Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Obecnie posiadam pakiet Extra+ z CANAL+ (6) LIVE za 69,99 zł i do tego Multiroom Premium za 20 zł. Razem płacę 89,99. Umowa do końca maja. Na razie oferują mi to samo co mam za taką samą cenę. Zależy mi na tym żeby do mojego pakietu dobrać opcję Mistrzowska Piłka za 0 zł.  Jestem już po kilku rozmowach z konsultantami (z numeru kierunkowego 22 jak i 12) i na razie dowiaduję się od nich tylko tyle że nie ma takiej możliwości. Oferują mi Mistrzowską Piłkę ale dodatkowo płatną dychę miesięcznie. Może ma ktoś pomysł jak to ugryźć? Co jeszcze mogę zrobić? 

Mam jeszcze dwa pytania odnośnie multiroomu. Gdybym przeszedł z premium na standard (oferują mi zamianę na wersję standard za 10 zł miesięcznie) i wziąłbym nowy dekoder dodatkowy (obecnie jest to stary box+ jeszcze po telewizji "n") na którym mógłbym oglądać te wszystkie internetowe kolekcje VOD to czy musiałbym płacić za niego dzierżawę? I drugie pytanie, czy wifibox+ albo wifipremiumbox+ mogłyby pracować jako dekoder dodatkowy w zestawie z głównym turboBox+? Czy główny też musiałby być wtedy wymieniony na inny?

Edytowane przez gizmo_ksd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy przejściu z modułu dostałem dekoder 4k za darmo bez opłat na całą umowę, mam nowy comfort+ z C+ 8x i C+4k, dopełnienie do extra, fox i ngc play wszystko za 69,90 piłka była za 0pln na całą umowę w ICA, akurat o to nie walczyłem, ale włączyłem skoro za darmo. Myślę że z MR powinieneś też za tą cenę mieć to wszystko, skoro były opinie że przepłaciłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca lipca. Dziś tel z ofertą  Exstra+, c+6  69,99zł, C+ 4K 0zł, cinemax 0zł,  filmbox pack 5 zł, HBO 0zł na 5 miesięcy.  Do tego multiroom standard 10zł  i dekoder 4K - 49zł aktywacja + 5zł miesięcznie, mistrzowska piłka 5zł.  Brać czy czekać do lipca ??

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GrubyBubu napisał:

Ja przy przejściu z modułu dostałem dekoder 4k za darmo bez opłat na całą umowę, mam nowy comfort+ z C+ 8x i C+4k, dopełnienie do extra, fox i ngc play wszystko za 69,90 piłka była za 0pln na całą umowę w ICA, akurat o to nie walczyłem, ale włączyłem skoro za darmo. Myślę że z MR powinieneś też za tą cenę mieć to wszystko, skoro były opinie że przepłaciłem ;)

Przejście na dekoder ultrabox z modułu to trochę inny przypadek. Nowego multiroomu za 0zł też nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.07.2019, wypowiedzenia nie składałem jeszcze.

 

Oferta z wczoraj:

Superpremium 8c+ / 3HBO (bez HBO GO)  / Multi Man Pack / Eleven / Mistrzowska Piłka/MRs (mediabox + adb2851) - wczoraj oferta za 151,99.

 

Obecnie za taki pakiet (w tym MP w opcji włącz/wyłącz) za 146,99 średnio.

 

Myślę, że nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa (Start+ 24,99, 8xC+ 25zł, 4K ULTRABOX+ 0zł, C+4K Ultra HD 0zł) do czerwca...brak wypowiedzenia.
Dziś telefon z Krakowa i udało mi się uzyskać dobre warunki więc klepnąłem :-)

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Extra+, Multi Man Pack, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Mul ti Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 47,5  zł

Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mateusz1q napisał:

https://screenshots.firefox.com/6JJI9J95679Intn8/poczta.wp.pl
 

 

Generalnie podoba mi sie ta oferta, tylko konsultant mówił o hbo na 5 miesięcy a tu ni w ząb o tym nie jest napisane co myslicie, wysyłac wypowiedzenie? umowa do konca czerwca

Bez większych kombinacji Extra z C+(6) można mieć za 69,99 zł. Za 79,99 zł to powinni Ci dać Extra z całą paczką C+. Walcz ;)

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, złożyłem wypowiedzenie. Aktualnie posiadam pakiet superpremium+ oraz eleveny za 11zł i multiroom. Płacę 120zł. Z DUK proponują mi ofertę taką jak teraz ale liga mistrzów za darmo mogę natomiast zrezygnować z canal+ seriale i canal+ discovery oraz HBO wychodzi wtedy 91zł. Czy cena jest dobra czy można coś jeszcze ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znana procedura. Kilka telefonów z Krakowa  i wczoraj SMS  "taniej nie będzie". Umowa podpisana na 2 lata .

Było 29,99 koniec 30.04.  (wcześniej zaaprobowana umowa, połowa lutego  -odstąpienie 14 dni)

Będzie Nowy Comfort+  z PACE PVR  i   MS  2xCameleon   ze standardowym dopełnieniem 1m Ekstra. Papierowa faktura. 22,50 po 24 m 26,50 zł/m

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry

 

Jaki jest aktualny numer do DUKu.

 

Dzownilem 12 294 78 79 (podany w mailu o potwierdzeniu rezygnacji) - nie ma takiego numeru

Podobnie 12 294 78 50, 12 294 47 87 

 

Wylaczyli DUK czy jak ?

 

Kots przedluzal na dniach cos kolo extra+/superpremium ?

 

Bo widze ze dla nowych jest Extra+ z 8c, hbo, hbogo, fox play, ng play, Mistrzowska Pilka, Canalem 4K i dekoderem 4k za 99 (potem 100) przy umowie na 12 miesięcy. Wiec oferta dla obecnych powinna być co najmniej tak samo dobra. 

PS. Ile kosztują eleveny z ManP w pakiecie - 25 czy da się jakos taniej (chyba 7,95+15) ?

Edytowane przez sponn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...