Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi na tym nie zależy czy ktoś wierzy czy nie.Dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia radzę dalej słuchać konsultantów  że nie da się taniej nie ma krótkich umów i starych droższych umów nie da się skrócić gdy wcześniej podpisze się nową.Nie wiem jak to zrobić szczerze mówiąc ale jak  mi napiszesz co i jak na PRiV to specjalnie dla Ciebie wyślę w wiadomości np.Zestawienie ofert z ICA gdzie widnieje już ta  oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi na tym nie zależy czy ktoś wierzy czy nie.Dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia radzę dalej słuchać konsultantów  że nie da się taniej nie ma krótkich umów i starych droższych umów nie da się skrócić gdy wcześniej podpisze się nową.Nie wiem jak to zrobić szczerze mówiąc ale jak  mi napiszesz co i jak na PRiV to specjalnie dla Ciebie wyślę w wiadomości np.Zestawienie ofert z ICA gdzie widnieje już ta  oferta.

 Wygląda to na błąd/pomyłkę konsultanta. Zdarza się. Co nie znaczy, że wycofają się z tych warunków.

 

Wcześniej  czytałem o pomyłkach na temat HBO i możliwości wyłączenia po okresie promocyjnym. Jak jednemu na kilka tysięcy uda się ugrać 10 zł - to nie znaczy, że są takie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam. Przegapilem sprawę i nie wysłałem wypowiedzenia a umowę mam do końca sztucznie:-D Mam kilka pytań. Czy teraz obowiązuje 30 dniowy okres wypowiedzenia tak jak mówią na infolinii? Czy jak się złoży wypowiedzenie w punkcie to jest ono od razrazu zarejestrowane w systemie? Bo muszę szybko złożyć wypowiedzenie i przedłużyć jeszcze przed końcem stycznia umowę. To co dają bez wypowiedzenia to jakieś żarty:-D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Panowie nie wiem czy wiecie ale NC trochę nas robi nie powiem w co :)

 

Mianowicie jeszcze przez dwie godziny jest u nich promocja na stronie, że extra jest 6 m-c gratis, później 59.90  http://ncplus.pl/sklep/promocje?utm_expid=77212729-36.2sAkdXW9Rqi2J4RGENkikQ.0&utm_referrer=http%3A%2F%2Fncplus.pl%2F

 

Trzeba wejść w zakładkę "pakiety nc+"

 

Biorąc pod uwagę, że proponują co nie którym (m.in mnie również) 45 zeta za goły extra na 24 m-c, to ww. promocja dla nowych abonentów jest sumując taka sama jak dla przedłużających (1080 zł.)

 

Mam obecnie do końca kwietnia 35 zł za comfort extra i nie mam zamiaru więcej niż 40 zł za to płacić.

 

Pozdrawiam

 

 

EDIT:   Ups przepraszam nie dotyczałem drobnym drukiem, że przy tej promocji umowa jest na 30 miechów :)

Edytowane przez turekpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam. Przegapilem sprawę i nie wysłałem wypowiedzenia a umowę mam do końca sztucznie:-D Mam kilka pytań. Czy teraz obowiązuje 30 dniowy okres wypowiedzenia tak jak mówią na infolinii? Czy jak się złoży wypowiedzenie w punkcie to jest ono od razrazu zarejestrowane w systemie? Bo muszę szybko złożyć wypowiedzenie i przedłużyć jeszcze przed końcem stycznia umowę. To co dają bez wypowiedzenia to jakieś żarty:-D

Tak 30 dni w punkcie masz po chwili w systemie.W styczniu niestety bierzesz co dają albo luty bez zniżek niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wklej zdjęcie z email-em z ofertą za 59.90 to może uwierzymy...

Nie musi tego robić jakbyś zwrócił uwagę kolega @czerstwy to nie jakiś "młokos" na forum co ma kilkadziesiąt postów 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam. Przegapilem sprawę i nie wysłałem wypowiedzenia a umowę mam do końca sztucznie:-D Mam kilka pytań. Czy teraz obowiązuje 30 dniowy okres wypowiedzenia tak jak mówią na infolinii? Czy jak się złoży wypowiedzenie w punkcie to jest ono od razrazu zarejestrowane w systemie? Bo muszę szybko złożyć wypowiedzenie i przedłużyć jeszcze przed końcem stycznia umowę. To co dają bez wypowiedzenia to jakieś żarty:-D

jeżeli dziś złożysz wypowiedzenie będzie obowiązywać od końca lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawa propozycja i druga sprawa czy rzeczywiście coś się ruszyło czy kolega czerstwy to wprawny negocjator ;)

Dzisiaj znowu ruszamy do mediacji bo termin zakończenia umowy się zbliża i telefonów pewnie kilka będzie może warto powołać się na casus @czerstwego :)

 

PS Przy okazji proszę o pomoc umowę mam do 31.01 więc lepiej przeczekać do 02,.02 i wtedy ewentualnie przedłużyć bo luty będzie za free w takim przypadku tak ?

