Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i Koleżanki

 

Z przykrością muszę Was ostrzec przed praktykami NC+. Po kilku telefonach i wypowiedzeniu dostałem ofertę która była dla mnie ok. łamaniec na 24 m - Comfort, multi Extra, 6C, HBO, MR, 2 x Pace i netvod, nc go 12 mieś za 69.90 / 12 za 99.90 średnia cena 84,90.

 

Mail z potwierdzeniem oferty miał błędy - 1 pozycja bez rabatu, telefon do DUK 12 3907803 poprawiają, poprawili i oferta miała 2 błędy, seria telefonów do DUK gdzie po raz kolejny potwierdzałem warunki i jeszcze raz miałem dostać potwierdzenie oferty i cisza. Rozłączanie rozmów, nie oddzwanianie, "konsultowanie z przełożonym" i w końcu odesłali mnie do głównego Call Center. Tam okazało się, że ofertę odrzuciłem i mogą mi zaproponować 84.90 bez HBO i bez nc+ go.

 

W razie zaakceptowania oferty (2x) rezygnujecie z wypowiedzenia także gdyby nie to, że mam jeszcze 2 tygodnie to zostałbym z przedłużoną umową na standardowych warunkach. Nigdy w C+ nie spotkałem się z czymś takim. Także jak uzgodnicie warunki a przyjdzie mail z błędami to trzeba akceptować i reklamować a nie słuchać się konsultantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz za 0 zł za maj i czerwiec póżniej 15 zł.

Ja tego nie zamawiałem,więc i wyłączyć muszą sami. Wtedy te kanały z ekstra nam wypadną ;) Teraz sprawdziłem, że i przy głównej umowie, gdzie mam prawie full, też to jest :crazy: :>

 

@zonzi. Nie możesz reklamować tego co zaakceptowałeś i przed akceptacją mogłeś dziesiątki razy przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

miałam właśnie telefon z nc+. Umowa kończy mi się z końcem sierpnia ale już zadzwonili, że jest możliwość przedłużenia. Jak zawsze byłam na czasie z ofertą najpierw cyfry później nc+ ale od kiedy urodził mi się synek w listopadzie nie miałam czasu zapoznawać się ze zmianami - a wolałabym wiedzieć co w trawie piszczy zanim rozpocznę z nimi rozmowę by nie wcisnęli mi nie wiadomo co - czyli jak najmniej za jak najwięcej.

Może jakaś dobra dusza na forum napisze jakie jest odzwierciedlenie mojej starej oferty w tej nowej - by były te same kanały co mam w pakiecie oraz na jaką korzystną cenę mogę liczyć z ich strony.

 

Pakiet, który mam: Universe+ + 6C+ (od wczoraj widzę, że nawet to się zmieniło - nazwy) + HBO + HISTORY HD a poza tym: MR + Pace 500 GB + Philips 250 GB

Płacę teraz 80,99 zł

 

Dziękuje z góry za pomoc :)

moniq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim, jestem tutaj nowa, ale abonentem cyfry + już 5 lat. Zadzwonili do mnie z ofertą w ubiegłym tygodniu i wygenerowali smsa którym mogę aktywować przedłużenie umowy. Dostałam taki pakiet:

comfort + extra

multi

canal+ 8 kanałów

filbox na 6 m-c gratis

cała umowa na 15 m-cy za 69,90.

Czy warto aktywować? Do tej pory płaciliśmy 59 zł za pakiet comfort +extra muli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

miałam właśnie telefon z nc+. Umowa kończy mi się z końcem sierpnia ale już zadzwonili, że jest możliwość przedłużenia. Jak zawsze byłam na czasie z ofertą najpierw cyfry później nc+ ale od kiedy urodził mi się synek w listopadzie nie miałam czasu zapoznawać się ze zmianami - a wolałabym wiedzieć co w trawie piszczy zanim rozpocznę z nimi rozmowę by nie wcisnęli mi nie wiadomo co - czyli jak najmniej za jak najwięcej.

