Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze 1,5 miesiąca do końca bieżącej umowy. Proponują to samo co mam czyli: Superpremium, multiroom, 2xPace 500GB, HBO Go za 99,90. W przypadku przedłużenia teraz, listopad i grudzień za darmo.

Alternatywa opcja to Extra+ 6C+ za 69,90 lub Extra+ 8C+ za 79,90. Wszystkie propozycje na 24 miesiące. Póki co jeszcze poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz dokładnie w warunki promocji albo zapytaj w APSie jak wygląda Twoja symulacja płatności w przyszłości. Najczęściej Multi Man Pack był oferowany w cenie 20 zł na 12 m-cy ze zobowiązaniem, później dalej 20 zł w cenie promocyjnej co oznacza możliwość wyłączenia tej opcji. Ale tak jak pisałem sprawdź w jakiej opcji Ty masz włączone.

Mam takie coś

 

https://i.imgur.com/e4jNFeF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 1,5 miesiąca do końca bieżącej umowy. Proponują to samo co mam czyli: Superpremium, multiroom, 2xPace 500GB, HBO Go za 99,90. W przypadku przedłużenia teraz, listopad i grudzień za darmo.

Alternatywa opcja to Extra+ 6C+ za 69,90 lub Extra+ 8C+ za 79,90. Wszystkie propozycje na 24 miesiące. Póki co jeszcze poczekam.

Moja umowa kończy się 31 grudnia. Myślę nad superpremium + po wypowiedzeniu umowy proponują mi go za 114,90, w tym 5zł za wynajem Wifi Premiumbox i 10zł za multiroom, czyli sam superpremium + wychodzi 99,90zł. Czy jest to dobra oferta? Można coś zejść niżej chociażby z opłaty za multiroom i najem sprzętu? Bo koledze rozumiem proponują 99,90 za wszystko razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jest to, co w podpisie, umowa do końca roku, wypowiedzenie niezłożone.

Różne oferty były, ale nic specjalnego, wczoraj przystałem na taką:

Extra+ z 6xCanal+ LIVE, Multiroom, 2xPace za 24x69,99 + HBO za 6x0,00

Nic specjalnego, ale chyba się nic nie zmieni, Pani nie dała się namówić na 2-3 miesiące abonamentu gratis zamiast tego HBO.

Oferta jeszcze niezaakceptowana (mam czas 7 dni) ewentualnie jest jeszcze opcja nie przedłużania i zostawienia tego, co mam za 7 zł więcej - ETO.

Konsultanci dzwoniący z ofertą twierdzą, że mnie Exit to open nie obowiązuję, bo to dopiero w nowych umowach, ale symulacja opłat pokazuje właśnie od stycznia te 7 zł.

Myślę, że nic więcej nie jest do ugrania i zaakceptuje tą ofertę.

Powodzenia w negocjacjach może komuś się lepiej uda.

Pozdrawiam.

Edytowane przez alek710
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś znajomy przedłużył umowę na 15msc

  

extra+ 47,50

canal+ 0zł 1msc później 30zł możliwość wyłączenia

HBO 6msc 0zł później 25zł możliwość wyłączenia

nc+go 100h 0zł 

główny dekoder 5zł

multiroom 10zł

 

62,50zł msc z dekoderami

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele ofert było i nareszcie przedłużyłem, umowa do końca października po złożeniu wypowiedzenia... przez budowę domu, pracę oraz ceny w nc+ zdecydowaliśmy zejść z extra+ na start+ z paczką C+ (LM i EPL) i wyłączyć Eleveny (w każdej chwili można włączyć...)

 

Umowa 15m

Start+  20zł

8C+ 24,99 6m później 40zł

Cameleon 0zł

Ultrabox  0zł

HBO/HBO GO 1m0zł

Dopełnienie Comfort+ nie pamiętam na ile bodajże też 1m0zł

 

i tu ciekawostka o paczce  8xC+ -  (nie widziałem tego na forum) można wyłączyć nie po 6m lecz po 7,9,10 itp a że finał LM w Maju to można 1m za 40 wybrać a później w czerwcu wyłączyć lub płacić dalej...

 

Konsultant w porządku z DUK - p. Marcin - szybko sprawnie bezboleśnie.. :)

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 44,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies. Wybrane usługi Pakiet Start+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Comfort+, HBO GO, NAJEM PVR Wybrane promocje Start+ 19,99 zł 15 m i 23,99 zł dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, HBO + HBO GO 0 zł 1 m 25 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Edytowane przez koba15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.12.2017 dziś przedłużona, do tej pory Extra+ z 8xCanal+, Multiroom, 2xPace za 79,99zł, nowa umowa 12 m-cy Superpremium+,HBO GO+, Multiroom, 2xPace za 95zł z kontem w eurobank z którego należy płacić powyższy rachunek i dokonać 3 transakcje bezgotówkowe na min.50zł/miesc. kartą. Konto i karta bezpłatne na okres 24 miesc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seso

 

Jeszcze nie ma dekodera UltraBox+ 4K oferowanego w ofertach. Określenie sprzętu typu UltraBox+ jest też używane w nc+ dla dwóch starszych dekoderów takich jak Pace PVR 500 GB i nBox recorder 250 GB.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Rozumiem.
Myślałem że o czymś nie wiem.


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
Panowie.
Mam pakiet extra + 6×kanał za 69.90
Multiroom standard gratis
Całość za 69.90.
Złożyłem wypowiedzenie bo nie mogę wymienić Turbacz na coś mniej prądożernego.
Czy można coś jeszcze ugrać na tym pakiecie?
Czy uda mi się wymienić dekodery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Wczoraj miałem przydługawą rozmowę na temat przedłużenia, ostatecznie zgodziłem się na Extra+  44.99 plus HBO za 12.50  razem 57,49 na dwa lata. To były ustalenia słowne, po czym dostałem warunki do akceptacji, a tam tak:

 

 

"Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  44,99

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

 

Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO

Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł24 m i 48,99 zł dla Abonentów,

                               CANAL+ 0 zł 2 m i 30 zł/m dla Abonentów,

                               HBO 0 zł 6 m i 25 zł 6 m dla Abonentów"

 

Nigdzie nie wynika że będę miał HBO za 12.5 przez 24 miesiące. Wręcz przeciwnie w regulaminie jest tak jak w nazwie promocji " HBO 0 zł 6 m i 25 zł 6 m dla Abonentów"" Oferty nadal nie zaakceptowałem, bo nie wiem czy liczyli że się nie dopatrzę??   Chyba że te promocje są  tak zaszyfrowane że ciężko się w tym połapać.

Edytowane przez sunkist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedluzenie z dzisiaj:

Extra + - 47,50 na 15m.

Hbo + hbo go - 20 na 15m.

Multiroom - zero

Ultrabox - zero

Razem - 67,50 na 15m.

Oferta dla nowych klientów http://ncplus.pl/sklep/oferta/extraplus-hbo  średnio 66 miesięcznie.

HBO jest na 12 miesięcy w średniej cenie 12.50 zł

Tak wychodzi z regulaminu, a w rozmowie nie było o średniej tylko o miesięcznej opłacie 58 pln przez 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...