Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

To mój pierwszy post aczkolwiek wiernym czytelnikiem wątku jestem od dawna. Właśnie dostałem poniższą ofertę jakoby po dwukrotnych konsultacjach z kierownikiem :wink:  Dzwoniono z numeru krakowskiego, bodajże siódmy raz od 1 listopada. Koniec umowy 31 styczeń 2018.

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 88,88 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-02-2018 Koniec okresu oznaczonego 31-01-2020 Wybrane usługi Pakiet Start+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Comfort+, Eleven Sports, HBO GO, HISTORY HD Wybrane promocje Start+ 19,99 zł24 m i 23,99 zł dla Abonentów, CANAL+ 35 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł 12 m i 11,90 zł/m dla Abonentów (07/17), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

 

 

dodam że jestem klientem "od zawsze". Dotychczas miałem superpremium i history za 111,89 bez elevenów. Zależy mi praktycznie na canal, hbo+go eleven  dlatego też poprosiłem o konfigurację z pakietem start.

 

Pytanie do Szanownych Forumowiczów,

Czy w w tej sytuacji jest coś więcej do ugrania, czy też akceptować umowę? Nadmieniam, iż jest to najlepsza propozycja jaką dostałem i według konsula i pewnie jego kierownika :wink:  niżej się nie da.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta ze względu na wypowiedzenie w zw UCH :Superpremium 99,99 multiroom standard 10 zł eleveny 11.80 zł. Umowa na 24 miesiące. Dwa miesiące gratis. Oferta odrzucona. W przypadku zrabatowania multiroomu do 0 zł,jeszcze mógłbym się zastanowić. Nie zależy mi na przedłużeniu umowy jak półtora roku temu. Jeśli nie dostanę tego co chcę, przejdę do konkurencji, wybierając pakiet najwyższy przy 3 dekach oszczędze 40 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta ze względu na wypowiedzenie w zw UCH :Superpremium 99,99 multiroom standard 10 zł eleveny 11.80 zł. Umowa na 24 miesiące. Dwa miesiące gratis. Oferta odrzucona. W przypadku zrabatowania multiroomu do 0 zł,jeszcze mógłbym się zastanowić. Nie zależy mi na przedłużeniu umowy jak półtora roku temu. Jeśli nie dostanę tego co chcę, przejdę do konkurencji, wybierając pakiet najwyższy przy 3 dekach oszczędze 40 zł miesięcznie.

Możesz u konkurencji zaoszczędzić 40 zł, to co się prosisz o 10 zł rabatu w NC+? Nawet jak Ci dadzą ten rabat to i tak będziesz w porównaniu z konkurencją o 30 zł w plecy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


obecnie mam Pakiet Extra+ z C+ z multiroom i HBO gratis 79,90


Nowa propozycja to samo za 79,90 bez HBO na 2 lata, podziękowałem.


Czy ktoś z Was już coś ugrał z podobnym pakietem?


   


Wypowiedzenie do końca grudnia, oczywiście też usłyszałem że nic nic lepiej nie będzie ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

obecnie mam Pakiet Extra+ z C+ z multiroom i HBO gratis 79,90

Nowa propozycja to samo za 79,90 bez HBO na 2 lata, podziękowałem.

Czy ktoś z Was już coś ugrał z podobnym pakietem?

   

Wypowiedzenie do końca grudnia, oczywiście też usłyszałem że nic nic lepiej nie będzie ;)

 

Możesz max ugrać 6 miesięcy HBO za free, 2 miesiące gratis za abonament i z tego co czytałem Hustlera za 0 zł/12 miesięcy, później 12 miesięcy 5 zł. Są też oferty na Eleven ale tego nie śledzę bo mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem telefon z nc+ ( umowa do marca. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone)
Zaoferowano mi... to samo co mam, za tą samą cenę. Extra + 8c+, eleven za 100zł.

