Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie opowiadaj kolejny raz bzdur. Nic nie wyłączyli żadnego kanału sportowego. Co najwyżej to przenieśli do innej opcji Sportklub i wspomniany Zest tv. Kanały teraz są np. w ManPacku, a nie, jak w starych umowach, w Extra. Ale dalej są i będą w ofercie.

Jeden wuj czy przenieśli czy wyłączyli, fakt jest taki że kanał był a go nie będę miał i w związku z tym dzwonili z nową ofertą. Podałem dobrą ofertę jaką można wynegocjować aby ktoś skorzystał i to się liczy, a nie dochodzenie i czepialstwo o jakiś [beep] kanał z zerową oglądalnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

W C+ ponad 10 lat Teraz mam Extra + 6C+ Cinemaxy plus deka 500gb w cenie 69zł było HBO na 6 miesięcy za 0zł.

Umowa do Końca lipca wypowiedzenie nie wysłane.

Wszystkie Propozycje a dzwonili już z 7 razy gołe Extra 6C+ i ewentualnie coś na miesiąc plus HBO 6 miesięcy za 0zł kolejne 6 za 25zł.

Ja dostałem do Extra i 6C+ Hbo na 12 m-cy przy umowie na 2 lata. Sam muszę wyłączyć Hbo. Nie składałem wypowiedzenia. Miałem to co Ty , ale za 59,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden wuj czy przenieśli czy wyłączyli, fakt jest taki że kanał był a go nie będę miał i w związku z tym dzwonili z nową ofertą. Podałem dobrą ofertę jaką można wynegocjować aby ktoś skorzystał i to się liczy, a nie dochodzenie i czepialstwo o jakiś [beep] kanał z zerową oglądalnością.

To nie jest żadne czepialstwo. Przeczyta jeden z drugim i zaraz będzie wiele pytań, jakie to niby kanały wycofał operator. A prawda jest taka, że żadnego. I na bank nikt nie dzwonił do Ciebie z tego powodu. Bo powodem jest kończąca się umowa, a nie to, że w przypadku podpisania nowej, nie będziesz posiadał 2 kanałów w pakiecie Extra. Bo w starych umowach wszyscy posiadają je w starym pakiecie.

 

Nie wiem czy macie tak samo, ale oferta przedłużenia online zawiera opłatę za mediabox w wysokości 20 zł :D

Czyli cena standardowa bez rabatów.

Edytowane przez Barti
Po kropce, a przed kolejnym zdaniem, dajemy jedną spację. Stosujemy też poprawnie znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadne czepialstwo. Przeczyta jeden z drugim i zaraz będzie wiele pytań, jakie to niby kanały wycofał operator. A prawda jest taka, że żadnego. I na bank nikt nie dzwonił do Ciebie z tego powodu. Bo powodem jest kończąca się umowa, a nie to, że w przypadku podpisania nowej, nie będziesz posiadał 2 kanałów w pakiecie Extra. Bo w starych umowach wszyscy posiadają je w starym pakiecie.

Sam sobie odpowiedziałeś, operator wycofał / usunął kanały z pakietu extra. Fakt jest taki że umowę miałem na 24m a nie minął nawet rok jej trwania jak zadzwonili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy macie tak samo, ale oferta przedłużenia online zawiera opłatę za mediabox w wysokości 20 zł :D

 

W kolejnym kroku masz możliwość wyboru pomiędzy stawką cennikową (20 zł) a niższą, którą np. obecnie płacisz (w moim przypadku jest to 5 zł). Co nie zmienia faktu, że pewnie spora część osób, gdy zobaczy 20 zł, to nawet nie kliknie już "Dalej". Jakiś geniusz wymyślił ten formularz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam extra+ 6c hbo i history za 96 z groszami. Umowa do końca sierpnia. Wypowiedzenie złożone.
Miałem kilka propozycji, ale wszystkie w gorszej konfiguracji i równej lub wyższej cenie.
[...]
Żegnam się z nc po 8 latach. Życzę wszystkim powodzenia i dziękuję za wszystkie przekazane informacje, które tu przeczytałem. Teraz będę w dziale CP.
Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was kilka pytań przeglądałem kilka wcześniejszych stron, mniej więcej wiem co oferują, już do mnie wydzwaniają, piszą smsy.

