Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, ircios napisał:

@jackowski. Nie darady dostać HBO na całą umowę. Jeśli chcesz HBO to najtaniej w normalnym Superpremium za 99,99. Może i HBO Go by dorzucili wtedy w gratisie. Z MR 119,99. Dekoder 0.

 

@misiek1985 Dawniej większość nie pozwoliła sobie wcisnąć C+4k za dyche.  Tylko nieliczni  dali sobie. Teraz jest problem i myślę, że przy zestawie 6C+ nie odpuszczą. Staraj sie za 0, zobaczymy. Oczywiście opłatę za dekoder też przydałoby się wynegocjować 0.

 

@Tormo Zapomnij. Na pół roku najwyżej. W Twoim przypadku opłaca się wziąć Superpremium 4k za 109,99. Tam masz HBO z Go. 

 

@wavergreen Obawiam się, że  E+ dostaniesz za 15.  Obojętnie kiedy będziesz dzwonił.

Wiem że dawali c+4k za 0zł ale latem ubiegłego roku wymieniałem Pace PVR na ultraboxa 4k i było to w trakcie trwania umowy która kończy sie w listopadzie tego roku.Ogólnie nie chcieli mi wymienić w trakcie umowy tylko przy przedłużeniu ale troche ich pomęczyłem że jestem abonentem już 17 lat i jakoś sie zgodzili tylko dostałem ultraboxa za 5zł a c+4k za 0zł przez 6 miesięcy a poźniej 10zł, tak więc teraz musze ich pomęczyć żeby zrabatowali ten c+4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@natala

A co tu tłumaczyć. Do jednych wydzwaniają non stop, do innych mniej, a jeszcze do innych wcale.

Sam zadzwoń, skoro nie dzwonią. Ich też można ponękać. :-D

 

@misiek1985 Dokładnie tak. Tymczasem daj sobie na luz. Teraz nic nie ugrasz. Masz ponad ćwierć roku do końca umowy.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa do końca czerwca, wypowiedzenie złożone, tel z DUK pakiet extra + canal+10, canal+4K, HBO+HBO GO, pakiet filmbox, eleveny, liga mistrzów za 116 zł. Po chwili marudzenia Pani powiedziała że może w tej cenie dorzucić dekoder 4K za 0zł. Co sądzicie o tej ofercie? W tej chwili mam extra+ canal+(6) + dekoder wifipremiumbox za 74,99. Ile ewentualnie można być taki sam składak ale bez elevenów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, boskimc napisał:

Obecnie extra + 6CP + eleveny i multiroom 94 zl chce zejść na Comfort + 6 CP + multiroom wyslalem wypowiedzenie umowa do 30.06 dzwonią i oferta to 69.90...

Wczesniej w wątkach widzialem to samo za 57.50 twierdza ze nie ma takiej oferty. Jak jest naprawdę?

Tak i Ci wyjdzie około . 10 zł w tym to MR.

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, maćko22 napisał:

Witam umowa do końca czerwca, wypowiedzenie złożone, tel z DUK pakiet extra + canal+10, canal+4K, HBO+HBO GO, pakiet filmbox, eleveny, liga mistrzów za 116 zł. Po chwili marudzenia Pani powiedziała że może w tej cenie dorzucić dekoder 4K za 0zł. Co sądzicie o tej ofercie? W tej chwili mam extra+ canal+(6) + dekoder wifipremiumbox za 74,99. Ile ewentualnie można być taki sam składak ale bez elevenów?

 To wszystko co Ci zaproponowali jest w superpremium 4k za 109,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba czekać na anulowanie /odstąpienie/ zawartej umowy /jutro będzie tydzień jak napisałem przez strefę canal+  odstąpienie od umowy.

 

czy ta oferta była ok ?

Pakiet Superpremium+ 4K, CINEMAX, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 124,99 zł/m oraz za 139,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 10 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłat a 10 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

 

czy w superpremium + 4k jest zawarte HBO Go ?

 

co innego konsultant przez telefon, co innego dostałem na maila / nie wiem skąd multiroom/ najem, wymiana i aktywacja dekodera miało być za ) zł, na infolinii 

powiedzieli,że jak wymienię to + 10 zł/mies

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja pisałem o dekoderze 10zł/ mies, MT nie chcę , w ogóle to nie wiem skąd się wziął

 

cena za tą opcję to  154 + najem 10 żł /a miała nie być, a przez telefon mówił coś o 159 zł

odstąpiłem i czekam jak to rozpatrzą.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...