Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie 

Extra+ Canal+ 

Do tego 

Eleven 

HBO

HBO GO

NC+ Go 

MR dwa camelony dwa pace. 

115.80 zł

 

Dziś telefon to samo +cinemax za 124 zł. Umowa do 31.12.2017 r. 

 

Za ile jestem w stanie to dostać taniej? Ligi Mistrzów nie będzie, niech schodzą z ceny. 

Edytowane przez keysersoze88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna rewelacja jak dla przedłużającego.

Ja przy przejściu z prepaid na własnym sprzęcie mam:

Pakiet Start+ 19,99 zł + 8xC za 25 zł czyli 44,99 zł.na tym mi zależało.

Pewnie dopełnienie do Comfort wytargowałbym za 10 zł może nawet i za 5 zł :)

Czyli 49,99 - 54,99 zł.

Jakiś czas temu jak przedłużałem umowę wybrałem comfort+ za 14,99 + zostawiałem + miesiąca 8c+ za 25. Czyli wychodzi za comfort z 8 c+ 39.99. Taniej się nie da. Co ciekawe w moje nc+ po zakończeniu umowy będzie za 9 zł więcej na czasie nieokreślonym. Więc myślę że prędko nie będę przedłużał umowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam ale pisze z Turcji. Co chwila do mnie dzwonią, ale nie o to chodzi... Dzisiaj dostałem smsa że mogę przedłużyć umowę na warunkach Extra plus 8xC za 69,99. To prawda czy ściema - umowę chcę na 15 miesięcy plus wiadomo że Eleven dodatkowo płatne. Za ile można finalnie to dostać?

Wiem, mogę czytać - ale na wczasach jestem?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 

Extra+ Canal+ 

Do tego 

Eleven 

HBO

HBO GO

NC+ Go 

MR dwa camelony dwa pace. 

115.80 zł

 

Dziś telefon to samo +cinemax za 124 zł. Umowa do 31.12.2017 r. 

 

Za ile jestem w stanie to dostać taniej? Ligi Mistrzów nie będzie, niech schodzą z ceny.

 

I taniej nie dostaniesz ile płacisz obecnie za to co masz, tylko drożej. Drożej o złotówkę za zestaw, który Ci proponują. Może przejrzyj kilka stron. Znajdziesz to co trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam ale pisze z Turcji. Co chwila do mnie dzwonią, ale nie o to chodzi... Dzisiaj dostałem smsa że mogę przedłużyć umowę na warunkach Extra plus 8xC za 69,99. To prawda czy ściema - umowę chcę na 15 miesięcy plus wiadomo że Eleven dodatkowo płatne. Za ile można finalnie to dostać?

Wiem, mogę czytać - ale na wczasach jestem?

Pozdrawiam

jak Extra + 8xC+ za 69,9zł to chyba byłbyś jednym z pierwszych, bo to dają za 79,9zł. Jakby zeszli do takiej ceny za ten pakiet to byłoby fajnie, wtedy Extra z 6xC+ może byłoby tańsze, ale to raczej próżne marzenia. Chyba jakąś pomyłke strzelili niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 12 miesięcy na własnym sprzęcie.

 

Mam Start+ ( 19,99 zł ) wraz z 8xC ( opcja na 6 miesięcy za 25 zł ) razem 44,99 zł.

 

Mogę powiększyć ofertę:

Opcja Comfort+ wraz z 8xC+ za 59,99 zł

Do pakietu Extra+ wraz z 8xC w cenie łącznej 74,99 zł

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam comfort+ z rozszerzeniem extra+, 8c+, multiroom, 2 karty niezależne karty camaeleon. Płacę 79,90 miesięcznie. Propozycja z dzisiaj (bez wysyłania wypowiedzenia - umowa do końca listopada) extra +, 8C+, multiroom (2xPace plus 2 karty camaeleon), hbo na 6 miesięcy za darmo. Umowa na 24 miesiące. Za to 79,90 miesięcznie (czyli kwota rachunku bez zmian). Dodatkowo mogę dobrać eleven za 7,95 miesięcznie/rok. Z tego co przeczytałem wcześniej, lepszej oferty nikt nie uzyskał. Ugram coś jeszcze wysyłając wypowiedzenie? Albo można coś jeszcze dodatkowo wynegocjować? Dziękuję za informacje zwrotne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi z tym co masz udało się zejść na Extra+ za 44,99 po czym w ICA włączyłem C+ za 25 PLN.

 

Czyli razem 69,99 pln

 

Generalnie przedłużanie z opcjami dodatkowymi się nie opłaca, bo za ten sam zestaw wtedy zapłaciłbym 79,99 (a 69,99 chcieli z pakietem 6C+ a nie 8C+)

Edytowane przez jag888
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 12 miesięcy na własnym sprzęcie.

 

Mam Start+ ( 19,99 zł ) wraz z 8xC ( opcja na 6 miesięcy za 25 zł ) razem 44,99 zł.

Czy do tej oferty pierwsze 2 miesiące abonamentu są bez opłaty?

