Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mam wrażenie, że jutro może się coś zmienić w ofercie - dzisiaj ostatni dzień i 0 telefonów, a przy ostatniej rozmowie konsultantka wygadała się, że lepiej nie będzie do końca miesiąca .... też macie takie wrażenie?

 

Ciekawe tylko w którą stronę pójdą; zluzują czy jeszcze docisną śrubę. Ja obstawiam że raczej docisną jeszcze śrubkę i wycisną ile sie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią dziś, dzwonią.. jak ktoś ma czas to można poczekać. 
Ciekawi mnie tylko sytuacja @dX-Man, któremu dziś kończy się umowa - żeby nie wyłączyli Ci sygnału podczas meczu reprezentacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Umowa do dzisiaj godz. 20. Za obecny pakiet Extra+ 6xCanal+ Eleven+ Cinemax, SportClub. Płaciłem 106zł. (wrrrr). Telefonów od Nich mnówstwo. Gadka- standardowa, przy umowie na 24 ms. pakiet  Extra+ 6xCanal+ 79,99, do tego eleven 8 zł do października, później +16 zł za eleven. Interesowała mnie umowa na 12ms. Dostałem taką: pakiet Extra+ 6xCanal+ 89,90 + Eleven 8 zł do października, razem wiec 97zł (wrr); prezencie paczka Filmbox przez miesiac. Po okresie promo na eleven będę płacił to co do tej pory- czyli ok 106. 

Jako, że od 2 ms dostawałem non stop te same propozycje,(a człowiek sportem żyje:)) nie mogłem czekać w nieskończoność na lepszą ofertę;- przyklepałem to (choć zdaje sobie z tego sprawe, ze przyjalem **** oferte) Być może dostał bym coś lepszego do końca dnia, ale będe wtedy poza zasięgiem:/. No cóż. Przemęczę się te 12ms, po 6 złożę wypowiedzenie i spróboję to rozegrać tym razem na swoich warunkach. 
Pozdrawiam. 

Edytowane przez konradm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nic nowego sasiad dostał to z miesiąc temu razem z z HBO za 79,90

 

oferta sprzed chwili

 

Extra z 6c+ 69,90zł - 24 m

 

samo Extra - 49,99 - 15 m

 

jak jest z tymi ofertami juz po zakończeniu umowy a przed zdaniem sprzętu ???

Edytowane przez zed37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dla mnie Extra z 6 c+ za 69,90 się nie dało, a dziś już dla mnie jest.

Ale.... do tego chcą za HBO 20 i za Cinemaxy 10. Czyli wychodzi Superpremium z 8 C+

 

Umowa dziś się kończy ale jeszcze poczekam ten tydzień. Może po 1.07 się coś zmieni. Może minimalnie na lepsze.

Jak nie to wezme to Superpremium chyba.

 

Bardziej się z nimi droczę w imię zasad niż po to zeby ich wygolić, ale a nóż coś zyskam. Plus wtedy dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiać można do momentu zdania sprzętu, na co mamy 14 dni - więc nie warto się spieszyć - zwłaszcza że wyraźnie dokręcili śrubę!:

na dzisiaj nie ma już (E+8C+HBO)/24mieś za 80 PLN - HBO jest już tylko osobno za dodatkowo min 12,5 bez możliwości rezygnacji przez cały okres oznaczony umowy.

Edytowane przez zito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

umowa do dzisiaj, i dzisiaj przyjałem Comfort+8C+ i multi od cyfry za 64,90zł przez 6 miesięcy, potem 79,90zł jeżeli utrzymam C+ lub po 6m mogę wyłączyć Canale w każdej chwili i zostawić sam Comfort. Umowa na 15 miesięcy. Wiem że nie powala ale i tak nie jest źle a w grudniu jak będę wyłączać C+ to może coś będą dawać w promocji.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Feniks1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem pierwszą ofertę od konsultanta, ale zupełnie taką samą, jak przed wysłaniem wypowiedzenia, czyli ekstra z CANAL+ x8 na 24 m za 79.99 zł plus Filmbox  Pack na 1 m. Zastanawiam się, czy nie da się ugrać co najmniej tego, co mam obecnie za 79,99 zł na 12 miesięcy (Ekstra z 6 C+)? Gdyż chyba nie dostanę opcji z 6 C+ za 69,99 zł na 24 m.

A w ogóle zastanawiam się, czy nie odejść z tej platformy do Cyfrowego Polsatu lub oglądać DVB-T.

Nie było by mi żal niczego, gdyż film sobie wypożyczam poprzez serwisy VOD i oglądam tylko te filmy, które mnie interesują na daną chwilę, a nie jak to ma miejsce ostatnio na CANAL+, coraz większa ilość sieczki.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie! Wyjątkowo poprawiono post. Następnym razem będzie od razu Kosz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj otrzymałem odpowiedź na odwołanie od nieuwzględnionej reklamacji

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na zgłoszenie zarejestrowane 30 czerwca 2016 roku, będące
kontynuacją reklamacji rozpatrzonej 28 czerwca 2016 roku, dotyczącej
kontynuowania współpracy, uprzejmie informuję, że z przyczyn
technicznych, na kontraktach ze sprzętem własnościowym Abonenta nie ma
możliwości wydzierżawienia nowego dekodera. W imieniu platformy nc+
przepraszam za udzielenie błędnych informacji przez Konsultanta Biura
Obsługi Klienta.

Mając na uwadze powyższe, proponuję zawarcie nowej Umowy o świadczenie
usług w ramach oferty dostępnej w punktach nc+ oraz na stronie:

http://ncplus.pl/sklep/promocje?pm_name=Homepage&pm_source=Header_button_03032016

Jeżeli do 31 lipca 2016 roku platforma nc+ odnotuje zawarcie nowej Umowy
o świadczenie usług, skontaktuje się z Panem Specjalista Sekcji Ofert
Reklamacyjnych w celu uruchomienia na nowo zawartej Umowie indywidualnie
przegotowanej promocji.

Umowa  została rozwiązana 30 czerwca 2016 roku.

W razie pytań zapraszam do kontaktu za pośrednictwem serwisu https://moje.ncplus.pl
(zakładka "Napisz do nas"). Wszelkie informacje dostępne są
także w Telefonicznym Centrum Abonenta pod numerami 801 044 944 lub 22 310
47 47.

 
Czyli jak podpiszę nową umowę to dostanę specjalne warunki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...