Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy przy przedłużeniu umowy można zrezygnować z jakieś opcji, którą miało się wcześniej?

Np. z Eleven, bo pani przy kolejnej rozmowie stwierdziła, że skoro mam Eleven do listopada z zobowiązaniem to mimo nowych warunków umowy, nie można się go pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem i ja, w końcu. Trzeba jednak przyznać, że była to żmudna walka, a po dwudziestym którymś tam telefonie (było ich na oko około 30) byłem bliski nawrzucania konsultantowi przez słuchawkę. Ilość bull[beep]u toczona przez kabel czasami sprawiała, że wszystko we mnie się gotowało, a z reguły jestem cierpliwy, może nawet za bardzo. Punktem kulminacyjnym pewnej rozmowy była sytuacja, w której tłumaczę grzecznie, że to nie jest wcale super oferta jak Pan/Pani twierdzi, bo zwykły Janusz z ulicy przychodzi jako nowy klient i dostaje z buta to co ja niby mam w super ofercie z nie wiadomo jakim rabatem. Pani chwilę pomyślała i powiedziała żeby w takim razie podać PESEL tego JANUSZA i ona to sprawdzi  :sciana:

 

Koniec końców wczorajszy telefon (22 358 62 05) zmienił sytuację. Bardzo konkretna pani, bez ceregieli, wciskania kitu, po prostu kawa na ławę. Każda wcześniejsza oferta za Extra + 8C+ wynosiła między 89, a 99, a raz zdarzyło się nawet 100 coś  :crazy:

 

Wczoraj jednak los uśmiechnął się i do mnie, a za Extra + 8C+ będę płacił 79zł. Wiem, że da się za 69, ale na pewno nie z moim krótkim 2 letnim stażem. Uważam, że jest to dobra oferta, a przede wszystkim prawie 15zł tańsza od tego co płaciłem przez ostatnie dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geble: extra z 8c+ za 74,90 proponowano mi już przy drugim telefonie. 69,90 + 5 za mediabox. Oferta średnia,mogłes powalczyć o dodatki typu hbo itp. Ja nie przyjąłem bo do c+ chciałem najniższa podstawę pakiet start. Nie będę płacił za kanały na których 50% ramówki to reklamy wciskane co 15min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że walczyłem zaciekle od prawie 2 miesięcy. Po prostu wiem, że jestem zbyt "krótki" stażem żeby ugrać jak starzy wyjadacze oferty w stylu Extra+ 8C+ i HBO na 24m za 59zł ;)

 

HBO w ogóle nie wchodziło w grę, bo nie miałem go wcześniej i przy każdym telefonie dostawałem taką informację.

Edytowane przez Geble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty nie powiesz, pewny jesteś!......

Ja miesiąc temu po dostaniu od nich smsa z prośbą o kontakt zadzwoniłem sam i konsul zaproponował mi sam to co mam w stopce :curious: także reguły nie ma.

OK, ale to co masz to nie jest aktualny TOP. Jest już ustalone, na czym polega LIVE 160.

Chyba, że i tak nie wykorzystasz pełnego NC+GO to OK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten nie aktualny TOP jak to nazywasz wielu ludzi by wzięło bez żadnego wybrzydzania :wink: nie każdy ogląda to Nc Go, a skoro nie ogląda to po co ma płacić 10 zł. miesięcznie drożej, ja swojego turbacza po wykastrowaniu You Tube już dawno pozbawiłem neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałeś przekazu. Podałeś złą cenę, tam gdzie niby jest tak dobrze, dodaj 10 zł czyli 59,99 zł

Zrozumiałem doskonale, ale na żartobliwą odpowiedz odpowiedziałem tym samym.

Cena 59,90 jest dla osób z ulicy i widnieje na stronie cp w tej że właśnie kwocie.

Jako długoletni klient, co prawda z najniższym pakietem Mini 4,90 cena obniżona o 10zł myślę nie jest przesadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie na końcówce negocjacji, zadzwonili dzisiaj i dostałam propozycję

multiroom (stara c+),  HBO, HBOgo, nc+go, eleven i history 1 i 2 sa wszędzie

extra z 6C canalem - 124,88

extra z 6C canalem + cinemax - 132,8

superpremium 139,79

 

czy to są dobre oferty czy można coś ugrać jeszcze oferta do końca lipca wypowiedzenie złożone mam wrażenie ze oferta taka sama jak dotychczas ale dali extra do tej pory tylko superpremium

 

liczyłam na coś takiego: multiroom (stara c+),  HBO, HBOgo, nc+go, eleven i history 1 i 2 są extra z 6C canalem + cinemax - 124,88

 

oferta 18 mieś mogę w sumie podobno na 12

24 miesiące nie zmienią ceny

Edytowane przez Klemcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj kilka stron do tyłu, a sama stwierdzisz, że chcą Cię naciągnąć.......  no ale po co czytać........

 

Extra z 6C canalem - 124,88-------- powinno być 69,90+dodatki......  max 85

Extra z 6C canalem + cinemax - 132,8--------z dodatkami max 95

Superpremium z 8 C+  139,79--------max 125

 

Nie ma co się wiązać umową na Eleven i H1/H2, czy innymi dodatkami........ Taniej wychodzi w opcji włącz-wyłącz

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam obecnie zestaw comfort+ i dodatki : canal+vod, extra+, najem mediabox+, premium sport i film, multi+.

Umowę kończę we wrześniu i chciałbym zjechać do pakietu start, ponieważ obecnie nie mam czasu oglądać prócz przysłowiowych faktów o 19.00. Pytanie czy mogę zjechać na najniższy pakiet i za ile. Chciałbym zostać przy tym mediabox co mam. Pani na infolini stwierdziła, że ma zablokowaną opcję przedłużenia z opcją start+. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam comfort+ z canalami ,hbo, multiroom premium do tego opłaty za najem i za  to płace 124,99 obecnie umowę ma ważna do 31.10.2016

dostałem nową ofertę i wygląda to tak brac czy nie brac?

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi

  134,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Superpremium+,, Filmbox Pack, HBO GO, NAJEM MEDIABOX+ Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Filmbox Pack 10 zł/m do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, nc+ go TV HBO GO 0 zł/ dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...