Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Obecnie superpremium i MR po cyfrze za 109,99 pln, umowa do końca sierpnia nie wypowiedziana.Od jakiegoś czasu masa telefonów z kier.12,jeden odebrałem -padła propozycja coś ok.150 pln,dalej nie

słuchałem,podziękowałem i się rozłączyłem,w między czasie dwie oferty na maila za 119,99,następnych kilkanaście telefonów nie odbierałem aż do wczoraj.Wczoraj odebrałem a tu z drugiej strony miły i konkretny

konsul,pogadaliśmy trochę i proponuje superpremium za 99,99 i MR za 0 oraz paczka Filmbox na 1 miesiąc,ja mówię,że mi nie zależy a on,że po miesiącu automatyczne odłączenie,to niech będzie oraz 100 godz.nc go.

Wszystko przyszło na maila tak jak dogadane i chyba dziś kliknę to od 1 czerwca będzie niższy rachunek,o inne gratisy typu HBO GO nie dopytywałem,jeden dekoder ich w szafie,pozostałe własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do dziś ciągle upierają się przy propozycji 

Extra , CANAL +  x 8 , VOD, NC go 100 godzin,  HBO, Cinemax umowa na 2 lata za 79,99 zł + opłata za  Mediabox 5zł - czyli nic specjalnego

Proszę o informację czy komuś udało się uniknąć opłaty za Mediaboxa , ponieważ nie mogę u nich tego wynegocjować . Jeśli nie wynegocjuje braku opłaty za mediaboxa  uciekam do konkurencji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie też umowa do dziś. Spróbował bym może kontaktu z Warszawą bo z krakowskim numerem nie doszłem do porozumienia. Może ktoś z was podać numer do W-wy?

 

Aktualnie łamaniec z HBO ze średnią 59. Dają to samo za 79. Do tego eleven za dopłatą. Chciałbym chociaż HBOGO do tego w cenie bo taniej to już było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykonałem teraz kolejny telefon i konsultantka mówi, że z superpremium na extra + ciężko jest dać większy rabat. Propozycja ostateczna to 99zł/msc Extra+ 6C+ na 15msc. Jakaś porażka 

 

To jest jakiś żart. Jedni dostają Extra+ 8C+ i jeszcze HBO za 79zł, a tutaj Extra+ 6C+ za 99zł. Najlepsze jest to, że nic tu nie utargujesz, bo konsultant jeden i drugi Ci powie, że tak mu system pozwala i koniec. To jakim cudem inni dostają więcej za mniej i dlaczego niektórzy muszą być dojeni? Mnie też jakieś dwa tygodnie temu zaproponowali to samo co Tobie, tyle, że na 24msc  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią jak szaleni z krakowskiego numery, ślą sms odliczające czas do wyłączenia kanałów .

Szkoda mi tylko babyTV, maluch tylko to ogląda :)

Ostatnie propozycje tylko mnie draźnią ... 7 lat minęło czas na nową partnerkę CP witaj !

Telewizja powinna tanieć nie drożeć :)

 

problem w tym ze nie ma BabyTV w CP :-/ a za ile mozna by dostac gołe Extra+ bez C+ ? tam zdaje sie jest BabyTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do dziś ciągle upierają się przy propozycji

Extra , CANAL + x 8 , VOD, NC go 100 godzin, HBO, Cinemax umowa na 2 lata za 79,99 zł + opłata za Mediabox 5zł - czyli nic specjalnego

Proszę o informację czy komuś udało się uniknąć opłaty za Mediaboxa , ponieważ nie mogę u nich tego wynegocjować . Jeśli nie wynegocjuje braku opłaty za mediaboxa uciekam do konkurencji

Dobra oferta ją bym brał mi dają samo extra+ z 8 c+ za 79.99

 

Wysłane Z Mojego ASUS ZENFON 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

mam umowę do końca lipca, wypowiedzenie złożone w punkcie.

