Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, ale i tak przepłacam. Moze o 5 zł :-D

Drogo, bo jak na takiego magika na tym forum to zdecydowanie przepłacasz. Lepiej już nikomu nie doradzaj.

Dla Ciebie drogo, dla mnie nie. Oferta jak najbardziej odpowiednia. A co do magi to chyba Ty najlepiej się na tym znasz. Fajnie, że wrociłeś. Oby na dłużej tym razem.:-D Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Moja sytuacja jest następująca: jestem w NC+ już dosyć długo, pewnie koło 5 lat, w zasadzie umowa była podpisywana jeszcze z Nką, mam jeszcze starego nbox recordera od nich i pakiety też jeszcze stare (poskładane kilka paczek do zlepka za 51 zł). Ostatnio uznałem, że warto by było coś odświeżyć. Umowę mam już w tej chwili na czas nieokreślony, posłałem im wypowiedzenie i będę czekał na telefon.

 

Generalnie interesuje mnie aktualny pakiet Comfort+, jest on dla mnie w zupełności wystarczający i nie specjalnie zależy mi na innych dodatkach, ale chciałbym wyrwać tutaj coś taniej niż oferują dla klientów z ulicy. Chętnie wziałbym też nowy dekoder z dyskiem. Z tego co widzę, to standardowo doliczają 10 zł za jego wynajem i też chętnie bym coś wyszarpał w dół za niego. Multiroom mnie nie interesuje. 

 

Koledzy, polecicie coś? Co można ciekawego dostać w takiej konfiguracji i za ile? Gdzieś na forum przewinęło mi się info o Comfort+ za 24,99 - jest to jeszcze aktualne? 

Edytowane przez tepz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie mam ofertę Comfort +

HBO i nc+go TV HBO GO
Eleven Sports
Multi+
Action
Extra+
Canal +

Całość za 155 zł miesięcznie - złożyłem rezygnację - koniec umowy 31 maja 2017 r. i teraz pytanie.

Dostałem ofertę za 149.99. Pakiet VIP+

8 kanałów CANAL+
7 kanałów tematycznych produkcji nc+ - nie wiem co to jest i nikt nie jest w stanie to wytłumaczyć
Kanały HBO (bez HBO GO według konsultanta)
Kanały CINEMAX - nie oglądam
Kanały FILMBOX - nie oglądam
Kolekcje CANAL+ VOD oraz VOD+ SERIALE+
Kanały: Sundance HD, Adveture TV HD, History HD, H2 HD - nie oglądam

Chodzi mi o ofertę z Eleven, C+ i HBO, bez tych wszystkich udziwnień, ale dowiedziałem się, że z abonamentu nie zejdą i to ostateczna oferta - jest szansa na uzyskanie lepszej oferty (w okolicach 80zł, może być bez Eleven, bo ten jest online co jest wygodniejsze)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty też nie czytasz, bo po co. Najtaniej jak możesz zejść to na Superpremium za 99,99. Taniej nie dostaniesz. + opłatą za Eleven. Dużo płacisz i taniej nie da się. Kanały własne nc to np. Ale Kino,Planete....Itd... Wykaz masz na stronie nc jak i na forum .

 

 

@nepz. Przewijaj dalej. A jak przewiniesz to się dowiesz, że to możliwe, ale nie dla każdego

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy/Kolezanki,

 

posiadam superpremium, dwa dekodery (Sagemcom i Pace) oraz MR (dwie karty) w cenie 99 PLN.

 

Obecnie wyslalem wypowiedzenie (wiem ze niekoniecznie to wplywa na oferte, ale zastanawiamy sie nad Polsatem), nie bardzo obecnie ogladamy kanaly HBO (wiec nie musi byc, ew. w opcji na kilka miesiecy), czasem C+ (wystarczy 6)

 

Powiedzmy ze moglbym placic 70-80 pln - co maksymalnie moglbym dostac w tej cenie, zachowujac przynajmniej jeden dekoder i MR (ten cyfrowy, 2 karty)?

Edytowane przez jag888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich i proszę stalych bywalcow forum o pomoc ponieważ po przeczytaniu może 20-30 stron nie dowiedziałem się czego chce. A wiec tak moja szwagierka ma goły Comfort z dekoderem Sagemcom Dsiw74 i placi za to 39,99. Mysle ze była dla Nc+ dojną kr.... niestety. Mam pytanie co można ewentualnie dostać w tej cenie i czy można pokusić się o MR i wymiane deka na jakiś z twardym dyskiem? Co w ogole można dostać w tej cenie ew nieduzo drożej, Dziekuje za wszelką podpowiedz w imieniu swoim i szwagierki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy oferta dostępna w zakładce Moje NC+ przy przedłużaniu umowy to jest maks co można dostać czy warto jeszcze zadzwonić i zapytać o ofertę ?

 

W tej chwili mam Extra + Canal (6x) + za 84,99 zł

 

Oferta przy przedłużeniu (Moje NC+): Extra+ Canal (6x) + za 69,99 zł + najem Turbo Box + 5 zł = 74,99 zł

 

Wypowiedzenie wysłane, umowa kończy się 30 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...