Edytowane przez REM.explorer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerstwy, ile razy dzwonili zanim zaproponowali 59,90 ? Czy to prawda, że dopiero po dobrej argumentacji zjeżdżają z ceny ?

Nie negując oferty, bo 59,90zł za Extra + 6c+ i 12 m wygląda dobrze, ale nie wiem czy to nie trochę przez te filmboxy

za które 15zł płacisz dodatkowo...

 

Ja przedłużając na Extra + 6c+ za 69,90zł mogłem mieć filmboxy bodaj za nie pamiętam 5zł mc czy też pół roku gratis

nie pamiętam, bo mi akurat są niepotrzebne, więc sam cena mnie nie powala, im w tabelkach się nadal może "zgadzać"

ale 12m jest bardzo pozytywne (choć oczywiście nie wiadomo co będzie za 12m) ja mam 24m

 

Mam Extra+ z 6C+ za 69,90zł 24m czyli standard to tego HBO 6m free, 6m 25zł i Cinemax 6m free, 6m 15zł to daje rok

"Superpremium" trochę tanie (średnio 89,90zł) j i elastyczność na drugi rok czy nie zostać z samym Extra+ z 6C+, pozdrawiam

Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerstwy mam do Ciebie pytanko.

- Złożyłeś wcześniej wypowiedzenie?

-czy ta oferta za 59,90zł jest również z multiroomem" ?

 

Dzięki za ifno.

Wypowiedzenie złożone w pażdzierniku umowa byla do końca maja.Oferta była bez MR oferowali ale nawet nie dałem dokończyć tak że nie wiem w jakiej cenie.

 

czerstwy, ile razy dzwonili zanim zaproponowali 59,90 ? Czy to prawda, że dopiero po dobrej argumentacji zjeżdżają z ceny ?

Byłem umówiony na telefon z promocyjną ofertą o czym wspominałem wcześniej.@prwsk Filmboxy to ja mam za darmo na okres nie wiem dokładnie ale miesiąc lub dwa nawet ich nie chciałem.Choć wymienić za free na coś innego też nie dałem rady.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na specjalne życzenie http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/14eca6d3b7723962  przy okazji dowód że Wifi Premiumboxa też posiadam za darmo.

Jak ty płacisz 15 zł za FILMBOXY (nie warte nawet 2 zł które ja dostałem za darmo) - hahaha. Dlatego masz taką cenę - nie łatwo takiego klienta złapać jak ty. hhhahahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrafisz czytać oferty to o czym my rozmawiamy :lol2: Filmbox jest wyszczególniony w w cenach bez rabatu bo dostałem go za free na miesiąc lub dwa.Wybrane promocje to Extra+6C 59.90 zł 12 miesięcy dla abonentów.A i jeszcze by wyprzedzić Twoje głupie komentarze to automatycznie następuje wyłączenie po tym okresie. I jeszcze meil z wyjaśnieniem odnośnie wczorajszych niezgodności z okresem rozpoczęcia i zakończenia umowy cyt.Witam,

w nawiązaniu do wczorajszej rozmowy telefonicznej, chciałem potwierdzić że okres trwania nowej oferty to 12 miesięcy. Promocja Extra+ z Canal+ (6) będzie obowiązywać do końca lutego 2016 r.
W przypadku kontynuowania przedmiotowej sprawy proszę nie usuwać treści poprzednich wiadomości. Zachowanie pełnej korespondencji przyspieszy analizę zgłoszenia.Masz coś jeszcze do dodania?

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na specjalne życzenie http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/14eca6d3b7723962  przy okazji dowód że Wifi Premiumboxa też posiadam za darmo.

 

Sorry za OT.

 

Jak to było ? Za C+ płacisz 25 PLN? :D Kiedyś w wątku Sport w nc+ tak twierdziłeś. Ja tam widzę 60 PLN (wcześniej to samo), oczywiście tylko dlatego, że wziąłeś jeszcze inne bajery, bo inaczej byłoby drożej, bo samej paczki nie weźniesz....Dzięki za screena :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...