Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, mlesniew napisał:

Czy zakładając, że przy przedłużaniu umowy wybiorę pakiet Comfort+, to jest możliwe wzięcie w trakcie trwania umowy dopełnienia do Extra+ za 10zł i ewentualnie 8xC+ za 25zł i 3xHBO za 20zł?

 

Przed chwilą telefon z DUK

Upierają się, że HBO za darmo teraz już nie dostanę bo miałem przez 2 lata. Więc realna podwyżka w moim przypadki jest uzasadniona i nieunikniona.

Zejść do Comfort+ w obecnym momencie też nie mogę.

Ja miałem za darmo HBO przez 4, czy więcej lat i w końcu dali na następne 2.

Też za każdym razem mówili że się skończyło, przy piątym telefonie jednak się znalazło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam moich kolegów i koleżanki z forum SatKurier.pl piszę do was, ponieważ umowę mam do Kwietnia 2019 r. ale już od Października mogę ją przedłużać. Aktualnie posiadam pełną ofertę TV z dodatkami internetowymi oraz dekodery i multiroom obecnie płacę za to 208,88 złotych a za sam pakiet Superpremium+ 109,99 złotego moje pytanie brzmi co mogę ugrać na cenie chce zachować daną ofertę nc+ proszę o porady chce płacić maksymalnie 210 złotych  i mieć jak najwięcej w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2018 o 16:48, Miichaaal napisał:

Witam, umowa do końca października, dziś wysłane wypowiedzenie. 

...............Dziś dzwonili z Warszawy z propozycją tego samego. Mówię im, że jak dostanę HBO na cały okres umowy za darmo to przedluże. Konsultant stwierdził, że w tej cenie HBO to kilka lat temu dawali i zakończył rozmowę. 

 

 

Już nie odbieraj telefonów od NC+ nie ma sensu, bo i tak nic przed końcem umowy nie ugrasz.

Poczekaj do końca umowy aby wyłączyli sygnał , na drugi dzień sami zadzwonią z pytaniem jaka twoja decyzja ?

Wtedy im powiesz czego oczekujesz i na twoich warunkach dostaniesz czego chcesz - ja tak zrobiłem i dostałem co chciałem (powiedziałem że jak nie, to zwracam sprzęt) :)

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

2 godziny temu, ADUSIEK XPS 5 napisał:

..... moje pytanie brzmi co mogę ugrać na cenie chce zachować daną ofertę nc+ proszę o porady chce płacić maksymalnie 210 złotych  i mieć jak najwięcej w nc+.

 

 

Widać że cię bezlitośnie wykorzystują, to że nie umiesz negocjować, to samo można mieć za cenę poniżej ~ 100zł - oczywiście bez dekodera tylko na 1 program  -  4K ULTRABOX+ ( bo to czysta głupota) czytaj w/w odpowiedź i  przekalkuluj - nigdy w negocjacji od razu nie mów czego chcesz, tylko ciągnij za język co by ewentualnie dołożył gratis itd.... to jest negocjacja bo NC+ to nie sklep. Tyle z mojej strony porady, zrobisz jak zechcesz :)

Edytowane przez verte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@verte, @Miichaaalniekoniecznie. Warszawa jest trudna w negocjacjach jeśli chodzi o oferty przedłużeniowe. Może sam zadzwonić do DUK Kraków lub czekać aż się sami odezwą. Poza tym ma jeszcze baaaarrrrdzooo dużo czasu wbrew pozorom do końca umowy. Najlepsze oferty są na sam koniec lub tak jak ty piszesz po wygaszeniu sygnału. Na to nie ma reguły niestety. ;)

 

@ADUSIEK XPS 5, pakiet Superpremium+  dają za 99,99 zł na 24 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon. 

 

Dotychczas to co w podpisie. Umowa do końca listopada. 

 

Nowa propozycja:

Extra+

Canal+x8

Canal+VOD 

HBO 

HBO GO 

Pace PVR 

Multiroom po C+

Razem 79,99zł.  Umowa na 24 miesiące. 

 

Mistrzowska piłka do końca roku za darmo, później 10zł, ale stwierdziłem, że bez Multiligi nie ma sensu za to płacić. 

 

Druga opcja była ta sama,  ale z C+6 i bez Canal+VOD za 74,99zł.

 

Jak myślicie - warto skorzystać z tej oferty? 

 

Trochę się obawiam długości umowy,  bo jednak przetarg na Ekstraklasę wciąż nie jest rozstrzygnięty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505, jak najbardziej. W tej cenie nic lepszego nie ma. Ktoś się chwalił, że oprócz tego dostał Mistrzowską Piłkę za 0 zł. Walcz ;)

 

Ps. do kiedy masz umowę? Składałeś wypowiedzenie?

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyło mnie to HBO i HBO GO w cenie.  Jednak na Mistrzowską Piłkę za 0zł konsultantka już się zgodzić nie chciała.  

Mówiła,  że do końca roku za 0zł,  a później będę mógł włączyć samodzielnie,  ale dziś nie potrafi mi określić jaka to będzie kwota. 

 

@shevchenko1987   Umowę mam do końca listopada.  Nie składałem jeszcze wypowiedzenia. 

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu dają HBO / GO do pakietu Extra+ z Canal+ od 79,99 zł ;) Może ich jeszcze wyczekaj do końca i się ugną z MP. Chyba, że Ci nie zależy aż tak bardzo to możesz klepać.

