Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Aktualnie posiadam pakiet:

  • Superpremium+ – 109,99 zł
  • Eleven Sports – 11,9 zł
  • nc+ go TV KINO Świat – 6 zł
  • HBO GO – 5 zł
  • Filmbox Pack – 5 zł
  • 2 x Multiroom Standard – 20 zł

157,89 zł

 

Umowa do końca grudnia (wypowiedzenie jeszcze niewysłane).

 

Wczoraj zadzwonił konsultant i zaproponował to co aktualnie posiadam + pakiet Mistrzowska Piłka za tę samą cenę, czyli 157,89 zł. Patrząc na wcześniejsze strony w kwestii abonamentu chyba więcej nie uda mi się ugrać (chyba, że się mylę?), ale chciałbym wymienić dekoder. Aktualnie posiadam Turbobox+, a chciałbym wymienić na 4k Ultrabox+, aby móc nagrywać 3 programy jednocześnie bez potrzeby ciągnięcia dodatkowych kabli przez dom. Problem polega na tym, że konsultant powiedział, że koszt takiego dekodera to 15 zł miesięcznie co jest raczej słabą opcją. Udało się komuś coś zrabatować przy wynajmie 4k Ultrabox+ czy jednak jestem skazany na 15 zł miesięcznie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
5 minut temu, Elmo napisał:

Umowa do końca grudnia (wypowiedzenie jeszcze niewysłane).

 Aktualnie posiadam Turbobox+, a chciałbym wymienić na 4k Ultrabox+, aby móc nagrywać 3 programy ..........Problem polega na tym, że konsultant powiedział, że koszt takiego dekodera to 15 zł miesięcznie co jest raczej słabą opcją. Udało się komuś coś zrabatować przy wynajmie 4k Ultrabox+ czy jednak jestem skazany na 15 zł miesięcznie?

 

 

Złóż wypowiedzenie i czekaj do listopada/grudnia.

Teraz nie dostaniesz tego co oczekujesz. Może potem ci się uda. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam! Na przełomie grudnia/stycznia kończy się umowa w NC+. Oczywiście już dzwonią z nową super ofertą. Nie będę się spieszył z podpisaniem nowej póki co.

Teraz posiadam:

Pakiet ComfortCanal+(6)LIVE 69,99

Eleven Sports 15.90

Eurosport 2HD 4.99.

Chcieli podnieść abonament i dołożyć jakieś 38 nowych kanałów. Albo w podobnej cenie coś tam nie wiele więcej.

Jak to widzicie "znawcy tematu".

Nie podniosę abonamentu, ba chcę zjechać nawet do około 70zł.

Proszę o wskazówki.

Pozdrawiam i dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś takiego dają na całe 24 m-ce, czy tylko w opcji przedłużania co pół roku?

Comfort 22,50zł + Extra 10zł+ 8xC+ (25zł)

Edytowane przez Barti
Czerwony kolor tekstu w postach zarezerwowany jest wyłącznie dla Administracji i Moderacji forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcin80 napisał:

8xC+ dają na 6 miesięcy, ale spokojnie możesz jak ja już w drugim przedłużyć do końca umowy, w tej samej kwocie,o dopełnienie musisz wykonać kilka telefonów, mi udało się za 3 cim telefonem przedłużyć do końca umowy

U mnie jeden telefon i dostałem przy przedłużeniu umowy 8C+ za 25 zł na 32 m. Tak więc nie zawsze jest jak piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Elmo napisał:

Witam

Aktualnie posiadam pakiet:

  • Superpremium+ – 109,99 zł
  • Eleven Sports – 11,9 zł
  • nc+ go TV KINO Świat – 6 zł
  • HBO GO – 5 zł
  • Filmbox Pack – 5 zł
  • 2 x Multiroom Standard – 20 zł

157,89 zł

 

Umowa do końca grudnia (wypowiedzenie jeszcze niewysłane).

 

Wczoraj zadzwonił konsultant i zaproponował to co aktualnie posiadam + pakiet Mistrzowska Piłka za tę samą cenę, czyli 157,89 zł. Patrząc na wcześniejsze strony w kwestii abonamentu chyba więcej nie uda mi się ugrać (chyba, że się mylę?), ale chciałbym wymienić dekoder. Aktualnie posiadam Turbobox+, a chciałbym wymienić na 4k Ultrabox+, aby móc nagrywać 3 programy jednocześnie bez potrzeby ciągnięcia dodatkowych kabli przez dom. Problem polega na tym, że konsultant powiedział, że koszt takiego dekodera to 15 zł miesięcznie co jest raczej słabą opcją. Udało się komuś coś zrabatować przy wynajmie 4k Ultrabox+ czy jednak jestem skazany na 15 zł miesięcznie?

