Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.06.2020 o 13:04, ircios napisał:

Jesteś chyba jedną z lepszych dojnych krów. :-D . O 2 dychy minimum. Zapoznaj się z ofertami tutaj podanymi. 

Chyba mam gorzej ?

Obecnie za: Extra +, Canal +, Eleven, MP,  MR, dekoder płacę 136,89. 

Wypowiedzenie złożone, umowa kończy się 31.06.2020.

2 miesiące negocjacji (myślę, że w sumie z 10 telefonów) i najlepsza i najbardziej aktualna oferta to:

Extra +, Canal + = 85zł

Eleven = 11,9 zł

MP = 0zł

MR = 10 zł

dekoder = 0zł

RAZEM 106,9

 

Zdaję sobie sprawę, że jest to kwota wyższa niż prezentowane możliwości na forum. Konsultanci twierdzą, że niższej kwoty nie otrzymam.

Konsultowałem się z kolegą Mikim, również otrzymałem info, że nie lepszego nic nie ugram.

 

Czy moja moje negocjacje są na przegranej pozycji, z racji tego, że startuję z bardzo wysokiego pułapu i powinienem przyjąć ofertę i cieszyć się, że będę płacił 21% mniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E+ z C+ za 79,99 + MR 10 + 11,90 Eleven.  To jest prawie 102 zł. Przepłacasz 5 zeta. Raczej nie zejdziesz niżej. Chcesz płacić mniej? Zrezygnuj z Eleven. Potem włączaj w opcji w/w i tyle. Jak dla mbie umowa na ten pakiet jest zbędna. Nie cały czas leci meczyk na żywo. Są okresy martwe z kopaną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra+ z CANAL+ i Eleven. Za wszystko płacę 91,89 zł. Dzisiaj propozycja: to samo plus multiroom plus dekoder Premiumbox 4K, do tego MP za 106 zł. Co wy na to?

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Proszę nie używać Caps Lock podczas pisania postów. Zmniejszono też zbędną bardzo dużą i pogrubioną czcionkę całego postu do standardowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, natala napisał:

Pakiet Extra+ z CANAL+ i Eleven. Za wszystko płacę 91,89 zł. Dzisiaj propozycja: to samo plus multiroom plus dekoder Premiumbox 4K, do tego MP za 106 zł. Co wy na to?

 

Na pewno to, abyś w końcu dokładnie czytał, co tu się pisze. Jeśli nie dadzą dekodera za 0 to bierz. HBO na 5 m. za free by się zdało i kolekcje VOD NG i Fox Play. Nie ma takiego dekodera, o którym napisałeś. Jeśli to 4K to C+ 4K powinni dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ircios napisał:

Idź do APS złożyć wypowiedzenie.  Za free i więcej czasu pozostanie :-D 

Papier możesz już złożyć.


W sumie teraz ogarnąłem, że po raz pierwszy umowa jest na mnie i mogę osobiście przynieść wypowiedzenie :) Swoją drogą jakbym im przyniósł dwa wypowiedzenia (moje i taty z końcem w październiku) to by się mogli zdziwić :)

Ja uważam, że jak ktoś ma bardzo drogą umowę, to trzeba z czegoś zrezygnować, choćby na chwilę, bo takie "dojne krowy" lubią wykorzystywać.
 

Edytowane przez kleyo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Może komuś się przyda.

Miałem Extra+ za 44,99zł (goły). Na 3 dni przed końcem wypowiedzenia odebrałem tel z DUK (wcześniej olewka lub odrzucałem połączenia).

 

Dostałem:

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+, HBO, FOX Play, HBO GO, Nat Geo Play
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 44,99  zł

 

Cena ta sama, a HBO i HBO GO na 1/3 trwania umowy, czyli 5 miesięcy za free. Jestem zadowolony.
HBO i HBO Go trzeba wyłączyć telefonicznie przed końcem okresu darmowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miałem Comfort z 8c+ i MR za 59,99, umowa do lipca

Jakoś w kwietniu już do mnie dzwonili, ale chciałem poczekać i sprawdzić na forum jak wygląda sytuacja po 2 latach.

W czerwcu znowu dzwonili i ostatecznie mam nowy comfort z 8c+, mr za 59,99 (czyli to samo) i dodatkowo dopełnienie do extra na miesiąc i hbo do końca sierpnia. Jakoś nie miałem weny żeby się spinać o 2,5 na pakiecie.

Nie wysyłałem wypowiedzenia, dzwoniono z 228171517.

