Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie za Comfort+ +8xC płacę 69,99 (dodatkowo Eleven 15,90 + Adventure 1,99).

Składam wypowiedzenie! Czy dysponujecie gdzieś wzorem wypowiedzenia i adresem gdzie mam je wysłać?

Idziesz do punktu nc+ z dowodem osobistym i nie musisz nic pisać i wysyłać. Najprostszy sposób. Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

 

dziś kolejny telefon z DUK , kolejna nierozgarnieta dziewoja. Umowa do 31.03.2018 z wypowiedzeniem.

3 propozycje od nich:

1) Extra + 6xC+ na 24m - 69,99zł

2) Comfort+ 8xC+ na 24m - 47,99zł + dopełnienie do extra+ do końca kwietnia - 10zł - łącznie 58,99zł

3) Extra + 8xC+ na 24m - 79,99zł

 

czy np. przy opcji nr 2 można w maju ugrać dopełnienie do extra+ na cały okres umowy? wychodzi wtedy ok.59zł i to jest cena rewelacyjna.

mój plan jest taki aby ich przytrzymać do 01.04.2018 i wziąć opcję nr 1 lub 2 z darmowym kwietniem.

 

w rozmowie poruszyłem kwestię utraty LM przec C+ a ona mi na to że jest za to LM ale w siatkówce. zatkało mnie, naprawdę.

Tak. Możesz dobrać dopełnienie E+ za 10-15 zł. Czekaj dalej. Nie zdziw się, jak może ta oferta zniknąć :-D

 

do mnie dzwonią cały czas z 122947879 (DUK Kraków).

powiedziałem im żeby dzwonili jak będą mieć Extra+6xC+ za max. 60zł. Jeśli nie to żegnam.

To już przestań nawet telefony od nich odbierać i szykuj zmianę operatora. Nie dostaniesz taniej jak 69. Strasznie się boją takich jak Ty :-D . Tyle w temacie Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Możesz dobrać dopełnienie E+ za 10-15 zł. Czekaj dalej. Nie zdziw się, jak może ta oferta zniknąć :grin:

 

To już przestań nawet telefony od nich odbierać i szykuj zmianę operatora. Nie dostaniesz taniej jak 69. Strasznie się boją takich jak Ty :grin: . Tyle w temacie

 

ircios, dlaczego się unosisz? przecież to logiczne że każdy walczy o swoje pieniądze.

Stracili ważne prawa do LM na 3 lata - koszt ok.100-110 mln euro (rocznie ok. 30mln eur czyli 130 mln złotych).

Na samym numerze z ligą mistrzów mogą zyskać ok.100 mln złotych rocznie (stosunek utraconych abonentów do podpisanych). jest się o co bić.

do chole,ry można chyba abonentom zjechać 10 zł z abo aby nie czuli się oszukani a nie wciskać ciemnotę i oferować mniej za to samo.

100 baniek im rocznie w końcu w kieszeni zostaje wiec można wciskać ciemnotę .

 

takich jak ja (przedział cenowy 60-80zł) to największa klientela w nc+ i niestety muszą się z tym liczyć.

ja wiem że wydrę to za 60zł z darmowym kwietniem (czyli średnio 57,5zł). o wynikach poinformuję 01.04.

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nir

 

Do mnie dzwonią regularnie z warszawskiego numeru ale jak usłyszą, że oczekuję oferty na Comfort+ to informują, że nie ma takiej oferty. Obecnie Superpremium, Filmbox Pack, Man Pack do 30.06 bez wypowiedzenia.

Jak to nie ma oferty Comfort+, co oni pijani tam siedzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bardziej techniczne:

Obecnie mam Extra+ 8xC+, multiroom 2x cameleon, PACE PVR.

 

Czy w przypadku przedłużenia oferty mogę:

- wymienić obecnego PVR PACE na wifi Premiumbox+ (i włożyć kartę cameleon),

- zostawić obecny (wykupiony na własność) Sagemcom DSI83 (z kartą cameleon),

- dobrać kolejny dekoder wifiBOX+ (nowa karta) i zesparować w sieci z Premiumboxem?

 

Ile +/- kosztuje dodatkowa karta + wynajem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą SMS "prosimy o pilny kontakt w sprawie umowy" i podają krakowski numer. Już nawet tak chcą aby się klient skontaktował. No zadzwonię z domu bo może faktycznie coś jest na rzeczy. Wypowiedzenie złożone 2 dni temu w punkcie.

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy sms, extra, 8c+, hbo + go od 89,99zl. Pewnei znów jakas ściema i kombinowanie pól tak pół [beep] bo to "od" przecież. ktoś dzwonił dopytywał?

tez dostałem taki sms wczoraj, miało być extra, 8c+, hbo + go od 89,99zł, a po rozmowie z konsultantem okazało się że dla mnie to będzie 109,99 zł (taniej nie będzie wiosenne okazje w nc+ - taką cenę za obecny pakiet proponowano mi już w listopadzie 2017 - żenada) dobrze, że kończę umowę 31 marca br

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...