Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do 30.04.2016 roku wypowiedzenie wysłane w lutym br. Posiadam extra 8xC+ ,HBO + HBO OD i GO, Cinemax i History do tego dekoder Mediabox za 94,99 zł + 5 zł najem dekodera... od 2 tygodni co drugi dzień mam telefon z DUK i smsy z przypomnieniem o przedłużeniu umowy - ich propozycja wszystko co mam bez History za 115 zł nie da się taniej tak twierdzą a dzisiaj konsultant to już przeszedł samego siebie miał pretensję do mnie dlaczego nie przedłużam umowy i czego ja w ogóle szukam ??? Jakaś paranoja w tym nc+ jestem abonenentem od początku połaczenie Cyfry z N wcześniej posiadałem platformę N i takich jaj nie było... Mają w wielkim poważaniu stałych klientów - ja im podziękowałem za taką ofertę i wątpie, że się dogadamy z takich im podejściem !!!! Co przedłużenie umowy robią jakiś problem ale tym razem to już przegieli na maxa... Będziemy się żegnać z NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dziś dzwonili do mnie 6 razy. Ostatni telefon 15 minut temu. Jeszcze dwa dni umowy - widać przypomnieli sobie o mnie. Telefonu nie odbieram, umowy nie przedłużam.

Jak ktoś chce przedłużyć to chyba opłaci się poczekać na wyłączenie sygnału i wtedy negocjować. Zawsze to coś dostać miesiąc za free.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięty offtopic - proszę nie zaśmiecać tematu wycieczkami osobistymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie sie pożegnałem. U mnie byla tylko oferta comfort z 6 c za 59.99 lub extra z 6 c za 69,99 to stala cena niżej się nie da. Przechodze do konkurencji ich strata. Myślę że wiele osób robi podobnie

 

Powodzenia w oglądaniu BPL na streamach :)  Na pewno nc+ wiele na tym straci.

 

Ostatnio konsultanci stali się nachalni mimo że mam umowę do końca lipca a to może świadczyć o tym że coś się szykuje i niedługo oferty pójdą trochę w dół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fivel123. Taniej nie dostaniesz. Nie wiem po co się pieklisz.... Zrezygnuj z HBO Go i OD jeśli 15 zeta to majątk. Darmowe oglądanie się skonczyło. Cały czas jest pisane o tym. ..więc było się naszykować. Inni biorą o 2 dychy droższą ofertę w porównaniu do tego co mieli i są szczęśliwi, że w miarę mała podwyżka ich spotkała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, że wielu dostaje droższe oferty... Ja tylko nie toleruje [beep]twa z ich strony co przedłużenie umowy drożej dlaczego mam się na to godzić ??? Już nie raz przerabiałem podobny temat przy przedłużenie umowy słyszałem nie da się i nie da i na ost. chwilę jednak się dało !!!! Po drugie znajomy utrzymał kwotę obecnego abonentu przy przedłużeniu, brat mój dostał tańszy abonament... Tu nie chodzi o 15 zł tylko jak nas traktują - stałych abonentów !!! Wolę zrezygnować niż dalej brnąć w to g.... pozdrawiam

 

 

@fivel123. Taniej nie dostaniesz. Nie wiem po co się pieklisz.... Zrezygnuj z HBO Go i OD jeśli 15 zeta to majątk. Darmowe oglądanie się skonczyło. Cały czas jest pisane o tym. ..więc było się naszykować. Inni biorą o 2 dychy droższą ofertę w porównaniu do tego co mieli i są szczęśliwi, że w miarę mała podwyżka ich spotkała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takie coś

ut3crkd0zwbl.jpg

Do przełknięcia

Kolejny telefon i się mnie pyta co oglądam, to mówię że tylko sport i nic poza tym...To jak powiedziałem że dają ciągle ta sama ofertę w myśl zasady 'dużo więcej za mniej' to odburknal że taniej nie będzie i może wezmę inny pakiet bez sportu. Żenada na maxa.

Hehehe trzyma mnie u nich tylko Extraklasa. Umowę mam do końca maja i już dawno przestali dzwonić kiedy im powiedziałem czego oczekuje i żeby sobie to zanotowali w systemie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Ostatnie godziny na decyzje. Jutro o północy stracisz dostęp do nc+. Na Twój telefon czekamy do 21 i jutro. 1.05 nie pracujemy. Zadzwoń'

Ależ pełne dramaturgii już smsy wysyłają :D 

Ani gorsza nie zjeżdżają z ceny więc się żegnam z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego samego smsa dzisiaj dostałem - już do nich dzwonie !!!! Paranoja resztę pozostawie bez komentarza...

