Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kibo no Hikari,

myślisz pewnie tym NC+go i net vod?

Dzwoniłem się dopytać bo też mi coś tam nie pasowało, ale konsul potwierdził, że będę płacił 59,90. Jak nie to wyskrobię reklamację, że chciał mnie okantować.

 

Dokładnie o tym myślę. Obstawiam, że w związku ze zmianami w prawie konsumenckim to w NC+ procedury i dokumenty są wciąż w fazie docierania się i stąd te "kwiatki". Wierzę , iż zapewniono Cię, że będziesz płacił 59,90zł, ale z dokumentu który Ci wysłano wynika jednak coś innego.

 

Net vod konto podstawowe przeszło, powiedzmy, rebranding i zwie się teraz nc+ go TV- zgodnie z papierami masz to rabatowane do 0zł, czego nie można już powiedzieć o innej usłudze tj. nc+ go internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

I mnie zaczęli molestować, umowę mam do końca kwietnia.

Obecnie mam COMFORT, MULTI, EXTRA, 6C+ w cenie 59zł. Chciałem dorzucić do tego 3xHBO bez zmiany ceny.

Póki co proponują HBO na 6 mscy gratis, później 25zł, umowa na 24msc.

Pewnie nie obejdzie się bez wypowiedzenia? Rozumiem, że to czego oczekuję jest do osiągnięcia? :)

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo @Ircios,

W takim razie pozostaje poczekać, aż w ICA pojawi się kwota do zapłaty i wtedy ewentualnie dochodzić ustaleń?

Czy znowu do nich wydzwaniać i dopytywać ile mam faktycznie płacić.

Bo jak wczoraj dopytywałem to kolo powiedział, że NetVod i nc+go internet z góry jest połączone w dolnej części i kryje się pod nazwą nc+go TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona!!! Posiadałem Comfort, Extra, Premium Sport & Film, multiroom cameleon, dekoder Pace PVR HD, dekoder Sagemcom, Redlight HD, Hustler HD. Płaciłem 104,90. Obowiązywała do końca czerwca!!!

Po przedłużeniu: Comfort, Extra, Premium Sport & Film, Canal+ VOD, HBO, multiroom zostaje, wymieniłem dekoder Sagemcoma na WifiBoxa. Umowa na 24 miesiące liczona od lutego. Mail zaakceptowany. Cena 12x49 i 12x79. Średnia wychodzi 64 zł. Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Multi+

HBO

Premium Film

EXTRA+

Premium Sport

AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

Multiroom Standard

Multiroom Standard

Najem turboBOX+

 

Jestem w NC+ już 5 lat chociaż nie wiem czy staż ma jakieś znaczenie w negocjacjach... Wysłałem wypowiedzenie. Udało mi się wynegocjować coś takiego za 69,90 na całą umowę tj. 15 miesięcy+ multiroom na 3 tv! Z tego co tu czytam to szału chyba nie ma... Mogłem coś więcej ugrać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...