Edytowane przez Barti
Poprawiono błędnie zamieszczone w poście cytowanie treści innego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Codziennie dzwonią i dają jakieś śmieszne oferty. W końcu zaoferowali mi to, co mam, w tej samej cenie. Chciałbym zostać przy tym pakiecie, nie potrzebuję nic więcej. Tylko powiedzcie mi, czy mogę tu coś ugrać jeszcze na cenie?

Obecnie posiadam:
 
Superpremium+ 99,90 zł 
Multiroom Standard C+ 0zł 

Box+/HD SAGEMCOM DSI83 0zł, UltraBox+/PVR PACE (MR) 0zł

2x karta Cameleon.

Aha, i coś tam na infolinii wspominali, że będę musiał wymienić dekodery na nowsze... Co, jak dobrze rozumiem, będą musiały być połączone sieciowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sprzed chwili: Extra + 8C + Eleven + opłata za Mediaboxa - średnio 83,64 zł (pierwsze dwa miesiące gratis), umowa na 15 miesiące. HBO nie chcą dać. Opcję 8xC można odłączyć przed końcem marca - od kwietnia będzie za 40 zł ale może też taniej co spowoduje zmniejszenie kwoty 83,64 w dół. Warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę  4  dni do konca umowy i DUK dzwoni  i nagle możan dostać   ładną ofertę dla stałego klienta .

 

Obecnie Extra + z HBO za 64zl

 

A dostałem Comfort za 22,50  + C8  na 3 miesiące 0zl później za 30zl do końca umowy z możliwością  wyłączenia  kiedy tylko chcę

 

OD października przez 3 miechy 22,50  później 52.50 miesięcznie  .

 

Jak sobie teraz przypomnę  co mi konsultanci  proponowali 2-3  miesiące wstecz  too  ... min pakiet extra + z HBO za 64zl lub  extra z C* za 85  lub  super premium za 119  i innej opcji nie ma mowy o zejściu pakiet niżej nawet  nie ma co myśleć  ,a ceny  za pakiety są stałe  nie ma możliwości  aby comfort był taniej jak 39,99  a paczka C+  to 40zl ....  wspomniałem  o tym konsultantowi z DUK  to się zaśmiał i cyt. " wie pan  to jest  biznes  ,a BOK  gada  każdą głupotę jaką kierownik na kartce napisze  " :mrgreen:

Edytowane przez raiders25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, umowę mam do końca listopada, zapewne niedługo będą mnie ostro nagabywać telefonami z ofertą i mam pytanko. Czy da się zbić cenę z wynajmu deka wifipremiumbox do 0zł, jeżeli teraz płacę 5zł/mies. za niego? Czy jeśli już raz na to przystałem to będę na to skazany i nie mam co liczyć na obniżke? Mam Extra+ 6xC+ za 69,9zł/mies. Chcę to samo na 15miesiecy, czyli 72,5zł/mies. wiem że najtaniej da się i eleven za 7,95zł, bo też chyba da radę z tego co czytałem na poprzednich stronach. Tylko nie mam pewności co do tego dekodera czy mam jakiekolwiek szanse na zbicie ceny do 0zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Codziennie dzwonią i dają jakieś śmieszne oferty. W końcu zaoferowali mi to, co mam, w tej samej cenie. Chciałbym zostać przy tym pakiecie, nie potrzebuję nic więcej. Tylko powiedzcie mi, czy mogę tu coś ugrać jeszcze na cenie?

 

Obecnie posiadam:

 

Superpremium+ 99,90 zł 

Multiroom Standard C+ 0zł 

Box+/HD SAGEMCOM DSI83 0zł, UltraBox+/PVR PACE (MR) 0zł

2x karta Cameleon.

 

Aha, i coś tam na infolinii wspominali, że będę musiał wymienić dekodery na nowsze... Co, jak dobrze rozumiem, będą musiały być połączone sieciowo?

Obecnie mam dokładnie to samo, w ubiegłym tygodniu chcieli abym przedłużył, ale podziękowałem, gdyż umowa do końca lutego. Czy ten dekoder oferowali Ci za darmo? I czy chcieli wymienić oba, czy tylko Pace'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego "głównego" dekodera to nawet nie ma pod powyższym linkiem. Co prawda mój niby też się nazywa PVR BOX+, ale nie jest to ten ADB tylko Pace HDS7241/91, drugi to Sagemcom, którego niestety przez instalację w budynku, w którym mieszkam nie mogę podłączyć (brak sygnału). Jak za darmo, to mogę przesiąść się na coś nowszego, oby lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace chyba zostawiają bo w razie czego wspiera Caymany, co pokazuje oferta nc+ TnK. Ale jak chcesz to Ci wymienią na Premiumboxa - oczywiście płatnie. :P

Za darmo wymieniać nie chcą, jak widać w powyższym linku, tylko chcą się jeszcze nachapać, więc ja bym nie wymieniał, póki nie rozdają za darmo. ;)

Edytowane przez Vsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...