Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moduł CAM CI (stary CONAX po N-ce) abonament Comfort+

 

Rok temu podpisana umowa na 12 miesięcy - 29,90.

Umowa kończy sie w kwietniu.

W panelu klienta widnieje dla mnie oferta na 12 miesięcy za 29,90.

Dzwoni wczoraj konsultantka i przedstawia ofertę:

- 15 miesięcy - 32,90

- 24 miesiące - 29,90

Pytam dlaczego przedstawia mi taką cenę (32,90) - a ona bo taka jest oferta dla Pana i nie mamy innych.

Proszę ja o sprawdzenie innych ofert dla mnie a jak nie to prosze o telefon z inna ofertą w późniejszym terminie - a ona - ale co ja mam Panu sprawdzić? - i zaczęła mnie lekko o[beep]ać przez telefon.

To ja jej mówię, że jest na stronie nc+ taka oferta: przejście z modułu CI nc+ mix na abonament Comfort za 29,90 jako dla nowego klienta bez żadnej łaski. A ona, ale Pan ma abonament a nie nc+mix.

Bez żadnej łaski mogę rozwiązać umowę i podpisac na nowo z taką sama ceną na 12 miesięcy za 29,90 - lub z panelu klienta www.

Mówię jej, że mam znajomego z takim samym modułem i płaci abonament tez Comfort+ za 24,90. Do tego, powołuję się na forum satkuriera i mówię, że niektórzy dostają oferty za 22,90. to dlaczego przedstawia mi tak drogie oferty.

A ona zmienia diametralnie ton i w ciagu sekundy mówi: jest też taka oferta na 24 miesiące za 24,90 , czy interesuje Pana taka? Mówię, że tak, niech będzie.

Minuta i umowa przyklepana.

Po co te podchody z wyższymi cenami. Ogólnie pozostaje niesmak że chcą na siłę wyciągnąć jak największą kasę jeśli ktoś nie zaprotestuje. Jak jakaś nachalna akwizycja.

 

Wiem, że były oferty za 22,90 - i ktoś chyba nawet pisał tu o 19,90 za Comfort+. Ogólnie byłem nastawiony na to, żeby zbić z ceny te 5 zł. Więc zaakceptowałem 24,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co podchody... bo 90% ludzi nie sledzi forum, nawet do ICA nie wchodzi tylko bierze co proponuja. Dzieki temu NC+ ma takie zyski i moze Tobie czy koledze zaproponowac duzo nizsza cene. To proste jak budowa cepa. Ja cenie te 90% i mam swiadomosc ze w innej branzy to ja wlasnie utrzymuje jakis biznes i dzieki mnie inni moga miec lepsze oferty. Taka symbioza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa kończy się dopiero w sierpniu, a już otrzymuje propozycje na przedłużenie. Obecnie mam Extra z 8xcanal+ wraz z dekoderem Pace z nagrywarką i multiroom cyfry+ za 79,90zł. Pani mi zaproponowała to samo wraz z HBO za 99zł. Ewentualnie pozostanie przy tym samym pakiecie w tej samej cenie. Powiedziałem, że chce zrezygnować z C+Seriale i C+Discovery to stwierdziła, że to bez sensu, bo dla mnie pakiet bez tych dwóch kanałów jest również za 79,90zł. Za 69,90zl może mi zaproponować co najwyżej Comfort z 6C+.

Podziękowałem póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca. Klient od 6 lat.

Obecnie Comfort+ z HBO plus HBO GO, C+, MR, mediabox, calosc za 92zl.

 

Propozycja z dziś:

Superpremium, HBO i HBO GO, C+, MR, na 24m-ce za 119zl

 

Da sie coś taniej wyrwać?

 

W najbliższym tygodniu składam wypowiedzenie, z doświadczenia wiem ze zawsze to działało i NC+ zaczynał rozmawiać ludzkim głosem... szkoda ze nie szanują czasu swojego i mojego :(

 

W zasadzie interesowałby mnie najprostszy pakiet plus HBO, C+ i MR ale ponoć takich cudów nie ma...

 

Pozdrawiam

Lucianoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca. Klient od 6 lat.

 

 

 

Da sie coś taniej wyrwać?

 

W najbliższym tygodniu składam wypowiedzenie, z doświadczenia wiem ze zawsze to działało i NC+ zaczynał rozmawiać ludzkim głosem... szkoda ze nie szanują czasu swojego i mojego :(

 

Płacisz jak za zboże i będziesz dalej płacił... Tak łatwo Ci nie odpuszczą i sam wciągłeś się w bagno. W przyszłym miesiącu zapłacisz za swój pakiet tyl ile normalnie kosztuje w/g standardowego cennika. Pówód.....  spóżźniłeś się z wypowiedzeniem. Możesz oczywiście jutro złożyć, ale umowa będzie się kończyła z końcem kwietnia.. Da się wyrwać.. wszystko masz napisane po kilkseat razy. Czytamy.