 

'Ostatnie godziny na decyzje. Jutro o północy stracisz dostęp do nc+. Na Twój telefon czekamy do 21 i jutro. 1.05 nie pracujemy. Zadzwoń'

Ależ pełne dramaturgii już smsy wysyłają :D 

Ani gorsza nie zjeżdżają z ceny więc się żegnam z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie wczoraj otrzymałem sms żebym przedłużył umowe na wyjątkowych warunkach moja dotychczasowa umowa to pakiet Extra+ z Canał+ opcje dodatkowe Eleven sports umowa do 30.09.16 płace 87.85 czy jak zedzwonie czy dostane coś lepszego za mniejszą cene

 

Nie wierzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w sobotę odetną sygnał. Wypowiedzenie wysłane - nic to nie daje, oferta praktycznie ta sama od dwóch miesięcy.

Miałem mniej więcej dzisiejszy superpremium (za około 75 zł ) z dzierżawą miesięczna wifi premum box (w ostatnim roku 10 zł przy pierwszej umowie rabat 100%)  - i tu od razu pierwszy strzał w kolano dzierżawy nie da się zrabatować - ponadto dla posiadaczy dekoderów wifi jest oddzielna - droższa oferta - maglowałem konsultantkę przez 1,5 godz. aż wyśpiewała wszystko

Oferta z dzisiaj:

1. Superpremium 8xC+, HBO, Cinemax, VOD C+ w cenie 99,99 +10 zł najem sprzetu razem 109,90 zł. Konsultantka nic nie może dać w prezencie, na nic więcej nie może dać rabatu - oprócz Eleven 50%, tak ma w systemie i wyżej nie podskoczy. Jak sama przyznała nie ma już nawet zagrywek typu: spytam kierownika (czyt. wyskoczę do kibelka, zrobię sobie kawę). 

2. Ekstra+ 6 C+ (bez vod) - 74,99 zł + HBO (50%na 1 rok) 12,50 zł = 87,49 zł abonament + 10 zł sprzęt razem 97,49 zł. 

Nie dopytałem czy w tych konfiguracjach jest chociaż paczka filmbox - chociaż nie oglądam i nie sądzę żeby był.

Druga opcja z 8 C+ i VOD droższa o 5 zł.

 

Jak pisałem wyżej nic nie może dać w ramach bonusu ani Man Pack ani nawet samego History. System daje tylko tyle i koniec - nie ma kierowników i wróżek. Dla mnie taka oferta i nic więcej. Macie więcej doświadczenia. Czy na pewno?

 

Dla mnie już jest bez różnicy i już zaakceptowałem fakt że meczy nie obejrzę na platformie i komórce a jedynie przez stream, ale może jednak... 

Rada dla chcących mieć nc+ po pierwsze zawsze bierzcie aktywację jednorazową - a nie dzierżawę, po drugie nie kuście sie przy pierwszej umowie na wysokie pakiety z niską ceną (rabatami) wybierajcie tylko to co chcecie oglądać - bo później będzie już tylko drogo, bardzo drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intensywność dzwonienia się zwiększa, kolejny tel. po wczorajszym, być może temu że jutro kończy mi się umowa :) Kilka propozycji. Extra+ z 8C+ HBO, Cinemax 99,90zl, goły Extra+ 59,90 na 15mies., lub 47zl w łamancu na 30mies. A za Extra+ z Canal+ 75zl :) podziękowałem.

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu proponowano mi Extra z Canal+ (6) za 69,99 lub Comfort z Canal+ (6) za 59,99. O dodaniu do tych ofert HBO za 0 zł nie było mowy. Odmówiłem. Dzisiaj telefon i propozycja Extra z Canal+ (6) za 69,99. Powiedziałem, że przecież jej nie zaakceptowałem dwa tygodnie wcześniej, ale ewentualnie możemy przedyskutować Comfort z Canal+ (6) za 59,99. Konsultantka powiedziała, że może zgodzić się na ten wariant, ale w cenie 69,99. Ja jej na to, że przecież w tej samej cenie proponujecie Extra, gdzie jest dokładnie 34 kanałów więcej i czy się nie pomyliła. Ona mi odburknęła, że takimi cenami właśnie dysponuje i przyjmuję lub nie. Z taką arogancją, butą i prostactwem dawno się nie spotkałem. Doszedłem do wniosku, że im w ogóle nie zależy na utrzymaniu abonentów, a ja mam swoją godność i na siłę nie będę przedłużać umowy. Ta panienka rozmawiała ze mną w taki sposób, jakbym to ja błagał ją o łaskawą możliwość przedłużenia z nimi umowy, coś w rodzaju: "Proszę, przyjmijcie moje 1440 zł, bardzo proszę". A ona: "Należy się 1680 zł, bo inaczej nie mamy o czym mówić".

 

A wyżej ktoś dostał ofertę za 69,99 z Canal+, Extra i HBO - ręce opadają na politykę tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...