Umowę mam do 31 lipca, czy jak teraz wyślę wypowiedzenie nie będzie już za późno?

Aktualnie mam Extra+ 8C+ płacę średnio 59zł + 5zł za mediaboxa mięsiecznie, w ica mam standardową oferte extra +6c+ za 69,90 na 24m, czy jest szansa wyrwać multiroom za 0zł lub eleveny? i ewentualnie zejść z opłaty za mediaboxa lub wymienić go za coś darmowego? czy tylko takie gołe extra 6c+ rozdają? I jeszcze jedno pytanie czy każdemu przedłużającemu oferują Euro za darmo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wyślij do końca czerwca.Zapomnij o darmowej opcji Eleven o MR też.Opłatę za Mediboxa też będzie trudno zbić do zera.Euro za darmo to umowa na 24 miesiące MR za minimum 10 zł miesięcznie i do tego nie wiadomo w jakiej cenie dostaniesz pakiet który Cie interesuje.Bo za np.takie Superpremium to 129.90 zł by dostać Euro za free tylko przy nim nie musisz mieć MR za 10 zł.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te kanały masz do końca starej umowy.A telefon to tylko pretekst.Nie ma ofert na przedłużenie gdy jest więcej jak 6 miesięcy starej umowy.Jedyna oferta to z Euro.Potwierdzone na E-obsłudze jak i infolinii.

Umowę można sobie przedłużyć nawet po miesiącu od poprzedniego przedłużenia

Możliwa jest wymiana mediaboxa na coś bezpłatnego? W porównaniu z ofertami sprzed dwóch lat strasznie słabo to wygląda może w lipcu coś się poprawi. O co można powalczyć do tej ceny? Hbo na ile miesięcy jest szansa wyrwać za 0zł?

Jest możliwe mediabox+ za 0zł tylko nie dla wszystkich ew wymiana na wifipremium lub turbo z aktywacja i już więcej za najem nie zapłacisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Q77 bardzo ciekawe bo na infolinii dostałem informację że nie mam przygotowanej oferty bo mam ponad 6 miesięcy do końca umowy.A chodziło mi o ofertę z Euro.Wtedy napisałem na E-obsługę bo tam mi polecili infolinię i powiedzieli że owszem konsultantka miała rację.Oferty nie są niby dostępne gdy ma się umowę powyżej 6 miesięcy.Ale z racji Euro niby przygotowali dla wszystkich.Czekam na jakieś dowody i składam zaraz skargę na tych konsultantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wyślij do końca czerwca.Zapomnij o darmowej opcji Eleven o MR też.Opłatę za Mediboxa też będzie trudno zbić do zera.Euro za darmo to umowa na 24 miesiące MR za minimum 10 zł miesięcznie i do tego nie wiadomo w jakiej cenie dostaniesz pakiet który Cie interesuje.Bo za np.takie Superpremium to 129.90 zł by dostać Euro za free tylko przy nim nie musisz mieć MR za 10 zł.

No nie do końca jest jak piszesz. Ja dostałem EURO za free przy Superpremium+ za 99,99 MR za 0 (na cameleonach), ale umowa na 24 miesiące to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz to nie musisz wierzyć, ja piszę jak dostałem i dodam, że nie wysłałem wypowiedzenia umowę miałem końca lipca. Był to już 3 albo 4 telefon, cały czas dawali Superpremium+ za 99,99, przy ostatniej rozmowie zapytałem o EURO bez przekonania, bo czytałem żeby dostać EURO to trzeba minimum 119,99 zapłacić, a tu niespodzianka!!!! Oczywiście nie jest to jakaś super oferta, ale lepszej dla mnie nie było.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Byliście po 1 czerwca Euro jest jak karta przetargowa i można uruchomić darmowy dostęp do każdego pakietu przy przedłużeniu. Oczywiście z rozsądkiem i ograniczeniami dla konsoli jak z HBO.

Edytowane przez Barti
Nie przeklinamy na forum. Nawet "skrótowo". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego były wcześniej te śmieszne warunki z wygórowanymi cenami czy MR za 10 zł?Pierwszego czerwca rozmawiałem z działem reklamacji i przedstawił mi takie warunki o jakich wspominałem wcześniej.Superpremium  z Eleven i H za 104 zł?Jakaś dziwna ta cena.Masz rabat za marketing?A może to jest wersja z 6C+.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...