Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam:

Comfort+ 34,90zł

VOD+ 0,00 zł

HBO 20,00 zł

Premium Sport & Film 40,00 zł

Cinemax 5,00 zł

Extra+ 20,00 zł

Filmbox 0,00 zł

Multi+ 0,00zł

TV France (Da się to wyłączyć?) 10,00 zł

Najem dekodera (pace) 0,00 zł

Łączenie 129,90 zł

 

Chciałbym zostawić sobie to wszystko oprócz TV France, czy udałoby się zejść trochę z kosztów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

France da się wyłączyć. Da się zejść z kosztów do ok 115

Witam

Obecnie mam:

Comfort

Extra

8 x Canal +

Eleven

HBO

Adventure HD

Dekoder : MediaBox (5 zl)

Za calosc place ok. 75 zl.

Umowa do 31.03.2016

Na dzien dzisiejszy oferta z infolinii:

Comfort

6 x Canal+

Eleven

HBO (6 mcy za 0 zl)

Dekoder: PremiumBox+ (5 zl/mc)

Za calosc chca 82 zl.

Wstrzymac sie czy nic lepszego nie ugram ?

black1234 odpowiedział Ci niechcący ;-) Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon

Zależy mi na nc+go nie limitowanym :)

Opcje raczej wszystkie są....poza elevenami,wiec nie wiem co miałbym dokupywac

Edytowane przez dreamslon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubaden11 Extra+ 8XC+ 3xHBO 79.90zł +Cinemax 15zł +Filmbox Pack 5zł razem 99.90zł

Nie ma szans, jest jeszcze ManPack. Jeśli tego nie weźmie to odejdą mu kanały. A pisze, że tylko żaboli chce usunąć. Chyba, że mu na M.Pack nie zależy. ..to wtedy być może dostanie to za 99.90... Choć wątpię, aby dali mu F.box za 5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie internetowej są wszystkie kanaly za ktore trzeba duzo placic dostepne za darmo wiec gdzie sens i logika.. placic tyle nc+ skoro pozwalają sobie na to zeby sasiad sie smial ze mnie ze tyle place a on na kompie ma za darmo i zeczywiscie tak jest

Edytowane przez Yoogi99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazajcie jak przedluzacie umowy konsultantka wprowadzila mnie w blad ale zauwazylem przed akceptacja umowy odsluch rozmowy i przyznanie sie do winy nc +. Chodzilo o multiroom 1 rok byl za 0 a drugi wpisane mialem 10 zl a rozmowa byla o 5. Czytać panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem i ja do nich bo umowa do konca miesiaca. I tak :EXTRA Z  8C+,HBO za 79,90 na 24 msc i druga opcja z 6C+ za 69,90 ale HBO na 6 msc. I oczywiscie w tym MR(2karty)i dwa deki pace i sagemcom za 0 zl. Chcialem aby zamiast HBO ktorego i tak malo ogladam-dali mi Eleveny(na ktorych mi zalezy ale niestety-nie da sie,oplata 11,90. Prawdopodobnie wezme ta drozsza opcje a Eleveny bede bral na zasadzie wł/wył w razie potrzeby np Gran Derbi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili:

Extra+,6 canal,multiroom,2x Pace,100h NC+Go/m-c,Disney VOD 2-c-e gratis reszta za 10zł,coś jeszcze z filmów łaskawa i przemiła Pani dorzuci-69,90.Umowa do końca kwietnia z wypowiedzeniem.Kurcze nie jest źle ale chyba jeszcze poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście obowiązują mnie jeszcze zasady Eleven za 7,90 do listopada.Powiem Wam szczerze,że HBO odpusciłbym soebie bo jest totalną lipą.jak z 1 film wrzuca na rok to jest dobrze,2 canal+tez daruje,natomiast bardzo spodobała mi sie fuknkcja NC+Go i to rekompensuje mi wystarczająco.Oczywiście poczekam do kwietnia przynajmniej po swiętach.Zobaczę czy może coś dadza na święta a jak nie to w kwietniu biore to.I tak uwazam ze ma m swietną ofertę z 2 Pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze przedłużam umowę to raczej chcą aby płacić to samo lub ciut więcej - "bo oferta się powiększa". Ale jeśli płacisz tyle co cena na stronce to na pewno da się zejść z ceny. Wychodzi wtedy wyższy pakiet w cenie niższego.

 

Obecnie mam rachunek 79,90zł/mc - ale średnia z dwóch lat wychodzi mi 60zł miesięcznie, bo miałem pół roku gratis (przy poprzednim przedłużaniu uparłem się, że nie zapłacę więcej niż płaciłem, więc dali pół roku za zero, żeby było później 80zł :-).) Z końcem maja kończy mi się umowa. A jak wiadomo namieszali trochę w pakietach.

 

Teraz mam:

 

Comfort+, Opcje dodatkowe: Extra+, Premium Sport&Film, Multi+   (w tym 8 x canal+)

 

W ICA podliczyło mi, że to 143 programy. Patrząc na obecne pakiety to jest to Extra+ Canal+ + jakieś programy z pakietu ManPack (za 100zł/mc na stronce) - Czyli praktycznie wszystko oprócz HBO, Cinemax i Filmbox. Dekoder mam swój.

 

No i oczywiście nie mam włączonych kanałów Eleven. Jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia i nie mam żadnej oferty. Dzwonili już ale nie miałem czasu rozmawiać. Większość piłki wypadła z Canal+. Czyli straciłem z oferty, za którą płacę. Czy jakoś ten argument przemawia do konsultantów, czy uporczywie twierdzą, że mają "nowe" kanały? Co to za oferta 6xc+? Jakich kanałów brakuje? Osobiście będę obstawał za dotychczasową ofertą w cenie 60zł/mc. Ewentualnie dołożyć eleveny np. 10zł. Ale bez napinki na Eleveny. Co o tym myślicie?

Edytowane przez przeeemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...