskiem zrabatowane do 0zł (płaciłem 5 zł). Po zaakceptowaniu umowy w mailu, mam udać się do salonu gdzie wymienią mi dekoder + HBO z HBO Go do 31.01 gratis, + Filmbox do września. Akceptować? (musiałem wycofać wypowiedzenie) To dobra oferta? Czy się pośpieszyłem?

 

 

Drogi Abonencie,

dziękujemy za ponowne wybranie oferty Platformy CANAL+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do 31.08.2020

 

W chwili obecnej posiadam Extra+ z canal+(69,99zł), Hbo z Hbo go(20,00zł) i multiroom premium(20,00 zł). Za to płacimy 109,99 zł.

 

Umowa wypowiedziana z miesiąc temu i wszystkie rozmowy z konsultantem kończą się tym że nic więcej nie można ściągnąć z ceny z tych pakietów, ewentualnie zejście na comfort+ (za 99,99 za wszystko) lub start+ (za 79,99)

Zależy nam na pozostawieniu Multiroom Premium (oglądanie nagrań na drugim telewizorze) oraz na Canal+ z HBO GO.  Dziś dostaliśmy telefon i tylko taka propozycja:

 

Drogi Abonencie,    
zgodnie z prośbą, przesyłamy propozycję usług na dzień 6 sierpnia 2020, z których możesz skorzystać.
PROPONOWANE USŁUGI:    
Nowy Start+

CANAL+

HBO

HBO GO
PROPONOWANE PROMOCJE:    
Nowy Start+ 14,99 zł 24 m, a po tym okresie 18,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów
CZAS TRWANIA UMOWY:

OPŁATA ZA PIERWSZY
MIESIĄC USŁUG:
Do 31 sierpnia 2022
79,99    ZŁ/MIES
Cena po rabacie 5 zł/mies.
za zgody marketingowe

 

Czy coś można jakoś urwać za Multiroom Premium? (Standard nie wchodzi w rachubę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rozmowa po wypowiedzeniu i taka oferta.

Pace wymieniony na 4k, został Sagecom, ale przynajmniej bez kabli.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ircios napisał:

W tym abonamencie masz ukrytą opłatę za dekoder lub C+4k. 

 

Yyy... Dlaczego tak uważasz? Pani powiedziała, że jak zaakceptuję tę ofertę, to będę mógł wymienić mediaboxa na dekoder 4K z dyskiem , bez żadnych kosztów. Najem dekodera 4k będzie za 0 zł (teraz płacę 5 zł za mediaboxa), Canal+4K też ma być bez dodatkowych opłat. Jest inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy np.podnieść cenę za pakiet o 10. Powiedzieć że dekoder jest za 0. Jest rabat 10 na dekoderze, ale jak ktoś nie czyta co i za ile dostaną, to akceptuje ofertę droższą o 10. Ważne, że dekoder za free :-D

A operator dostał tak czy siak kwotę na którą liczył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ircios napisał:

Wystarczy np.podnieść cenę za pakiet o 10. Powiedzieć że dekoder jest za 0. Jest rabat 10 na dekoderze, ale jak ktoś nie czyta co i za ile dostaną, to akceptuje ofertę droższą o 10. Ważne, że dekoder za free :-D

A operator dostał tak czy siak kwotę na którą liczył. 

 

A jaką cenę za pakiet mam podniesioną?

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Extra+ z C+ (10) za 79,90 - chyba taniej nie dają?, C+4K UHD za 0 zł, eleveny za 11,90, Multiroom standard za 10 zł...

I zapewne opłatę za MR dało się zbić i trochę żałuję, że zapomniałem o to powalczyć.

Mogę jeszcze zrezygnować z tej oferty (tyle, że wypowiedzenie już wycofane), więc nie wiem czy warto, czy jest szansa ,że zaproponują mi coś lepszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NobelM napisał:

Jak MR miałeś do tej pory płatny (czyli nie pocyfrowy), to opłaty miesięcznej za niego nie zbijesz (aktywację może i by się udało). Ogólnie bardzo dobra oferta (zwłaszcza dekoder 4k z dyskiem i kanałem C+4k za 0zł).

 

5 godzin temu, ircios napisał:

@Sponge_Bob Bierz śmiało. U mnie starość nie radość. Nie zauważyłem Eleven ;-)

 

Dzięki za wyjaśnienie i pomoc. W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak aktywować tę ofertę. Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia, obecnie było Extra+ z Canal+, HBO, MMP, UltraBox+ 4K z dyskiem i MR Cyfra+ za 129.99zł.

Umowa przedłużona na warunkach: Extra+, cała paczka Canal+ wraz z 4K, kolekcja Fox Play, National Geographic Play, Paramount Play,  UltraBox+ 4K z dyskiem(5zł), MR Cyfra+, za 84,99zł.

Dodatkowo: 5mc Cinemax, 2mc HBO, 1mc MMP i Filmbox.  Interesował mnie pakiet Extra z Canal+, także chyba cena w porządku na obecne czasy.  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...