 

Przypomniało mi się, że ponoć teraz są też promocje, że przy umowie na 24 m-ce można wydusić 2 m-ce gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna podobna oferta:

Superpremium+ - 99 zł

HBO GO - 5 zł

Eleven - 7,95 zł (na 12 miesięcy później standardowa opłata, chyba że zadzwonię i przedłożę to dalej 7,95 zł)

Mistrzowska piłka (Polsat Sport Premium) - 10 zł (od stycznia)

Ultrabox - 15 zł

MR - 10 zł

Filmbox - 5 zł

Canal+ 4K UHD - 10 zł

Razem 151,95 do stycznia, po nowym roku 161,95 zł.

Odmówiłem. Da radę coś wyrwać taniej? Staram się zejść do max 150 zł, co wiąże się i tak z podwyżka (kolejną w przeciągu kilku lat).

Umowa do grudnia, wypowiedzenie jeszcze nie wysyłane ;)

 

Edytowane przez Tomkowic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja celuję w Comfort+, codziennie inna opcja i tłumaczenie, że takiej oferty, którą chce nie ma i nie było. A dzień wcześniej u konsultanta była, sami siebie ośmieszają. W tej chwili płacę za ten pakiet 32,50, chciałbym jeszcze zejść, ale nie na takich samych warunkach albo droższych. Poradźcie, umowa do końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powalcz o Start+ za 9,99 zł i do tego dopełnienie do Comfort+ za 10 zł i masz:

Comfort+ za 19,99 zł.

 

Żeby to dostać to:

1. Musisz mieć złożone i zarejestrowane wypowiedzenie umowy.

2. Oferta z DUK Kraktów pod telefonem 122947879.

 

Możesz sam zadzwonić do nich pod w/w numer telefonu. Zapytać się czy mają wypowiedzenie zarejestrowane. Stwierdzić że przedłużysz umowę tylko na pakiecie Start+ za 9,99 zł.

Jeśli się zgodzą to sami ci dadzą na 1 - 2 miesiące dopełnienie do Comfort+ gratis a później 10 zł miesięcznie.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym podpisał umowę np. na pakiet Start to po jakim czasie można wyrwać po wypowiedzeniu nową umowę w cenie 9,99?

Wiem że okres umowy się sumuje, ale od kiedy by obowiązywała nowa cena od razu z nowym okresem czy później ? Myślę o minimalnym pakiecie z Canal+.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj (zaakceptowana)

 

Umowa na 24 miesiace

Superpremium+ 99,99

2x Multiroom w sumie 20,00 - główny dekoder WIFI PREMIUMBOX+ , dodatkowe WIFIBOX+

 

Pierwsze 3 miesiace zrabatowane do 0,00 (pazdziernik, listopad grudzien) - pozniej 119,99 - srednia  105,00

 

do 1.03.2019 HBO Go - pozniej ewentualnie za 10 zl.

do 1.04.2019 Sundance - pozniej ewentualnie 2,99.

 

Zamiast Sundance proponowano najpierw jakieś programy z pilką nożną ale nie chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ned_Stark napisał:

Witam.

SMS z dziś:

Limitowana oferta specjalna. Przedluz umowe do konca tygodnia i nie plac rachunkow do konca roku. Szczegoly u konsultanta.

 

Ktoś wie coś więcej?

Odpowiedź masz wyżej. U konsultanta dowiesz się więcej.  

Łamaniec na 100%

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ned_Stark napisał:

Witam.

SMS z dziś:

Limitowana oferta specjalna. Przedluz umowe do konca tygodnia i nie plac rachunkow do konca roku. Szczegoly u konsultanta.

 

Ktoś wie coś więcej?

Ciekawe czy jak by mi się udało przedłużyć umowę z pakietem Start+ za 9,99zł to zrabatowali by mi do końca roku do zera mój obecny rachunek, który wynosi sporo ponad stówę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2018 o 21:47, kamil2505 napisał:

Cóż.  Chyba oferta byłaby zbyt piękna by była prawdziwa.  Właśnie dostałem e-mail z potwierdzeniem oferty i co prawda HBO jest w cenie,  ale o HBO GO już słowa nie ma, pomimo zapewnień, że HBO GO jest również za 0zł.

Sprawdź w moje nc+.

Ja mam za tę cenę z HBO GO.

Na "kopanej" mi nie zależało więc odpuściłem, choć coś tam kobitka wspominała że do końca roku gratis a potem ew za 10zł  do włączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Krótkie pytanie do bardziej doświadczonych:

Mam Extra+CANAL+(6)LIVE i płacę 69,99 (dekoder Sagemcom DSI83 HD) - umowa do końca października

Chciałbym zostać przy obecnym zestawie programów i dodatkowo dobrać multiroom na drugi telewizor.

Co mogę ugrać i jak to rozwiązać terminowo? (wypowiedzenia itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dziś umowę:

Okres umowy 24 miesiące (3 miesiące gratis i 21 miesięcy płatnych 71,89)

Comfort + 6C+

Eleven

Mistrzowska Piłka

Pace PVR

HBO i HBO Go - bezpłatnie na okres 5 miesięcy

Dopełnienie do Extra na jeden miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, piracik napisał:

Przedłużyłem umowę na takowych warunkach:

Comfort+ 22,50 zł. 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł 6 m i 25 zł 6 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów.

Wydaje mi się że oferta git. 

Oczywiście. Można teraz powalczyć o dopełnienie do Extra+ za 10 zł jeśliby Cię interesowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...