Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tez sie konczyla umowa z koncem lipca. Obecnie placilem 79.90 w tym mialem comfort plus z extra +, sport & film, multirom za free, dekoder z nagrywarka za free,8 x c+, jakies multi +. Po rozmowie z konsultantem podpisalem aneks na 24 m . Wszystko to samo bez c+ seriale i c+ discovery.za to wszystko mam placic 69,90.dodatkowo miałem miec polsat sport 2 i 3 na okres mistrzostw za free ale na obecna chwile jest jeszcze zakodowane. Generalnie jestem zadowolony z tej oferty bo raczej taniej nic nie dostane a oferta jest dosc bogata zwłaszcza ze jest multiroom za free. Mogłem zostwic stara cene bez tych seriali i discovery ale za to eleven ale mnie interesuje tylko liga angielska i polska wiec i tak bym nie ogladal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy okazji zamawiania Euro dostałem propozycję przedłużenia. Zaproponowano mi Extra+6C+ za 69,90 plus HBO na 6 miesięcy gratis z automatycznym wyłączniem po tym okresie. A jeśli chciałbym zostawić Redlight to promocyjne 10zł zamiast 15zł. To wszystko przy umowie na 24 miesiące, przy czym konsultant bezczelnie kłamał, że w tej chwili krótszych umów nie ma. Przyparty do muru znalazł dla mnie ofertę umowy na rok ale jak to stwierdził "to będzie 20zł drożej". W szczegóły już nie wchodziłem ale rozumiem, że przy umowie na 12 miesięcy Extra+6C+ kosztowałoby 89,90zł....

 

Umowę mam do końca lipca, wypowiedzenie złożyłem wczoraj w punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy okazji zamawiania Euro dostałem propozycję przedłużenia. Zaproponowano mi Extra+6C+ za 69,90 plus HBO na 6 miesięcy gratis z automatycznym wyłączniem po tym okresie. A jeśli chciałbym zostawić Redlight to promocyjne 10zł zamiast 15zł. To wszystko przy umowie na 24 miesiące, przy czym konsultant bezczelnie kłamał, że w tej chwili krótszych umów nie ma. Przyparty do muru znalazł dla mnie ofertę umowy na rok ale jak to stwierdził "to będzie 20zł drożej". W szczegóły już nie wchodziłem ale rozumiem, że przy umowie na 12 miesięcy Extra+6C+ kosztowałoby 89,90zł....

 

Umowę mam do końca lipca, wypowiedzenie złożyłem wczoraj w punkcie.

 

a w tej opcji 12m tez hbo na 6 mies gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca.

Obecnie mam

EXTRA+

Premium Sport &Film
Multi+

Płacę 80 zł. Dzisiaj telefon. Oferują to samo bez c+seriale i discovery ale z elevenami. Akurat te kanały mnie interesują. Chce też nowy dekoder bo obecnie posiadam jeszcze po cyfrze i już jest trochę wysłużony. Zaproponowali z dyskiem i wi-fi za 199 zł lub 5 zl miesięcznie. Druga opcja bez wi-fi za 99zł lub 5 zł miesięcznie. Warto coś takiego? Miał ktoś podobną ofertę? Interesuje mnie głownie sport. Na filmach mi średnio zależy.

Edytowane przez Vitaliss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery drogo. W sprawie dekoderów nie chcieli podjąć żadnych negocjacji. Umowa na 2 lata. Nie rozumiem tutaj tylko jednej rzeczy. ( I pani która dzwoniła też nie potrafiła wytłumaczyć.) Powiedzmy że wybieram opcje pierwszą. Dekoder z wi-fi i dyskiem. Opłata jednorazowa 199zł lub miesięczna 5 zł. Jaki oni mają tutaj interes gdybym wybrał opcje 5 zł co miesiąc? 5x24 to jest 120 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 199 zł masz samą aktywację bez najmu i pewność że w kolejnej umowie będzie podobnie.Przy płaceniu najmu przy kolejnych umowach jest problem by go dostać bez najmu 

 

Dekodery drogo. W sprawie dekoderów nie chcieli podjąć żadnych negocjacji. Umowa na 2 lata. Nie rozumiem tutaj tylko jednej rzeczy. ( I pani która dzwoniła też nie potrafiła wytłumaczyć.) Powiedzmy że wybieram opcje pierwszą. Dekoder z wi-fi i dyskiem. Opłata jednorazowa 199zł lub miesięczna 5 zł. Jaki oni mają tutaj interes gdybym wybrał opcje 5 zł co miesiąc? 5x24 to jest 120 zł.

 

.Jest jeszcze aktywacja np 149 zł bez najmu ale widzę że dała najdroższą.Ja dostałem ten dekoder za free i to bez przedłużania umowy.Ale było to prawie rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym nie pomyślałem. Wracając do samej oferty. Warto? Czy negocjować dalej? Wypowiedzenie umowy coś daje w obecnej chwilo? Bo o tym tez różne rzeczy słyszałem. Jeśli by się dało to ja bym chętnie wziął samą paczkę c+ i do tego Eleven :)) Interesuje mnie sam piłka. Na więcej i tak nei mam czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 199 zł masz samą aktywację bez najmu i pewność że w kolejnej umowie będzie podobnie.Przy płaceniu najmu przy kolejnych umowach jest problem by go dostać bez najmu

 

 

.Jest jeszcze aktywacja np 149 zł bez najmu ale widzę że dała najdroższą.Ja dostałem ten dekoder za free i to bez przedłużania umowy.Ale było to prawie rok temu.

Tak jest..... Zapłacić pełną aktywacje i jest super. Tyle, że po 2 latach można pożegnać się z nc+. Kasa przepada.. Czytając takie teksty ma się wrażenie, że pisze pracownik od operatora. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w maju przy przedłużaniu umowy dekodery zrabatowali 2 x 0zł , a płaciłem 10 zł.

 

ciekawa polityka NC+ ludziom ktorym sagemcomy padają, wymiany nic nie daja za nic w swiecie nie chca wymienic, a zeby bylo ciekawiej bohater powyzszego placi prawie dwa razy mniej niz ludzie ktorym nie chca wymienic, janusze biznesu z tych nc+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...