Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie wzięli chyba na przeczekanie, bo od tygodnia zero telefonów (wypowiedzenie wysłane, a euro tuż tuż).

Taniej wyjdzie przedłużyć na normalnych warunkach niż brać tą opcję z niby darmowym Euro.@Mruczek oferty słabe negocjując z DUK można zdecydowanie więcej dostać.Już nie wspominając że większy wachlarz ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie pisałem, że dobre. Na pewno lepsze niż w APS. Jak dla mnie, to dokładnie to co mam teraz. No może z 10 złotych taniej.

 

A zastrzeżenia do tego sposobu przedłużania umowy są takie:

Ważne informacje
  • W kolejnych krokach będziesz mógł przedłużyć umowę poprzez wybranie najlepszej dla siebie oferty.
  • Jeżeli złożyłeś rezygnację z usług, to przedłużenie umowy w moje nc+ równoznaczne jest z wycofaniem wypowiedzenia.
  • Po wybraniu oferty, a przed kliknięciem przycisku „Zlecenie przedłużenia umowy z obowiązkiem zapłaty” upewnij się, że wybrana przez Ciebie oferta spełnia Twoje oczekiwania.
  • Jeśli z przyczyn technicznych lub ograniczeń Twojego sprzętu zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane, skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów wybranej przez Ciebie oferty.
  • Wybraną ofertę uruchomimy przed upływem 14-dniowego terminu uprawniającego do odstąpienia od złożonego zlecenia. Dlatego też po kliknięciu przycisku „Zlecenie przedłużenia umowy z obowiązkiem zapłaty” nie będziesz miał możliwości odstąpienia od zlecenia przedłużenia umowy.
Edytowane przez Mruczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janeknc+

Ale jak to działa? Są tam jakieś oferty? Ja mam tylko opcję "przedłuż umowę", ale tam nie ma ofert, tylko prośba o kontakt :sad:

To jest zakładka - (zasadzka na Łosia) - u mnie za Extra+ z 6C+, kwota 89.90  :crazy:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie wysyłałem wypowiedzenia, 1 oferta: 82-83 za extra i 8C+, 69 (lub 69,90?) za to samo z 6C+, na informację z mojej strony, że mam kabel (jak w podpisie) i praktycznie wszystko z NC+ mam oprócz C+ i kilku kanałów i wolałbym niższy pakiet za niższą cenę dostałem ofertę nr 3: Comfort+ i 6C+ za... 69,90. Na moją sugestię, że proponuje mniej za tyle samo... no bo Pan chciał niższy pakiet!!

Reasumując, na 99% z NC+ się rozstanę, bo dwie oferty by mnie przekonały, Comfort+ z 6C+ za max 50, lub Start+ z 6C+ za max 40, z multiroom oczywiście. A jestem realistą i na takie warunki nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie wysyłałem wypowiedzenia, 1 oferta: 82-83 za extra i 8C+, 69 (lub 69,90?) za to samo z 6C+, na informację z mojej strony, że mam kabel (jak w podpisie) i praktycznie wszystko z NC+ mam oprócz C+ i kilku kanałów i wolałbym niższy pakiet za niższą cenę dostałem ofertę nr 3: Comfort+ i 6C+ za... 69,90. Na moją sugestię, że proponuje mniej za tyle samo... no bo Pan chciał niższy pakiet!!

Reasumując, na 99% z NC+ się rozstanę, bo dwie oferty by mnie przekonały, Comfort+ z 6C+ za max 50, lub Start+ z 6C+ za max 40, z multiroom oczywiście. A jestem realistą i na takie warunki nie liczę.

Comfort z 6C+ to 59.99 zł a start z tym samym zestawem to 5 zł mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego umowy nie przedłużę, mimo, że mnie stać na te dodatkowe 10zł. Biorąc pod uwagę kablówkę (którą oglądam przez 95% czasu na TV) więcej nie dam. W sumie.... i tak mają ode mnie "promocję", czasem włączę Ligę Mistrzów, czasem Ekstraklasę, ew żużel, w zasadzie największą wielbicielką jest moja Matka, wielbicielka Romance Tv.  Ale jak konsultant na ekranie nie zobaczy takiej oferty (a na pewno nie zobaczy), to nie da, bo nie może. A konsultacje z kier. uważam za ściemę.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 telefony w ciągu doby, 3 różne ceny za to samo (Najem ultraBOX+, Multiroom Standard, Superpremium+ 8 canal+, Eleven, Pakiet Filmbox, SunDance, Man Pac, HBOGO) od 132 do 147 zł. Co ciekawe pierwsza była najlepsza :)

Edytowane przez aqq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Do tej pory miałem pakiet comfort+ , 8xC, za 69,90. Umowa do końca czerwca. Wypowiedzenia złożone. Dzwonili dwa razy i ciągle to samo oferowali comfort+, 8xC i na poł roku jakis kanał przyrodniczy lub erotyczny:) za free. 