A to,że jesteś z nimi tylko 6 lat czy nawet jakbyś był 15 to i tak jest bez znaczenia.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek przedłużona umowa po złożeniu wypowiedzenia

 

extra +,

8 canal +,

hbo           

79,99 24 m-ce

 

eleven 11,90 12 m-cy

 

dobra umowa  :popcorn:  :wink:

 

Powiem szczerze, że liczyłem na coś podobnego, ale nawet BEZ HBO i nie chcieli mi dać tej ceny. Ponieważ schodzę z wyższego pakietu to usłyszałem, że E+C8+ to 99.99zł.

 

Natomiast to była rozmowa na etapie "zbliżajęcego się końca obowiązywania umowy", bez mojego wypowiedzenia. Myślałem, że odbędzie się bez tego, ale jednak podstawowym warunkiem zostanie na poważnie potraktowanym przez nich to jest doręczenie im wypowiedzenia i dopiero wtedy rozmowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że liczyłem na coś podobnego, ale nawet BEZ HBO i nie chcieli mi dać tej ceny. Ponieważ schodzę z wyższego pakietu to usłyszałem, że E+C8+ to 99.99zł.

 

Natomiast to była rozmowa na etapie "zbliżajęcego się końca obowiązywania umowy", bez mojego wypowiedzenia. Myślałem, że odbędzie się bez tego, ale jednak podstawowym warunkiem zostanie na poważnie potraktowanym przez nich to jest doręczenie im wypowiedzenia i dopiero wtedy rozmowa...

Zapomnij o takiej cenie jeżeli schodzić z wyższego abonamentu, że Ci zaproponują niższą lepszą cenę - no chyba, że konsultant się pomyli.. wypowiedzenie warto zawsze złożyć !!! Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla stałych jest bez zmian, bo dostają Comfort prawie 50% taniej. No, ale skąd to możesz wiedzieć :grin:

 

Coś czytałem o tych 50% (nawet w kwocie 24,99zł), tylko czy jest dostępne dla tych co chcą obniżyć z pakietu Extra+ obecnie za 49,99zl,  koniec umowy do końca maja rezygnacja złożona, na razie mam propozycje za 34,99zl na stronie nc+ za przejście na COMFORT+ - czy  jest realne  otrzymać ten abonament za min. 29,99zl ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam pakiet goly extra+ za 49,99zl.

Umowa do konca maja.

Juz dzwonia do mnie z beznadziejnymi ofertami.

Interesuje mnie pakiet start+.

Gdy zapytalem podczas jednej z rozmow milej pani o taki pakiet to twierdzila ze takiej oferty nie moze mi zaproponowac. Wyzszy tak ale nizszego nie.

Na co moge liczyc po zlozeniu wypwiedzenia?

Da rade wyrwac pakiet start+ za 9,99zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam Comfort+ z HBO, C+,Filmbox, Hustler, Redlight, Eleven, MR(2x cameleon i 2x pace) za 99zł umowa do końca kwietnia.

W Styczniu zaczęli dzwonić z propozycją 150zł za to samo, po wysłaniu wypowiedzenia proponują:

Superpremium z HBO C+(x8) Cinemax, Eleven Multi Man Pack +MR tak jak dotychczas za 131.90zł na 24m-ce

Jak zawsze twierdzą, że taniej nie będzie :) ale czy można coś jeszcze z tego utargować? cena? jakieś dodatkowe programy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Jak zawsze twierdzą, że taniej nie będzie :) ale czy można coś jeszcze z tego utargować? cena? jakieś dodatkowe programy? 

 

 

 

A Ja Twierdzę, że musisz zapoznać się z tematem.

 

@czerstwy. No może z 5 max ugra ;-) .  Za 15 możliwe, ale po co robić nadzieję.........

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Umowę mam do sierpnia, ale już dziś zadzwonił pierwszy telefon z ofertą, a wygląda ona następująco: wszystko co miałem do tej pory w tej samej cenie 69zł. czyli Extra+ Canal+(6) na 24mieś. i dodatkowo w gratisie Kino Świat również na 24mieś. i tu mam pytanko, przeczytałem kilka ostatnich stron tego tematu i wiem, że obecnie nie dostanę niższego abonamentu za wspomniany pakiet niż 69zł. Ale czy możecie podpowiedzieć, co mógłbym ewentualnie wytargować w gratisie? HBO na rok da radę, co oprócz tego ?

Nie wiem, czy przedłużyć już umowę, czy czekać jeszcze do sierpnia, co radzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dostałem taką ofertę po złożeniu wypowiedzenia: Extra+, Multiroom, History HD, H2,  dodatkowo 3 miesiące Canal + i 1 miesiąc HBO za 64.99. Umowa obecna  do końca kwietnia - nowa ma być na 24 miesiące.. Przeczytałem dużo stron do tyłu i piszecie że lepiej czekać do końca ale chyba już nic więcej nie wynegocjuje w cenie do 70 zł. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...