Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do czerwca

Wypowiedzenie nie wysłane jeszcze

 

Poprzednio: (59.90)

Extra + 6 canal+

Multiroom (2 karty)

6 miesięcy hbo

Najem pvr ultra

filmbox 1 miesiąc gratis

 

Telefon z dzisiejszą ofertą:

Extra +canal+6

Najem pvr ultra box

100 h nc+go

Dwie karty multiroom

Hbo - 24 miesiące gratis

Filmbox 1 miesiąc gratis

Umowa 24 miesiące

 

Całość 69,99

 

 

Oferta przesłana na e-mail

Aktywacja od 1 lipca po akceptacji (tak chciałem)

 

Moim zdaniem oferta do przyjęcia :)

Edytowane przez linar10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hej umowa do konca maja wypowiedzenie wyslane aktualnie mam to 

 

Comfort+

EXTRA+
HBO
CANAL+ VOD
Redlight HD
Premium Sport &Film
Multi+

 

79.90 place , cos da rade z tego zejsc?? forum czytam codziennie ;P wiec nie piszcie zebym przeczytaj ostatnie 10 stron i sie dowiem ;PPP

 

telefonow od nc+ narazie 0 

 

jeszcze jedno mam ten dekoder 

turboBox+/PVR ADB 5720SX   czy jest sens zmeiniac na cos nowszego?? 

 

 

Za to co masz to pewnie że da rade zejść. Ale nie z ceny, a z tego że nie dostaniesz Redlight

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta, którą dostał liniar jest w porządku. I to na 3 miechy przed końcem umowy. Tylko póki co jeden taki przypadek. Wiele razy mówiłem konsultantom, że za Extra+ 6C+ HBO lub Eleven moge dać 69. Niestety nijak nie było dla mnie takiej opcji nawet dzień po końcu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiac temu Extra+6C za 69,90, Extra+8C za 79,90,  poszlo wypowiedzenie i teraz DUK dzwoni i oferuje Extra+6C+HBO/2mies za 69,90 i  Extra+8C+HBO/24mies za 79,90.  

Wybralem wariant Extra+8C+HBO/24m.

 

Pozdrawiam,

Kuba

Ja dostałem Extra 8xC+ HBO. Do tego MR Standard C+vod Nc+GO (100h) za 79,90 bez wypowiedzenia. Być może z wypowiedzeniem byłoby taniej ale nie ma co gdybać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zielony w tych sprawach, dziś dostałem ofertę po 2 latach użytkowania. 
Żadnej zniżki nic, 110 zł miesięcznie chcą żebym płacił (jeszcze podnieśli) mam pakiet Comfort +:: Multi+, Extra, Premium Sport, plus w trakcie Eleveny i z okazji urodzin dali za 5 zł wtedy Canal+ itd.
Co polecacie teraz zrobić wysłać wypowiedzenie ? 
Jak tak ile przed końcem umowy? 1 miesiąc?
I na jaką ofertę według was mogę liczyć żeby był atrakcyjna (chodzi głównie o mniej do płacenia) i jakieś małe promocje typu coś darmo na parę misięcy itd.

Pozdrawiam dziękuję za pomoc, sorki ale jestem w tych sprawach zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłaj wypowiedzenie nawet się nie zastanawiaj  czym wcześniej tym lepiej ale nie póżniej niz 30 dni przed końcem umowy.Teraz samego Premium Sport nie dostaniesz tylko 6C+ lub 8C+ proponuje tą pierwszą opcję.Extra+6C+ to 69.99+Eleven opcja włącz wyłącz ze średnia ok.8 zł za miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idż najlepiej do punktu i rozwiąż umowę z końcem okresu podstawowego.Extra to twój obecny pakiet 6C+ to paczka C+ bez  C+discovery i C+seriale.Włączasz  1 dnia miesiąca płacisz dopiero za kolejny miesiąc stawkę standardową 15.90 zł i w kolejnym zlecasz wyłączenie opcji.Masz 2 miesiace za 15.90 zł i w kolejnym miesiącu 1 włączasz  płacisz w kolejnym i wyłączasz i tak w kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S Eleven włącz i wyłącz? o co dokładniej w tym chodzi?

Włączasz na początku miesiąca np 1 lub 2go i ten miesiąc masz gratis. Pod koniec następnego miesiąca dzwonisz i każesz go wyłączyć. W sumie płacisz za 1 miesiąc a oglądasz 2 miesiące. Edytowane przez Adam-T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idż najlepiej do punktu i rozwiąż umowę z końcem okresu podstawowego.Extra to twój obecny pakiet 6C+ to paczka C+ bez  C+discovery i C+seriale.Włączasz  1 dnia miesiąca płacisz dopiero za kolejny miesiąc stawkę standardową 15.90 zł i w kolejnym zlecasz wyłączenie opcji.Masz 2 miesiace za 15.90 zł i w kolejnym miesiącu 1 włączasz  płacisz w kolejnym i wyłączasz i tak w kółko.

Czyli co po prostu w tygodniu się wybrać do punktu powiedzieć, że w momencie końca okresu podsatwowego życzę sobie aby rozwiązać umowę i czekać na telef z nc+? (mam discovery i seriale dostałem w trakcie gratis)

Z tym eleven już czaje w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sama opcja sugeruje 6C+ i 8C+ to różnica w 2 kanałach z paczki C+.Przy Extra 6C+to 69.99 zł a 8C+ 79.99 zł  są to niby ceny standardowe ale niektórzy mają problem to to dostać.W punkcie maja gotowce to podpisu.

 

Czyli to różnica dwóch kanałów a w cenie ile?
Wielkie dzięki za pomoc, więc w tym tygodniu udaje się i czekam na telefon pozdrawiam!


Jeszcze tylko jedno, jak powiem to już w punkcie to będę musiał pisać jakieś pismo czy tylko słowne powiedzenie im tam wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...