Pytanie czy mogę powalczyć o ekstra+, 6xC bez żadnych innych dodatków na tą cenę czyli 69,90.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AQQ chciałabym taką właśnie dzwoniła "miła" bardzo zmęczona i znudzona Pani i powiedziała że z oferta ostateczną dzwoni umowa do końca lipca (bez wypowiedzenia)

Najem ultraBOX+, Multiroom Standard, Superpremium+ 8 canal+, Man Pac, HBOGO      129,0

wcześniej

Pakiet Superpremium+, HBO GO, HISTORY HD, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR     119,0

 

 

Czyli zabierają  tego co miałam  FILMBOXY i Sandance za które płaciłam 119 i kazą płącić tyle samo albo więcej

Edytowane przez Klemcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Do tej pory miałem pakiet comfort+ , 8xC, za 69,90. Umowa do końca czerwca. Wypowiedzenia złożone. Dzwonili dwa razy i ciągle to samo oferowali comfort+, 8xC i na poł roku jakis kanał przyrodniczy lub erotyczny:) za free. 

Pytanie czy mogę powalczyć o ekstra+, 6xC bez żadnych innych dodatków na tą cenę czyli 69,90.

 

Ekstra+ i 6xC+ za 69,90 to przecież jest standardowa cena którą proponują wszystkim z marszu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonię już kilka dni zakończeniu umowy, przed zdaniem sprzętu. oferty bez zmian. czerstwy - jak Ty to zrobiłeś?

Zadzwoniłem kilka dni po zakończeniu umowy powiedziałem że byłem umówiony z konsultantem na przedłużenie umowy.Oczywiście konsultant nie zadzwonił a skoro tak traktują abonenta to gdzie mam zdać sprzęt.Konsultant zaczął się pucować i składać oferty.Co prawda zaoferował tylko to co wcześniej jeśli chodzi o ofertę i cenę na całą umowę.Wtedy ja powiedziałem że mi niby obiecał wybraną opcję na 6 miesięcy za free.I tym sposobem zyskałem dodatkowo Action na 6 miesięcy.Swoją drogą często piszecie jacy bezczelni są konsultanci.Ja wczoraj rozmawiałem z jednym z działu reklamacji.Jak mnie chłopina przepraszał aż mi się śmiać chciało gdybym miało ochotę to znowu bym wyrwał coś za free.Ale już dałem spokój niedawno miałem ManPacka za free na 2 miesiące i Eleven też miesiąc czy dwa z reklamacji i miesiąc darmowy przy włączeniu opcji.Zresztą wczoraj i tak włączyłem +miesiąca na 2 miesiące za free.Ale jak się bzdury wciska na infolinii + nalicza bzdurne opłaty to trzeba się póżniej tłumaczyć i przepraszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra+ i 6xC+ za 69,90 to przecież jest standardowa cena którą proponują wszystkim z marszu...

To nie wiem o co chodzi ale mi powiedzieli ze nie ma na to szans i oferta ekstra+ 6xC w moim przypadku moze byc za 89.90. To może powinienem wyczekać ich do końca umowy to może zmiękną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego na info. Więc poczekam do końca umowy i jesli nie dadzą tego ekstra+ 6xC za 69.90 to im podziękuję. Tym bardziej ze innych dodatków nie chce więc cudów nie wymagam.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i oferują ale nie wszystkim choć w przypadku@coś tam powinna być ona do ugrania.Choć nie mało płacił za obecną ofertę.Skoro innym kończą się oferty za ok 50 zł z C+i HBO a tu tylko Comfort +C+ za 69.90 zł

 

To moim zdaniem ewidentnie chcą Cię "naciąć" bo ekstra+ i 6xC+ normalnie oferują (nawet bez wypowiedzenia) za 69.90, a z 8xC+ za 79.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...