Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie dziś rozbawił

Oferta :

Pełny pakiet tematyczny czyli chyba obecnie Comfort plus Extra , bo już sie w tym gubię , miałem Gold do tego 6x C+ i HBO za 89.90 na 24 miechy :shock: , później zszedł do 15 , jakoś mnie to nie satysfakcjonuje.

A wg tej nowej oferty usunęli jakieś kanały Discovery ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na gorąco - obecnie umowa do końca maja universe + 59 zł 12m (standard + 6xcanal +) - dzisiaj telefon - umowa 15 miesięcy, comfort sport+film (6xcanal)+ tematyczne (10zł) + 7 miesięcy HBO gratis (później 25 zł) za 69,90 po 6 miesiącach 79,90 zł (dodatkowe 10 zł za kanały tematyczne). Ewentualnie powiększenie dysku do 500 gb. Narazie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś dwie oferty:

 

Pierwsza Propozycja

- Comfort+Ekstra+

- 6C+

- 3 HBO

- Cinemax/Filmbox

Pierwsze pięć miesięcy 99,90zł. Kolejne miesiące 109,90

 

Druga propozycja

- Comfort+Ekstra+

- 6C+

- 3 HBO

- Cinemax/Filmbox

- Multiuroom Standard

- Dekoder MediaBox + "mydelniczka"

Pierwsze pięć miesięcy 114,90zł. Kolejne miesiące 124,90zł. Do tego dochodzi opłata za aktywację MR za 49zł.

 

Póki co podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dzisiaj dostałem taką oto propozycję:

 

- Comfort+Extra+

- Sport+Film

- PVR Pace

- MR Standard (pocyfrowy)

Pierwsze 5 miesięcy 69,90 zł. Kolejne 19 miesięcy 79,90 zł.

 

- Comfort+Extra+

- Sport+Film

- 3 HBO (7 miesięcy)

- Filmbox (7 miesięcy)

- MR Standard (pocyfrowy)

- PVR Pace

Na 15 miesięcy za 79,90 na cały okres umowy.

 

Obecnie posiadam Canal+ Silver z 6xC+, PVR Pace za 0 zł, MR pocyfrowym za 0 zł za 64 zł. Wiem, że trudno będzie utrzymać obecną ofertę, ale chcę coś wyszarpać w wyższej cenie. Niestety rozłączyło konsultantkę, gdy "poszła zapytać się" o PVR drugi do umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę próbował utargować:

- Comfort+Extra+

- Sport+Film

- 3 HBO (12 miesięcy lub całą umowę)

- Filmbox (12 miesięcy lub całą umowę, choć jak dla mnie może ten pakiet nie zaistnieć)

- MR Standard (pocyfrowy)

- 2xPVR Pace

 

W tej cenie, co proponowała konsultantka, czyli 79,90 na 15 miesięcy. Zdaje się do utargowania i szedłbym w tym kierunku, gdyby mnie nie rozłączyło. BTW, ciekaw jestem czy doszło moje wypowiedzenie (wysłałem wczoraj), bo to dość dobra oferta po poprzedniej, gdzie oferowano mi 119 zł za to co mam obecnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...