Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie ten pakiet chodzi po 69,90 zł chyba ze z dekoderem wfi

Na 15 miesięcy po tyle nie chodzi.

Witam,umowa do końca marca wypowiedzenie zlozone. Dzisiaj zadzwoniłem na nr krakowski i bez najmniejszego problemu Comfort za 22,50,C+ za 25 na 6 ms,Mr 2 camele i deki za 0zl. Dopelnienie do Exstra do końca kwietnia. Kwota do zaplaty od kwietnia 57,50. Czy przy tej ofercie można dostać na kilka ms HBO czy nie ma szans?

Mi proponowali za darmo na miesiąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Uprzejma prośba o radę co mogę wynegocjować od NC?

 

Obecnie mam:

  • Pakiet Superpremium+ 
  • MULTIROOM STANDARD 
  • NAJEM PVR 
  • nc+go TV  KINO ŚWIAT
  • Filmbox Pack 

HBO GO

 

Cena 105 PLN

 

Umowa do końca sierpnia 2018. Dzwonią i proponują to samo za tą samą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,umowa do końca marca wypowiedzenie zlozone. Dzisiaj zadzwoniłem na nr krakowski i bez najmniejszego problemu Comfort za 22,50,C+ za 25 na 6 ms,Mr 2 camele i deki za 0zl. Dopelnienie do Exstra do końca kwietnia. Kwota do zaplaty od kwietnia 57,50. Czy przy tej ofercie można dostać na kilka ms HBO czy nie ma szans?

 

Co to znaczy "Dopelnienie do Exstra do końca kwietnia." ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrianekd. O cenach ofert masz na każdej stronie. Kolega @roberttosat zrobił nawet zestawienie, które masz na tej stronie . Wystarczy najpierw poczytać. Nie dużo. Chociaż kilka stron. A ty masz umowę do końca sierpnia i nie masz czasu na czytanie.?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się w maju. Obecnie mam Extra i płacę 57,5.

Dzwonili namiętnie i w końcu dzisiaj odebrałem.

Propozycja jest taka:

Umowa na 15 miesięcy

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 72,50 zł 15 m, a po tym okresie 79,50 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów

 

Co sądzicie bo jeszcze nie kliknąłem zgody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca maja: Extra+ Canal+ 8x za 79,99zł, Multiroom na camelach 0zł, najem 0 zł. Oferują mi to samo za taką samą cenę, dorzucają HBO na 6 miesięcy gratis. Żadnej wymiany dekoderów, zejścia na pakiet niżej, darmowego najmu dekoderów - nic, kompletnie nic. Do tego co powyżej dają Eleveny za 11 zł na cały okres umowy (24 miesiące), opcję Filmbox za 5 zł, HBO za 25 zł - bez łaski. Pakiet Superpremium za 119 zł. Dziewczyna zasugerowała delikatnie, że bez wypowiedzenia nie damy rady nic ugrać. Nie ma też żadnych promocji wielkanocnych, tylko stała cena dotychczasowych warunków umowy. Przez 10 lat nie pamiętam, aby było tak nijak. Zaznaczam, że to ja dzwoniłem. Jutro ślę wypowiedzenie i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet z wypowiedzeniem nie dostaniesz E+ z całą paczką C+. HBO tylko na 6m. Nic nie ugrasz.Takie fakty. Pisane na każdej stronie.

 

@Y3llo. Taniej nie dostaniesz.

 

Ma dwa abonamenty.Comfort miał dobrany promocyjnie i na przedłużenie dostał dobre warunki.

Prowadzisz notatki? :-D

 

ircios Ty chyba masz tę cenę po reklamacji czy się mylę?

@czerstwy to chodząca żywa pamięć flash :-D Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie zbliża się koniec umowy z NC+ (30.04.2018). Wypowiedznie wysłane. Klient z pakietem SuperPremium, co miesiąc około 120zł. Staż: 8 Lat.

 

Za ile mogę minimalnie wyciągnąć pakiet Comfort+, 6 Canal plus, 2 dodatkowe MR oraz umowa na 24m.??

 

Z tego co wyczytałem to Comfort plus 6 Canal+ można wyciągnąć za 22,5 + 25 zł? Co wtedy z dekoderami dodatkowymi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłacisz aktywację za dekodery i do abonamentu +20zł. To co wyczytałeś to fakt, ale oferta dla tych co mają już Comfort, aby dostać za 25 zł C+.. W Twoim przypadku będzie cudem zejść do Comfort podczas negocjacji. Taką cenę za ten pakiet dostaniesz najszybciej w ciągu 2 tygodni od zakończenia umowy. Jak już uda Ci się mieć Comfort w tej cenie, to dopiero wtedy będziesz mógł myśleć o C+ za 25 zł. O ile taka oferta jeszcze będzie dostępna. Tak to wygląda. Nie do końca doczytałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono,

 

Umowa do 31.03. obecnie Extra + 6C+ + eleveny - 69.9 zł + 15,9 zł eleveny razem 85,89 zł

 

Dekoder Pace

 

Wypowiedzenie wysłane:

 

Propozycje (zależy mi tylko na lidze angielskiej ewentualnie kolarstwo w eurosporcie, ewentualnie kilka seriali w HBO)

 

Start 19,9 zł + paczka 8 c+ 25 zł razem 45 zł później 59 zł, ewentualnie jak ciągle będzie możliwość 25 zł za 6 miesięcy to ciągle 45 zł umowa 15 miesięcy

 

Comfort 22,5 zł opcje z C+ takie same z tym, że umowa na 24 miesiące, odpada bo tylko liga angielska mnie trzyma przy nc+ i boję się, że kolejny sezon może być ostatnim w ich ramówce.

 

Skłaniam się ku opcji pierwszej, później może coś będę dobierać, jednakże chciałbym wymienić dekoder, ale nie na 4K tylko najzwyklejszy mediabox, liczy się dostęp do internetu, bo pewnie będę chciał kilka seriali zobaczyć na HBO GO, na chwile obecną nie mają dla mnie nic takiego.

 

Co myślicie o ofercie, oraz co z tym dekoderem, faktycznie nie ma opcji, czy chcą, żebym brał i dodatkowo płacił za 4k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Mam: Pakiet EXTRA + z CANAL + 6 + ELEVENy + HBO + multiroom na jeden dodatkowy dekoder

 

W domu jeden wifiBox+ i jeden Box+/HD sagemcom, 2 karty cameleona. 

 
Aktualnie płacę 100 zł za to, pierwsza oferta beznadziejna, wysłane wypowiedzenie, na co mogę liczyć? Ofertę programową chce taką pozostawić. Na jaką cenę mogę liczyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Wszystkich, wypowiedzenie wysyłaliście papierowo czy jakoś mailem lub przez ICA?

Tylko i wyłacznie papierowo.

 

@mariobar. Przeczytaj 2-3 strony, a się dowiesz

 

@Dawidoff84. Idź do punktu. Tam zapytaj o dekoder.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłacznie papierowo.

 

@mariobar. Przeczytaj 2-3 strony, a się dowiesz

 

@Dawidoff84. Idź do punktu. Tam zapytaj o dekoder.

 

No właśnie czytałem, ale nie do końca to rozumiem. Czy warto zrezygnować z obecnych kart i przejść na WIFI Box? Czy lepiej pozostać przy starym rozwiązaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...