Może jakaś dobra dusza na forum napisze jakie jest odzwierciedlenie mojej starej oferty w tej nowej - by były te same kanały co mam w pakiecie oraz na jaką korzystną cenę mogę liczyć z ich strony.

 

Pakiet, który mam: Universe+ + 6C+ (od wczoraj widzę, że nawet to się zmieniło - nazwy) + HBO + HISTORY HD a poza tym: MR + Pace 500 GB + Philips 250 GB

Płacę teraz 80,99 zł

 

Dziękuje z góry za pomoc :)

moniq

Comfor+Multi+Extra(z tej opcji prawdopodobnie 3 kanały zostały usunięte i przeniesione do nowego cuda jakim jest opcja Man Pack)+6C+(podobno oferują bez C+Seriale i Discovery)lub 8C+ z tymi dwoma kanałami+HBO+History.Radzę się wstrzymać bo nowe oferty od wczoraj i trzeba się rozeznać co inni dostają tym bardziej że czasu masz jeszcze sporo.@oli82 jak dostałaś tą ofertę na meila to wycofałaś wypowiedzenie.Wyrobisz się ewentualnie z kolejnym bo nie napisałaś do kiedy masz umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez SportKlub,Motowizja i Zest TV w pakiecie Extra przeżyje a wręcz będę się cieszył ze ich nie będę miał bo i tak ich nie oglądam w ogóle ale zrobienie nowego pakietu Man Pack za jedyne 15 zł jest przegięciem nie mówiąc o tym ze oficjalnie nikt nic o niczym nie wie

 

Teraz czekamy na Women Pack ale z tego co sie orientuje to kanału z treściami XXX dla pań nie ma w ''nc+'' i okaże się ze kolejne kanały z pakietu Extra typu BBC Lifestyle pójdzie w ten pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musza sztucznie sobie, podbic cene do podstawowych pakietow, bo o to w tym chodzi. Teraz jak ktos bedzie chcial, samego Hustlera lub History czy H2, lub Adventure czy Sportklub, bedzie to mial ale w paczce za 15zl. Proste. Wiedza ktore kanaly, kogo moga interesowac, wiec trzeba wiecej zedrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto inne ciekawe nowości i tu mnie bardzo ciekawi co te opcje będą zawierały :mrgreen:

 

- Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej Action z dnia 11.05.2015 r. cena 25 zł

- Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej Dopełnienie do Extra+ z dnia 11.05.2015 r. cena 30 zł

- Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej Dopełnienie do Comfort+ z dnia 11.05.2015 r.cena 30 zł

- Szczegółowe Warunki świadczenia Opcji dodatkowej Dopełnienie do Start+ z dnia 11.05.2015 r.cena 30 zł

 

A tutaj rodzynki :mrgreen:

- Szczegółowe Warunki świadczenia Pakietu Pakiet VIP+ Max z dnia 11.05.2015 r. cena 370 zł

- Szczegółowe Warunki świadczenia Pakietu Pakiet VIP+ z dnia 11.05.2015 r. cena 270 zł

- Szczegółowe Warunki świadczenia Pakietu Pakiet Superpremium+ z dnia 11.05.2015 r. cena 210 zł

 

Powiem tak czekają nas jeszcze jakieś ''duże niespodzianki'' od platformy ''nc+'' :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musza sztucznie sobie, podbic cene do podstawowych pakietow, bo o to w tym chodzi. Teraz jak ktos bedzie chcial, samego Hustlera lub History czy H2, lub Adventure czy Sportklub, bedzie to mial ale w paczce za 15zl. Proste. Wiedza ktore kanaly, kogo moga interesowac, wiec trzeba wiecej zedrzec.
Nie wierzę że te kanały będą tylko w tej paczce.Bo skutek byłby taki że sprzedaż była by jeszcze gorsza niż pojedynczych opcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy dzwonili do mnie z ofertą, mówili że od 11 maja dużo się zmieni i pakiety nie będą już takie korzystne. W zasadzie w zamian za filmbox wolałabym Hbo, zastanawiam się czy jednak nie skorzystać, bo nie wiem czy coś lepszego będzie, umowę mam do końca czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...