 

Dziękuję za przyklejoną ściągawkę i do zobaczenia za 2 lata :)

Edytowane przez spiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pakiet extra plus canal + 79,99 eleven sports 11,90 mrs 10zł najm dekodera 4 k 15,00 zł =116,89 umowa do 31.07.2020

wypowiedzenie złożone 26.06 

oferta telefoniczna 27.06 to samo co mam +  mistrzowska piłka  116,89 lub

superpremium 4k+ Mistrzowska piłka +mrs za 134 zł i twardo że taniej się nie da . odrzuciłem po czym poinformował mnie konsultant do kiedy mam zdać dekodery w punkcie i miłego dnia życzył ja mu również . Zadzwonią jeszcze ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy,

Aktualnie posiadam pakiet Superpremium(6)LIVE (HBO, Cinemax, 6xCanal) + WiFi PremiumBox + 2xMultiroom WiFi Box. Za wszystko płacę 120 zł, a umowa kończy się pod koniec lipca. Po wypowiedzeniu umowy kilka dni temu otrzymałem telefon z propozycją:

- wszystko, co miałem

- 10xCanal + Canal 4K

- kolekcje Canal VOD

- dekoder 4K

 

Umowa na dwa lata za 125 zł. Można coś jeszcze ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużone na 4 dni przed końcem umowy, po wypowiedzeniu. Raczej standardowo:

Extra 55 zl

8xC+4k 25 zl

Hbo+hbo go 20 zl

Sundance na 6m gratis (miałam wcześniej)

Wymiana Pejsika na Ultrabox 4k za 5 zł 

Wszystko za 105 zł na 24 m

 

Wcześniej 

Superpremium (z Cinemax) 95 zł

Hbo go za 5 zł (dobrane w trakcie umowy)

Sundance za 3 zł

Razem za 103 zł

 

Edytowane przez melania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Mam umowę ważna do 30.09:
Pakiet Extra+ 8 C+ 79,99 zl

Hbo, HBO Go 5 zł

MR standard 0 zł

Biorę Eleveny w formie wł/ wył

Mistrzowska piłka w formie wł / wył.

Dekoder 0 zł

Łącznie 84,99 zł

 

Dostałem propozycję po złożeniu wypowiedzenia:

Pakiet Extra+ 8C+ 84,99 zł

HBO, HBO Go za 0 zł

Mistrzowska piłka, Nat Geo Play, Paramount Play,  FOX Play, za 0 zł

Mr standard 0 zl

Wymiana Pace na dekoder 4K za 5 zł miesięcznie

Łącznie 89,99 zł

 

Chciałem się zapytać czy jest szansa uzyskać Pakiet Extra za 79,99 zł, żeby HBO zostało za 0 zł oraz czy jest szansa na zniesienie opłaty za dekoder i dostania np C+ 4K (obecnie proponują za 10 zł miesięcznie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W tej chwili posiadam ofertę do konca lipca:

Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów

Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów

CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m dla Abonentów

Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18)

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł + najem 5 zł/m

History HD/H2 2,99 zł

czyli koszt 62,98.

Na co można liczyć po wysłaniu rezygnacji z umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kimus napisał:

Na co można liczyć po wysłaniu rezygnacji z umowy ?

Na gwiazdkę z nieba?  Może warto sprecyzować swoje oczekiwania?

A poważnie to co masz nic taniej nie dostaniesz, możesz powalczyć o zniesienie najmu za dekoder, ale nie będzie to łatwe zadanie i ewentualnie jakieś bonusy na 2-3 miesiąca za darmo z możliwością wyłączenia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym przedłużyłem umowę po wcześniejszym wypowiedzeniu do końca lipca br oto zaakceptowana oferta z DUK :

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 74,99 zł 24 m, a po tym okresie 81,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Sta ndard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 86,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Wcześniej za ten sam pakiet 97,60zł. Myślę, że to rozsądna oferta, tańsza o 10 zł bez zmian. Na zjazd na niższy pakiet raczej nie ma szans. Zależało mi na piłce kopanej i dostałem ją na wszystkie możliwe sposoby. Pytanie do Was: czy ktoś coś jeszcze utargował z takiego pakietu? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaakceptuję, bo w tym roku nie mam czasu się z nimi kopać:

 

Comfort - 22,50 zł

Canal Plus x 10 - 25,00 zł

Dekoder 4k z dyskiem 1T - 5 zł (wymiana po 19.07.)

oraz dopełnienie do Extra na sierpień HBO i HBO Go na 5 m-cy za free

(umowa od 01.08)

 

Niektórym udało się podobno wywalczyć dekoder z dyskiem za free ale chyba tym razem odpuszczę z uwagi na zmęczenie materiału.

 

Do tej pory Comfort plus dopełnienie do Extra za 32,50 zł. Pewnie będzie ciężko żeby ich sterroryzować o dopełnienie od września za 10 zł (i tego mi szkoda).

 

 

Edytowane przez Finito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta zatwierdzona dzisiaj z modułem Cam CI+ ECP + Dekoder do multiroom nie dało rady na dwa moduły. Dlatego umowa tylko na 15 m-cy żeby zobaczyć co przyniesie przyszłość co do praw sportowych i jak będą się rozwijać usługi internetowe?

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 15 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonent ów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 82,50  zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...