Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: Czy ktoś korzysta z tej promocji BZWBK co zwracają 20zł co miesiąc? Czy wpłata przez ICA też się liczy? Jeżeli dokonałem wpłaty 11 stycznia, zaksięgowali 16 stycznia to rozumiem jeszcze jest czas na ewentualny zwrot BZWBK do końca miesiąca?

 

Zwrot następuje do 25-go dnia następnego miesiąca po wpłacie.

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 85,89 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-05-2017 Koniec okresu oznaczonego 30-04-2019 Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO,, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Jeszcze jeden powód dla którego trzeba zrezygnować z tej oferty: wcisnęli Ci Eleven w standardowej cenie 15,90 i to prawdopodobnie z zobowiązaniem na 12 miesięcy - sprawdź. Obecnie dają bez problemu za 11,90, a za 15,90 możesz sam sobie włączać i wyłączać i wyjdzie najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 31.01 kończy się umowa oczywiście wypowiedziana.

Obecnie:

 

komfort za 35zł /15 miesięcy

 

multiroom 5 zł x12mies potem  3miesiące x10zł,

 

+5najem turbobox+box  razem obecnie 49zł wcześniej przez 12mies 45zł

 

Oferta z bok ze wczoraj.

comfort 29zł +10multiroom i 5 najem =47zł

 

ektra 45zł+10multiroom i 5 najem     = 60zł

 

wymiana dekoderów 150zł na premiumbox

 

Lub internet 100GB+komfort za 102zł z multiroom

 

Co mogę ugrać z komfortu widzę że za 20/25zł można dostać ale mi nie chcieli dać i co z opłatami za najem lub multiroom można to obniżyć?. I czy mogę dostać dekodery premiumbox bez opłaty na zasadzie wymiany?  Posiadam internet w Polsacie i bardzo mocno zastanawiam się nad smartdomem za 55zł jest pakiet premium max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co mogę ugrać z komfortu widzę że za 20/25zł można dostać ale mi nie chcieli dać i co z opłatami za najem lub multiroom można to obniżyć?. I czy mogę dostać dekodery premiumbox bez opłaty na zasadzie wymiany?  Posiadam internet w Polsacie i bardzo mocno zastanawiam się nad smartdomem za 55zł jest pakiet premium max.

 

Jeśli będziesz korzystał z Eleven i HBO/HBO Go, to nie masz się co zastanawiać tylko bierz CP w SmartDom.

Jeśli nie to próbuj wziąć Comfort za 19,99 do tego MR/najem za 15 z nowymi dekoderami (turbacza się pozbywaj, bo więcej płacisz za prąd niż za dekodery). Do Comfortu dostaniesz dopełnienie do Extra, które z dużym prawdopodobieństwem będziesz mógł zostawić po miesiącu za 15 zł - trzeba powalczyć. Tylko, że teraz b.niechętnie dają Comfort za 19,99, zwłaszcza jak się płaci 35 (można próbować za 22,50). Możesz spokojnie poczekać do początku lutego i zadecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden powód dla którego trzeba zrezygnować z tej oferty: wcisnęli Ci Eleven w standardowej cenie 15,90 i to prawdopodobnie z zobowiązaniem na 12 miesięcy - sprawdź. Obecnie dają bez problemu za 11,90, a za 15,90 możesz sam sobie włączać i wyłączać i wyjdzie najtaniej.

 

Nie ma promocji na Eleven w cenie 15,90 ze zobowiązaniem, jest to pewnie opcja która sobie może wyłączyć po miesiącu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz korzystał z Eleven i HBO/HBO Go, to nie masz się co zastanawiać tylko bierz CP w SmartDom.

Jeśli nie to próbuj wziąć Comfort za 19,99 do tego MR/najem za 15 z nowymi dekoderami (turbacza się pozbywaj, bo więcej płacisz za prąd niż za dekodery). Do Comfortu dostaniesz dopełnienie do Extra, które z dużym prawdopodobieństwem będziesz mógł zostawić po miesiącu za 15 zł - trzeba powalczyć. Tylko, że teraz b.niechętnie dają Comfort za 19,99, zwłaszcza jak się płaci 35 (można próbować za 22,50). Możesz spokojnie poczekać do początku lutego i zadecydować.

 

Dzięki za odpowiedź.

Jestem z Cyfrą od pewnie 8 lat, nigdy nie miałem HBO, ani Eleven, bo zawsze interesowały mnie przyrodnicze programy jak Nat Geo itp., ale skoro CP daje w tej cenie, co NC+ pakiety bez HBO i Eleven to jest kusząca opcja.

 

A ewentualny pakiet internet 100GB + Comfort za ile można w NC+ wyrwać? Mi zaoferowali za 102 zł.

 

Czy jest możliwość oglądania Kuchnia+ np. przez internet? Bo w Polsacie nie ma tych kanałów.

Edytowane przez Barti
Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Jestem z Cyfrą od pewnie 8 lat, nigdy nie miałem HBO, ani Eleven, bo zawsze interesowały mnie przyrodnicze programy jak Nat Geo itp., ale skoro CP daje w tej cenie, co NC+ pakiety bez HBO i Eleven to jest kusząca opcja.

