Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta przedłużeniowa z dnia dzisiejszego:

Oferta na Email... specjalnie dla Pana  pakiet comfort plus za 24,90 udałem sie do pkt cyfry i  sprzedawca wyszukał mi ofertę   comfort plus za 14,9 i do tego dekoder pace 500 za 0 zł :)

Edytowane przez Hired
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że poszli z pakietami ostro do góry. Mam umowę do końca marca i pakiet full c+ i hbo za 79,90 w tym 5 miesięcy gratis, umowa na 15 , czyli 53 zł miesięcznie. Jak skladalem wypowiedzenie w punkcie to gość powiedział że głupio mu nawet coś proponować takie mają teraz słabe pakiety. Na infolinii to samo co mam dawali za 89 zł miesięcznie lub bez hbo za 69. Czekam, najwyżej się pożegnamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane w systemie. Wczoraj dostałem propozycję: Extra+, 6xC+ za 74,90zł dwa dekodery (PhilipsPVR + Sagemcom) i multiroom (2x Cameleon) za 0zł. Eleveny do paździelnika za 7,95zł potem 15,90zł. Narazie odmówiłem, chciałbym zejść do 69,90zł. Realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca kwietna, ale postanowiłem się już powoli wczytywać w temat. Przejrzałem kilkanaście ostatnich stron i jestem lekko przerażony.

Obecnie mam Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Film&Sport, HBO i HBO GO za 59,90 zł/mies.

Widzę, że nie ma nawet szansy zbliżyć się do tej ceny?

No to prawie półdarmo miałeś teraz zapłacisz tyle co wszyscy  płacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił. 54,90 jednak nie miał - wiedziałem. Dał 59,90 zł na 12 miesięcy. Extra + 6C+. Wstępnie się zgodziłem, przemyślę jeszcze sprawę przy mailu. Lepiej na razie nic nie dostanę, a umowa się kończy 31 marca. Zachowałem prawo 14 dni, więc jak coś będzie to tej pory lepszego, to odmówię najwyżej ;) Co myślicie? Zależało mi na zachowaniu możliwości ewentualnego włączenia Elevenów jeśliby jednak mieli pokazywać F1, dlatego stanęło na pakiecie z C+.

Oferta tak kolega @czerstwy, mimo że bez reklamacji i bez wypowiedzenia. Może idzie lepsze?

 

@pawo24 - nie mam multiroomu.

 

Chciałbym wrócić do tej oferty by nie mącić reszcie. Nie było takiej oferty wcześniej  i nie ma takiej oferty obecnie i nie zapowiada się że będzie. Nie wiem w jakim celu ten użytkownik zamieścił ani co zrobił że przedstawił tego screena. 100% info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wrócić do tej oferty by nie mącić reszcie. Nie było takiej oferty wcześniej  i nie ma takiej oferty obecnie i nie zapowiada się że będzie. Nie wiem w jakim celu ten użytkownik zamieścił ani co zrobił że przedstawił tego screena. 100% info.

Nie ma i nie było :lol2: http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/2b7d6cbdc5c799da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca kwietna, ale postanowiłem się już powoli wczytywać w temat. Przejrzałem kilkanaście ostatnich stron i jestem lekko przerażony.

Obecnie mam Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Film&Sport, HBO i HBO GO za 59,90 zł/mies.

Widzę, że nie ma nawet szansy zbliżyć się do tej ceny?

Dokładnie, nie ma szans 

Ja płacę jeszcze mniej i mnie co proponowali najniżej to:

Extra+ za 44,90zł 

Extra+ HBO 64zł

Extra+ 6xCanal+ 69,90zł

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nadal jest mało wesoło z cenami. Idę jutro złożyć wypowiedzenie (umowa do końca czerwca) i zobaczymy co się będzie działo. Może w okolicy świąt coś się zmieni. A jak nie to zacznę powoli badać oferty kablówek i CP.

Możesz powoli się rozglądać za innym operatorem,

śledzę wątek od ho ho ho i nie ma tańszych ofert,

też od 01.06. odchodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dostałem dziś ofertę 69,90 za extra + 6x canal plus + eleveny za 7,95 zł.

 

Dwie rzeczy mnie zdziwiły - po pierwsze - umowę mam do końca lipca, i konsultant powiedział, że przedłużając umowę od dziś - oferta wchodzi dziś - opłaty nowe będą od przyszłego miesiąca, ale umowa przedłuża się o 24 miesiące od końca lipca  - czyli, że w zasadzie to ja przedłużam umowę na tych warunkach o prawie 30 miesięcy. Tak to jest ? byłem pewny, że przedłużając o 24 miesiące liczy się 24 miesiące od marca 2016 do marca 2018.

 

Po drugie - konsul powiedział, że eleveny zachowuję na promocji ale tak, żeby wyszedł lącznie rok. Tzn. że skoro aktywowałem je w listopadzie 2015, to będą za 7,95 zł do października 2016 (a myślałem, że to na nowo liczy się ten rok). To faktycznie tak jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...