 

Pozdrawiam

 

Możesz zejść do:

 

1) Superpremium+ - 99,99 zł / 24 m-ce

 

2) Eleven Sports - 7,95 zł / 12 m-cy - były też promocje, że dawali za 0 zł. Zapytaj.

 

3) HBO GO - Niektórzy dostają za 0 zł.

 

Reszta jak wyżej opisałeś.

 

Odnośnie dekodera to był chyba 1 użytkownik, który dostał przy przedłużeniu dekoder za 10 zł. Poza tym nie kojarzę by ktoś dostał niżej. Jedyne co to udawało się zbijać aktywację. Zacznij przede wszystkim od złożenia wypowiedzenia jak to napisał @kingofsouth.

2 godziny temu, elektor napisał:

Przedłużona umowa od października: Pakiet Extra+ z CANAL+ (8), HBO, HBO GO, MULTIROOM STANDARD (2xcamel), NAJEM PVR (Pace). Umowa na 24 miesięcy za wszystko 79,99 zł.

Pozdrawiam.

Składałeś wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, shevchenko1987 napisał:
  16 godzin temu, elektor napisał:

Przedłużona umowa od października: Pakiet Extra+ z CANAL+ (8), HBO, HBO GO, MULTIROOM STANDARD (2xcamel), NAJEM PVR (Pace). Umowa na 24 miesięcy za wszystko 79,99 zł.

Pozdrawiam.

 

Składałeś wypowiedzenie?

Wypowiedzenia złożone w sierpniu.

Do tej pory było: Pakiet Extra+ z CANAL+ (8), HBO, Cinemax, MULTIROOM STANDARD (2xcamel), NAJEM PVR (Pace) - z uśrednioną ceną 87,49 zł.

Było parę ofert może i bogatszych w kanały ale i cenowo większe. Np do tego co mam dawali jeszcze Cinemax i Filmbox (cała paczka) ale za 94 zł.

Na pytanie co mogą zrobić abym został, padła moja cena i to co chcę. Konsultant porozmawiał z przełożonym i jest zgoda.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w tej chwili posiadam 6xC+,extra za 69,90 oraz eleven za 11,90 i do tego Pace PVR i dwa Cameleony.Umowa kończy mi się z końcem listopada i mam pytanie Chciałbym zejść do Comfort za 22.50 C+ 25 oraz Eleven 11,90 i zostawić Pace i 2 Camele i czy udało się komuś w takim zestawieniu dostać Polsaty po nowym roku za 0zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w niemal identycznej sytuacji jak Ty - i póki co oferują mi opcję droższą niż mam teraz. Dodatkowo do każdej z nich chcą mi zaoferować Polsat Sport Premium za 10zł po nowym roku.

 

Myślę, że to jeszcze za wcześnie. Wysyłam wypowiedzenie do końca października i dokonam przedłużenia pewnie w ostatnich dniach listopada. Może już wtedy będzie też wiadomo co z PSP dla osób, które zdecydują się na Comfort+ 22,50zł z C+ 25zł. 

W najgorszym wypadku pewnie na początku grudnia uda się wznowić umowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do Krakowa, czy Warszawy?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sms z NC+:

Cytat

Jutro start Ligi Mistrzów. Przedłuż umowę i oprócz kanalow Polsat Sport Premium z LM i LE zyskaj jeszcze 2-mce gratis. Oferta limitowana. Szczegóły 122947879.

 

Czy ktoś orientował się o co chodzi z 2 miesiącami gratis ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką propozycję:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18),

CANAL+ Seriale Extra 0 zł 6 m (potem do przedłużenia)
HBO i HBO GO 20 zł/m

Mistrzowska Piłka za 0 zł/m

 

do tego H_H2 za 2,99

Multiroom premium za 20

 

Jest OK? Bo nie wiem, czy akceptować, czy rezygnować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, podpowiedzcie co da się jeszcze ugrać:

 

W tej chwili pełna podstawa, paczka C+, HBO i HBO GO za 84,99

 

Propozycja z Krakowa: to samo za 89,99 plus Mistrzowska Piłka do końca sezonu za free.Z jednej strony konkretny konsultant, z drugiej w pewnych momentach zaczął walić w ch... Po propozycja Elevenów za 7,95/12 i mojej kontrze, że to średnia opcja jak w wyłącz/włącz mam to samo i do tego jeszcze nie płacę za czerwiec/lipiec kiedy nic nie ma odpowiada, że dla tych co tak kombinują nie będzie tak dobrych ofert :D

 

W sumie pewnie bym to wziął i się z nimi nie użerał, ale gość trochę mnie zagotował stwierdzeniem, że jak odrzucam Mistrzowską Piłkę za free to już jej nie dostanę. Niby kilka złotych różnicy, ale dla zasady poużeramy się jeszcze przez 2 tygodnie. Co ciekawe rozmawiałem z gościem po 11 a po 14 już widzę, że znowu dzwonili :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...