 

A ewentualny pakiet internet 100GB + Comfort za ile można w NC+ wyrwać? Mi zaoferowali za 102 zł.

 

Czy jest możliwość oglądania Kuchnia+ np. przez internet? Bo w Polsacie nie ma tych kanałów.

Jesteś z Cyfrą od 8 lat i posiadasz dekoder Turbox na dodatek w opcji dodatkowo płatnej ?Pamiętaj że wymieniając dekodery zapłacisz ponownie aktywację a Premiumbox nie działa na powietrze tylko również pobiera prąd o czym chyba zapomniał napisać @miro777 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że wymieniając dekodery zapłacisz ponownie aktywację a Premiumbox nie działa na powietrze tylko również pobiera prąd o czym chyba zapomniał napisać @miro777 ;)

 

W 100% masz rację - Premiumbox nie działa na powietrze :mrgreen:

Różnica jest tylko taka, że nawet nie używając w nim trybu eco, w którym zużycie prądu spada poniżej 1W, to i tak zawsze jest to 10W mniej niż w Turboboxie, drugie tyle mniej używając wifiboxa do multiroomu, a jak ktoś by był tak genialny i wyłączył subwoofer od kina domowego z prądu na 18-20 godz. kiedy nie ogląda TV, to wyszłoby, że koszt najmu i multiroomu byłby zrekompensowany do 0.

Kiedyś ktoś wyliczył, że starej generacji dekodery włączone na stałe do prądu w normalnym trybie przez 24h zużywają więcej energii elektr. od normalnie używanego TV LED 50-55 cali ( pracującego 4-5 h dziennie).

Co do aktywacji, to zawsze w jakiejś formie była, jest i będzie w 99% przypadków. Trzeba tylko walczyć o jak najniższą ( nowi online płacą np. 0zł za Premiumboxa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb eco to gadżet.Jak go włączysz to nie da się używać dekodera.Pierwsze co Ci poradzą na problemy to wyłączenie trybu Eco.

 

Każdy może sobie łatwo obliczyć np. wg tego kalkulatora http://www.pieniadzepodkontrola.pl/wp-content/uploads/2014/07/Zuzycie-energii-i-koszt-energii.xls zużycie prądu.Zakładając że turbo pobiera 25W a Premium 15 W miesięcznie da różnice w zaokrągleniu 5 zł na korzyść Premium więc policz po ilu miesiącach zacznie się realne oszczędzanie zakładając że dzierżawa będzie wynosiła równiez 5 zł jak dotychczas a aktywacja wyniesie 149 zł bo chyba tyle wołają przy wymianie.Nawet nie doliczam aktywacji dekoderów do multiroom bo wyjdzie jeszcze większy koszt całej operacji.Wg mnie zupełnie nieopłacalnej.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 miesięcy temu miałem pakiet obecny extra wcześniej chyba inna nazwa była i multiroom na sagem 178 z kameleonami. Wymieniłem zachęcony przez konsultanta dekodery na turbobox kazali przynieść karty na wymiane i obnizylem abonamentnt bo nie oglądałem wtedy prawie tv. O tym że strzeliłem sobie w stopę dowiedziałem się w domu jak multiroom nie chciał dzialac bez kabla utp. A dekoder strasznie buczal tel do bok ale śpiewka standard aktywować pan umowę to "spadaj" przyjdz za 15 miesięcy.

W 100% masz rację - Premiumbox nie działa na powietrze :mrgreen:

Różnica jest tylko taka, że nawet nie używając w nim trybu eco, w którym zużycie prądu spada poniżej 1W, to i tak zawsze jest to 10W mniej niż w Turboboxie, drugie tyle mniej używając wifiboxa do multiroomu, a jak ktoś by był tak genialny i wyłączył subwoofer od kina domowego z prądu na 18-20 godz. kiedy nie ogląda TV, to wyszłoby, że koszt najmu i multiroomu byłby zrekompensowany do 0.

Kiedyś ktoś wyliczył, że starej generacji dekodery włączone na stałe do prądu w normalnym trybie przez 24h zużywają więcej energii elektr. od normalnie używanego TV LED 50-55 cali ( pracującego 4-5 h dziennie).

Co do aktywacji, to zawsze w jakiejś formie była, jest i będzie w 99% przypadków. Trzeba tylko walczyć o jak najniższą ( nowi online płacą np. 0zł za Premiumboxa).

 

https://m.youtube.com/watch?v=1j_IQoEI67E

 

https://m.youtube.com/watch?v=78EFKjnGNRY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W aktualnej umowie (ważna do końca kwietnia) płacę średnio przez cały okres ~40zł za comfort+ multi+ i MR. Konsultant zaproponował za comfort+ i MR 39,90 zł/m na 24m lub extra+ MR za 54,90zł/m na 24m.

W ICA mam do wyboru Extra 45 a  comfort za 35zł. (ceny bez MR)

Uda mi się w takiej sytuacji wyrwać comfort+ lub extra+  taniej niż co mi zaproponował na ten czas konsultant? Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...