Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam obecnie Comfort+ z C+ i dekodorem PVR 500GB za 39,90. Umowa kończy mi się 30 kwietnia. Wypowiedzenie wysłane. Na razie nie proponowali mi nic ciekawego (Extra+ za 50zł). Nie chciałbym płacić więcej, a zależy mi przede wszystkim na kanałach Eleven. Za ile jestem w stanie wynegocjować Extra+ lub Comfort+ z Elevenami? Spokojnie mogę zrezygnować z C+ jeśli potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do Ciebie a Ty się jeszcze zastanawiasz czy masz wyrażoną zgodę na kontakt? :lol2:

 

Słyszałeś o czymś takim jak pomyłka? Może ktoś przez przypadek zmienił zgodę na moim koncie? Albo bardziej realne: Nie odbierane są telefony przez dłuższy czas to usunięcie telefonu z bazy danych... Cokolwiek innego...

 

 

Przecież sam możesz zadzwonić do nich i sprawdzić co Ci zaoferują :) Ewentualnie poprosić o zastanowienie się nad przedstawioną ofertą i umówienie się na kolejną rozmowę - sami zadzwonią w wyznaczonym dniu.

 

Od kilku lat słyszę na tym czy innym forum że nie powinno dzwonić samemu bo to znak że nam zależy  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego skąd takie masz info..?

Do pakietuu VIP+ konsul zawsze ma opcje dodania HBO GO jak i VOD+ Prapremiery TVP za 0zł a po za tym w nim masz jeszcze nc+goTV Seriale+

Dokładnie taką otrzymałem propozycję bez żadnych sugestii z mojej strony.

Wszystko na czas trwania umowy czyli na 24 m.

Do tego przekazano mi że z promocji eleven za 7,90 zł mogę zrezygnować przed końcem promocji i nie muszę kontynuować drugiego roku za 15,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Co można otrzymać ciekawego od ncplus posiadając poniższy pakiet za cenę 99 zł przy umowie 12 msc która kończy się w Czerwcu
 

Superpremium+
MULTIROOM STANDARD
HBO GO
Redlight HD
Filmbox

Wydzwaniają do mnie i proponują 129 złmsc/24 na które nie wyrażam zgody.

Na co ewentualnie warto nakierować konsultanta, by utrzymać multiroom w jak najniższym pakiecie.
Telewizji nie oglądam już praktycznie w ogóle.
Edytowane przez jagrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

Co można otrzymać ciekawego od ncplus posiadając poniższy pakiet za cenę 99 zł przy umowie 12 msc która kończy się w Czerwcu

 

Superpremium+
MULTIROOM STANDARD
HBO GO
Redlight HD
Filmbox

 

Wydzwaniają do mnie i proponują 129 złmsc/24 na które nie wyrażam zgody.

 

Na co ewentualnie warto nakierować konsultanta, by utrzymać multiroom w jak najniższym pakiecie.

Telewizji nie oglądam już praktycznie w ogóle.

 

 

Ja chciałem zejść z pakietu EXTRA C+ HBO (cena 54,90 plus 5zł Mediabox) na pakiet Comfort to zaproponowali mi gorsze warunki niż nowemu klientowi ( a umowa do końca marca),

nie licz na to że zmniejszysz pakiet

///

telefon sprzed chwili i propozycja Comfort za 44,90zł, już nawet nie dopytywałem o opłącie za dekoder

Edytowane przez kecolk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę na 24m, choć bez fanfar. Miałem wypowiedzenie na 31.03.

Po drugiej stronie był ogarnięty, elokwentny i sympatyczny konsul, więc w sumie o przedłużeniu zdecydowały też względy pozamerytoryczne :)

 

Miałem "łamańca" - 6m za 0 i 18m za 79,90 za pakiet Ekstra wraz z C+ (czyli średnio miesięcznie 59,90), do tego darmowe wypożyczenie dekodera Sagem

 

Warunki przedłużenia:

69,90/mies za pakiet Extra i 6 x C+

kontynuacja promocji Eleven za 7,95 do XI 2016 (później chyba odpuszczę, na szczęście liga angielska zostaje w C+)

Cinemax 6m za 0

dekoder z HD/wifi - najem 5 zł za miesiąc

w pakiecie oczywiście też dostęp do NC+Go, więc odpuściłem planowane wcześniej rozmowy o MR.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przedluzylem umowe. 79,99 zl. Extra+, 8xCanal+, Hbo, do tego najem dekodera za free, w maju filboxy rowniez za free na 1 mies automatycznie wlaczone i wyłączone i w kwietniu pakiet history na 1 mies za free ktory musze sam wylaczyc. Ogolnie 24 mies spokoju.

Ile płaciłeś dotychczas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi jeszcze niecałe 3 dni i dopiero dzisiaj 4 telefon od wysłania wypowiedzenia (2 miesiące temu) czyli 1 telefon /2 tygodnie.

Dalej standard : extra za 49 zł na 15 miesięcy, comfort+6 canal za 59 zł/24 miesiące,albo extra+ canal za 69 zł/24 miesiące.Zastanawiam się nad comfort +canal ale nie ma tam Boomeranga i CN. Oferta niczym się nie różni od pierwszej z przed dwóch miesięcy.Nie podjąłem żadnej decyzji bo konsul nie był zbyt przyjemny.

Edytowane przez 5dario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodzę z Extra, pakiet C+ do najniższego pakietu Start dają mi go za 19,90 (wiem ze sa oferty za 9,90 nawet mówią o tym, ale nie dla mnie) czy mozna cos jeszcze wyrwać jakis gratis na miesiąc, dwa, lub pol roku czy rok?

 

Sprzęt, ktory posiadam to po C+ Cameleon i pace Pvr hd :)

 

Podczas jednej rozmowy dzwoniła konsultantka i dawała mi Wifibox Premium za 0 zł miesięcznie i 0 aktywacji, ale gdy teraz dzwonię do DUK takich ofert nie ma! :(

 

Pani, która mi dawała powiedziała, ze dostaje "kupon" na Wifibox Premium i w ciagu 7 dni moge go zrealizować, jesli nie to zostaje przy Pace

 

Umowa do końca marca, wypowiedzenie oczywiscie złożone juz dawno i zarejestrowane

 

Co radzicie ?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...