W tej chwili mam:

Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Sport&Film, HBO, Canal+VOD, sprzęt 1 główny i dwa dekodery do Multiroom umowa na 15m w łamańcu za 74,59 zł.

 

Pierwszy telefon: Superpremium, Cinemax, 8C+, HBO, nc+GO, 2xMultiroom - umowa na 24 miesiące - 129 zł

Drugi telefon: Comfort+, Multi+, Extra+, 6C+, HBO, nc+GO, 2xMultiroom - umowa na 30 miesięcy - 104 zł

 

i czekam na kolejne propozycje :)

 

Za ile waszym zdaniem można "wyszarpać" to co miałem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  99,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Superpremium+,, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, nc+go TV HBO GO 0 zł 6 m i 10 zł 6 m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

płaciłem około 10 zł  mniej , ciężko sie z nimi handryczyć a bez nc+ nie da rady żyć  :mrgreen:

 

umowe miałem do dzisiaj wypowiedzenie wysłane ze 2 m-ce temu

Edytowane przez robert451
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do dziś ciągle upierają się przy propozycji 

Extra , CANAL +  x 8 , VOD, NC go 100 godzin,  HBO, Cinemax umowa na 2 lata za 79,99 zł + opłata za  Mediabox 5zł - czyli nic specjalnego

Proszę o informację czy komuś udało się uniknąć opłaty za Mediaboxa , ponieważ nie mogę u nich tego wynegocjować . Jeśli nie wynegocjuje braku opłaty za mediaboxa  uciekam do konkurencji 

Bardzo dobra propozycja!!!. W CP za takie pieniądze na pewno nie dostaniesz takiej oferty programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do dziś ciągle upierają się przy propozycji 

Extra , CANAL +  x 8 , VOD, NC go 100 godzin,  HBO, Cinemax umowa na 2 lata za 79,99 zł + opłata za  Mediabox 5zł - czyli nic specjalnego

Proszę o informację czy komuś udało się uniknąć opłaty za Mediaboxa , ponieważ nie mogę u nich tego wynegocjować . Jeśli nie wynegocjuje braku opłaty za mediaboxa  uciekam do konkurencji 

HBO i Cinemaxy na cały okres umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się 31.07, wypowiedzenie złożone.

 

Miałem (mam) 8xC+, pakiet Filmbox, History, HBO na 6 msc za 79.90 PLN.

 

Chciałbym 8xC+ i HBO na całą umowę za 79.90 (zamiast Filmbox i History), ale pewnie nie dostanę. Czy jest możliwe dostanie tego za 84.90? Płaciłbym więcej, więc może ich to przekona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejo

Widzę że generalnie mocno słabe są w tym sezonie przedłużeniowym oferty u3maniowe w C+ .....?!!

 

Czy w tym momencie jest w ogóle szansa na u3manie:

(E+, 6xC+, bez MR, turboBOX+ bez opłat) za 59,9  ?

tak miałem przez 12m a aktualnie min cena za jaką proponują to co powyżej to +10 pln miesięcznie (69 lub jak wyżej ale 8xC+ za 79).

 

Obiektywnie dramat, miesięczny koszt abonamentu rośnie sukcesywnie z umowy na umowę a mam wrażenie że nie uzasadnia tego ani jakość ich oferty ani poziom inflacji w kraju.

Edytowane przez zito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sprzed chwili (umowa kończy mi się dziś o północy):

extra+ - 44,99 / 15m-cy

comfort+ - 34,99 / 15 m-cy

 

Co do extra+ to wiem, że nic lepiej nie dostanę, ale wydaje mi się, że ktoś kiedyś pisał o lepszej cenie na comfort+, jest szansa na coś niżej? W bonusie tylko paczka FilmBox na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami nie zadzwonia tylko sms od 2 dni. Teraz taki. ..

 

Dzis o polnocy stracisz dostep do telewizji nc+. Masz jeszcze czas na zmiane decyzji. Czekamy na Twoj telefon do godz. 21. Zadzwon i przedluz umowe 122947879

 

 

 

Wysłane Z Mojego ASUS ZENFON 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...