Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na cuda nie licz , oferta stanęła na

 

Comfort ,Extra,Multi,Pace, MR 2 karty 6 canal +,Hbo na 6m ,12m cinemax na 12 m x 69,90 zł

 

Najlepsze ,jest to ,że umowa kończy się 31 sierpnia ,warunki niby konsultanta wchodzą od razu ,lecz dalej płacić będę 79,90 zł ,12 miesięcy będzie liczone od 1 września ...., zawsze było ,że warunki wchodziły i taka była już kwota , teraz jakieś dziwne kwoty ,to 69,90 czy 79,90 zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie na darmo piszę się tu że najlepiej uzgadniać warunki umowy w ostatnie dni.Ja osobiście nawet przedłużałem po zakończeniu starej umowy czym zyskałem dodatkowy miesiąc za free.Bo skoro nie chcieli dać takiej umowy jak dawali wszystkim na lewo i prawo to dostałem z taką samą średnią w inny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie na darmo piszę się tu że najlepiej uzgadniać warunki umowy w ostatnie dni.Ja osobiście nawet przedłużałem po zakończeniu starej umowy czym zyskałem dodatkowy miesiąc za free.Bo skoro nie chcieli dać takiej umowy jak dawali wszystkim na lewo i prawo to dostałem z taką samą średnią w inny sposób.

 

W ciągu tych dni co są na zdanie sprzętu po wygaśnieciu umowy przedłużałeś? Sami zadzwonili jeszcze czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałbym się was o coś spytać. Mianowiecie jaki najmniejszy abonament moge utargować w sytuacji gdy nie wysłałem wypowiedzenia do końca maja a umowę mam do końca czerwca. Chciałbym kontynuowac umowę. Obecnie mam Comfort+, Multi+ EXTRA+, Premium Sport &Film Adventure TV HD. Płaciłem za to przez 15m średnio 69zł. Dzisiejsza propozycja z ich strony to pakiet Extra+ z CANAL+, Adventure TV HD, CINEMAX, Sportklub to 81zł na 12m. Muszę przedłużyć umowę, w przeciwnym wypadku umowa przejdzie na czas nieokreslony i bede bulił 170 zł przez co najmniej 3mies.. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca.

Wcześniej łamaniec 53,26: Extra, 6C+, HBO all 15m. (HBO fartem udało się uzyskać).

Pierwszy tel po wypowiedzeniu:

Extra, 6C+ za 59,90 12m

Odmówilem, twierdząc że za mało, HBO nie chcieli dorzucic, nic.

"Niestety w tym momencie takich ofert nie ma, ale jeśli się pojawią, to na pewno zadzwonimy do pana".

Ale ich tam szkolą na potęgę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie standart który sie udało wynegocjować

Extra, 6C+,hbo 6m o zl, multiroom premium na caly okres 0 zl, calosc za 59zl

o tyle ciekawe ze przez ostatni tydzień dzwonili i zapierali sie ze nie ma żadnej promocji na multiroom premium propozycje za to samo bez hbo od 99zl do max 89 zl

a wczoraj wykonałem telefon do DUK i sympatyczna pani bez żadnych problemowo w milej rozmowie zaproponowała to co na początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie standart który sie udało wynegocjować

Extra, 6C+,hbo 6m o zl, multiroom premium na caly okres 0 zl, calosc za 59zl

o tyle ciekawe ze przez ostatni tydzień dzwonili i zapierali sie ze nie ma żadnej promocji na multiroom premium propozycje za to samo bez hbo od 99zl do max 89 zl

a wczoraj wykonałem telefon do DUK i sympatyczna pani bez żadnych problemowo w milej rozmowie zaproponowała to co na początku

Bardzo dobra oferta. Ciekawe dlaczego zgadzają się na multiroom premium za 0, a tak upierają przy HBO na 6 miesięcy lub tych dwóch dodatkowych kanałach C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

aktualnie mam umowę, gdzie zostało mniej więcej 7 miesięcy. Umowa zawierana była na 24 miesiące, 6x0, 18x79zł. Wpłaty robię tak, że co miesiąc wpłacam sobie 60zł, i na koncie mam teraz uzbierane 140zł. I teraz tak. Pryszedł list ze zmianą warunków umowy. Zmienia ona okres wypowiedzenia z 3 miesięcy na 1 miesiąc. Jest możliwość wypowiedzenia umowy. W przypadku wypowiedzenia umowy i jej zerwania pieniądze, które mam tam uzbierane zostaną mi zwrócone? Albo jeśli wypowiem, dostanę nową ofertę, zaakceptuję, wejdzie ona od razu w następnym miesiącu? Moje nowe zobowiązania będą ściągane z tych pieniędzy, które tam mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chyab nie opłaca Ci się wypowiadać, przeczytaj co jest na końcu pisma "Wypowiedzenie umowy przez abonenta następować będzie na podstawie art 60a ust. 3 pkt 1 w zw art. 60a ust 1 i 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo Telekomunikacyjne tj. z koniecznością zwrotu przez abonenta ulgi przyznanej abonentowi przy zawieraniu umowy pomniejszonej o jej wartość za okres od dnia zawarcia umowy do dnia jej rozwiązania" więc trochę kasy Ci zabiorą za jej rozwiązanie przed końcem okresu minimalnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota ulg i rabatów podlegająca zwrotowi u każdego abonenta jest inna - zależna od promocji z jakiej skorzystałeś i czasu jaki pozostał do końca umowy.

Nie dostaniesz dobrej oferty w przypadku wypowiedzenia zrywającego umowę przed czasem oznaczonym bo operator dwa razy by tracił - "dobra oferta" niższy zysk operatora, brak zwrotu ulg to też utracony potencjalny dodatkowy zarobek, więc niby czemu miał byś otrzymać "dobrą ofertę" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...