Na oznajmienie, że stracili Ligę Mistrzów i przez to będzie wypowiedzenie, pan konsultant próbował przekonać mnie ... prawami do siatkówki.
"W siatkówce mamy większe sukcesy"  Haha to miało mnie przekonać. :D :D

Takie luźne przemyślenie, że niedługo baaardzo dużo ludzi wróci zza granicy na święta i wtedy posypie się  jeszcze więcej wypowiedzeń.
Sam jestem taką osoba. Więc warto troszkę poczekać.
Czy ktoś dostał dekoder 4k za 0zł? Jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 88,88 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-02-2018 Koniec okresu oznaczonego 31-01-2020 Wybrane usługi Pakiet Start+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Comfort+, Eleven Sports, HBO GO, HISTORY HD Wybrane promocje Start+ 19,99 zł24 m i 23,99 zł dla Abonentów, CANAL+ 35 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł 12 m i 11,90 zł/m dla Abonentów (07/17), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

 

 

 

Nie wiem czy w opcji Start+ jest Canal+ za 25zł na 6m, jeżeli nie ma to bardziej opłaca się wziąć tak jak tu wiele osób pisało , w tym ja dostałem taką oferte: Comfort+ za 22,5 zł i Canal + za 25 zł 6m i 40 zł wychodzi o 7,49 zł taniej niż oferta którą przedstawiłeś. Dodatkowo masz przez cały okres Comfort+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem telefon z nc+ ( umowa do marca. Wypowiedzenie jeszcze nie złożone)

Zaoferowano mi... to samo co mam, za tą samą cenę. Extra + 8c+, eleven za 100zł.

 

Na oznajmienie, że stracili Ligę Mistrzów i przez to będzie wypowiedzenie, pan konsultant próbował przekonać mnie ... prawami do siatkówki.

"W siatkówce mamy większe sukcesy"  Haha to miało mnie przekonać. :D :D

 

Takie luźne przemyślenie, że niedługo baaardzo dużo ludzi wróci zza granicy na święta i wtedy posypie się  jeszcze więcej wypowiedzeń.

Sam jestem taką osoba. Więc warto troszkę poczekać.

Czy ktoś dostał dekoder 4k za 0zł? Jest to możliwe?

tak jest możliwe otrzymanie 4 k za zero złotych. Ja wypowiedziałem umowę i podpisałem jako nowy. Pakiet superpremium - dekoder dzierżawa 0 złotych, uruchomienie 0 złotych, hbo go 5 miechów gratis eleveny też. / później ewent. odłączenie/Jednak była to promo. Mikołajkowe, nie wiem jak teraz ale chyba przy super premium dekoder  nadal zero złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponują mi wymianę mojego starego pace pvr 500gb na wifi-premiumbox + za 2 zł miesiąc. Konsultant powiedział że on działa z kartą cameleon i karty zostają u mnie. Warto ? Jak wymienię to nie będą mi później wciskać kartę cayman ?

Ja mam od 2 lat, nikt nic nie wciska, działa z cameleonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już czegoś takiego jak multiroom z cameleonami.

Jeśli miałeś, to masz i będziesz miał. Dla nowych nie ma. Wiem co mam.

To może wymienię

A jakbym chciał dobrać w aps drugi dekoder do multiroomu to jaki brać i ile miesięcznie trzeba płacić. Oczywiście żeby też działał z cameleonem.

Drugi dekoder mam taki: 

Box+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (MR)

 

Za oba nie płace nic: 

Najem WiFi Premiumbox+ 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies.   MULTIROOM STANDARD 20,00 zł/mies. 0,00 zł/mies. Edytowane przez wojmir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna umowa kończąca się 31.12.2017 r. wygląda następująco:

 

Pakiet Extra+ z CANAL+ (6) - 69,90 zł
Eleven Sports - 11,90 zł
History HD / H2 - 2,99 zł
Najem WiFi Premiumbox+ - 5,00 zł
Multiroom Standard - 10,00 zł
RAZEM 99,79 zł
 
Wypowiedzenie złożone. Ile można ugrać wycofując wypowiedzenie?
Konsultant twierdzi, że żadna obniżka w moim przypadku nie jest możliwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś sam zadzwoniłem pod krakowski nr tel . Zależało mi na dekoderze 4k bez dodatkowych opłat oczywiście wypowiedzenie złożone z powodu uc . Do tej pory pakiet super premium plus hbo go plus mam pac w kwocie 109zl . Po rozmowie nowa umowa na 24m. Super premium za 99 gbo go 5zl najem dekoder 4k 15 zł wychodzi 119zl . Styczeń Luty gratis po przeliczeniu wychodzi 109zl . Na men pack mi nie zależało;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Superpremium + HBO GO + Turbobox +WiFiBox calość za 99,99 zł. I tak chciałbym pozostać. Czy komuś udało się po wypowiedzeniu

wymienić Turbobox-a na dekoder 4k bez dodatkowych opłat? Czy jest to w ogóle możliwe? Umowa do lipca 2018r.

Edytowane przez tim27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...