Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakończenie umowy mam z końcem stycznia. Teraz mam:

Comfort+Bonus 80 zł

dopełnienie do Extra+ 30 zł

Najem PVR 0 zł

W tym jest też internet od Orange LTE bez limitu.

Razem 110 zł.

 

Jakie warunki można wywalczyć na przedłużenie? Z internetu jestem zadowolony i chciałbym aby został. Chciałbym jeszcze dołożyć MR i dekoder  - w tej samej cenie. Czy ktoś może przerabiał już taki temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu dostałem sms-a że taniej już nie będzie, i comfort+ z 8 C+ dają za 47.50 podany numer do Krakowa, i przypomnienie że w Święta i Nowy Rok nie pracuje ich infolinia.Wie ktoś co to za kolejna ściema, bo nawet gdyby to była prawda  :mrgreen: , to taki pakiet to żaden cud. Extra+ z C+ za taką kasę to może bym się chwilkę zastanawiał  :huh:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo dostałem i dzwoniłem, to jest oferta łamana te extra+8xc+,6m/25zł potem 40zł za 8c+.Jak myślicie żeby anulowała się stara umowa zaczekać do stycznia, zadzwonić 2.01 i reaktywować? oferta nie pogorszy się ,chodzi tu o te dodatki typu hbo czy eleven? Konsul trochę się podirytował jak zacząłem o comforcie i dopełnieniu do extra że widzi z kim ma doczynienia że co uwowa to rezygnacja :popcorn: ale widać działą to motywująco nagle pojawił się comfort za 22,50zł i extra za 44,90zł czego przed nie było, co najciekawsze extra dawał w tej samej cenie na 15m

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego sms od nc+

 

Taniej nie będzie Pakiet Extra+, 8C+ i 3 HBO za 89,99. HBO GO w cenie. Szczegóły u konsultanta. Zadzwoń - numer krakowski.

 

Pytanie do Was Czy to jest dobra oferta bo nad Extra+ się nie zastanawiałem. Śledzę i drążę ten wątek od 3 miesięcy mając obecnie Superpremium z Elevenami za 115 do końca roku, Chciałbym pozostać na dotychczasowym pakiecie plus HBO Go dodatkowo Ultrabox oraz rezygnacja z multiroom który jest dla mnie zbędny za podobne pieniądze czyli 115.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

No i zadzwoniłem dopytać o tą najtańsza ofertę, okazało się że jedna wielka lipa. Kwota 89,99 tylko przez 6 miesięcy potem plus 15 co daje więcej niż za superpremium :).

 

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin80

Nie wprowadzaj w błąd. Opłaty od stycznia jakie sobie @juveadamo wynegocjuje a oferta wskakuje już teraz.


@east

W takim razie jeżeli Ci zależy na tych pakietach to dzwoń i bierz jeśli tylko dadzą w tej cenie.

Dekodery jakie masz? Multiroom na Cameleonach czy innych kartach?

Edytowane przez lukas88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin80

Nie wprowadzaj w błąd. Opłaty od stycznia jakie sobie @juveadamo wynegocjuje a oferta wskakuje już teraz.

@east

W takim razie jeżeli Ci zależy na tych pakietach to dzwoń i bierz jeśli tylko dadzą w tej cenie.

Dekodery jakie masz? Multiroom na Cameleonach czy innych kartach?

słowa konsultanta"zawartość pakietową uruchamiamy od razu, opłty od początku obowiązywania umowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...