Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

drugi dekoder sagiecom 0 zł na 15 mies

History HD 0 zł na 15 mies

Pytanie do szanownych kolegów czy to dobra oferta za 59.90zł pozdrawiam Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostałem ofertę na emaila. Aktywowana.

Cena stała 74,90 na 24m-ce

Adventure HD i H2HD nie dało się ugrać w cenie.

W poniższych warunkach nie ma opcji NC+ GO, która będzie uruchomiona później po starcie nowej umowy przez Konsultanta jako odpłatna i od razu zrabatowana na 24m.

Teraz "system" tego nie przepuszcza :)

To co jest poniżej czyli nc+go TV = NETVOD+ KONTO PODST i nie jest to NC+ GO (tak zrozumiałem)

 

COMFORT+ 59zł

HBO GO 10zł

Multi+ 15zł

FILMBOX 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

HISTORY HD 1,99zł

EXTRA+ 30zł

MULTIROOM STANDARD 20zł (2x Cameleon)

NAJEM PVR 20zł (Pace PVR)

Premium Sport 49zł

SunDance HD 2,99zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

CINEMAX 15zł.

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 34,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 10 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 10 zl dlaAbonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO GO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History HD 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Sundance HD 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Cinemax 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Filmbox 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zł przez 24 m dla Abonentów

Multiroom Standard 0 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r..

 

Pozdrawiam

 

PS Na emaila z ofertą i linkiem czekałem 5dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znajomi wcześniej płacili około 60 zł za goły comfort z dwoma dekoderami i multiroomem to o jaka ofertę można się bić ?

 

Fajnie by było C+, muti, extra i ten comfort + multiroom z dekoderami.. W jakiej cenie można próbować a i nie mając wcześniej c+ da się je wyszarpać w uczciwych cenach ?

 

Wypowiedzenie wysłane do konca lutego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

drugi dekoder sagiecom 0 zł na 15 mies

History HD 0 zł na 15 mies

Pytanie do szanownych kolegów czy to dobra oferta za 59.90zł pozdrawiam Tomasz

 

Nie wiem jak z ultraBox+, ale pewenie cena ok, bez tego to za 49,90 albo i 44,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu kończy mi się umowa

Obecna oferta:

-platinium +

-multiroom

-wypożyczenie 2 dekoderów

Łącznie 139.90

 

Interesuje mnie pakiet taki jak Superpremium+ i te 45 kanałów które maja poźniej kosztować 10zł.

Do tego multiroom i wypozycznie 1 dekodera

 

Jaką ofertę można wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu kończy mi się umowa

Obecna oferta:

-platinium +

-multiroom

-wypożyczenie 2 dekoderów

Łącznie 139.90

 

Interesuje mnie pakiet taki jak Superpremium+ i te 45 kanałów które maja poźniej kosztować 10zł.

Do tego multiroom i wypozycznie 1 dekodera

 

Jaką ofertę można wynegocjować?

 

Ja mam podobną ofertę + HBO za 110,99 i też celuję w to co ty, tylko jesteśmy dla nich bardzo wydajnymi jeleniami i nie chcą zejść niżej niż 104,99 za superpremium+, nc+ go, HHD, H2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiesiekcycon

@Pas Ratunkowy

 

Temat będzie aktualny za 9 - 10m. Teraz nie ma co sobie głowy zawracać i nerwy szargać. Wiadomo tylko,że do końca września będą Camele wydawać, a później już tylko nowe karty z nagrą Cayman

 

@HansuHansu. B.drogo

 

To tak jakby by nie dało się tego zrobić już teraz bo jeszcze nie przeszli na dvb-s2 . Tak w ogóle to te karty Nagry to mogą być dla posiadaczy dedyków Conax w ten sposób chcą się pozbyć szamba z magazynów.

Dlatego wszedzie czytam że co którzy leją na 0100 i idą na nc+ mix bo tam nie ma licznika. A skoro rozdają 24msc umowy z kartami Cameleon to oznacza że taki user jak ja inni m in @Wookasz i bodajże @Kaspian007 który już przedłuzył umowę i konsultant mu zapodał że lub Kaspian jemu że on chce korzystać z obecnych kart przez cała umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

mam C+ od 2007 roku, ostatnie dwa lata utrzymywałem za minimalną kwotę dla mamy a sam mam Multimedię, ale po tym co ostatnio wyprawia będę się z nią rozstawał.

 

Chciałbym zabrać NC+ do siebie i wynegocjować dobrą ofertę. Mama i tak mało ogląda więc wystarczy Jej cyfrowa naziemna.

 

Obecnie mam COMFORT+, MULTI+, NAJEM BOX + za 19 PLN

umowa kończy się pod koniec lutego, wypowiedzenie wysłałem i już był pierwszy kontakt, ale bardzo mierny, zaproponowali COMFORT+ EXTRA + za 44 PLN na 13 miesięcy. Odmówiłem i powiedziałem, że na takich warunkach nie przedłużam umowy.

 

Chciałbym płacić uczciwie za dobry pakiet z HBO, nie muszę mieć Multiroom.

 

Co wg Was można w moim przypadku wynegocjować? A może lepiej zakończyć i wejść z ofertą jako przechodzący z MM (umowa na moją żonę na innym adresie więc nic się nie pokrywa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

cena 149,9 po zniżkach za poniższy pakiet jest dobrą ceną? Promocje dla abonamentów nc+ są takie same jak dla abonamentów n?

Comfort+ 39,90

HBO GO 0,00

Konto podstawowe 0,00

VOD+ 10,00

HBO 20,00

Premium Sport & Film 50,00

Cinemax 10,00

Extra+ 10,00

Filmbox 10,00

Multi+ 0,00

Multiroom Premium 0,00

RedLight HD 0,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

mam C+ od 2007 roku, ostatnie dwa lata utrzymywałem za minimalną kwotę dla mamy a sam mam Multimedię, ale po tym co ostatnio wyprawia będę się z nią rozstawał.

 

Chciałbym zabrać NC+ do siebie i wynegocjować dobrą ofertę. Mama i tak mało ogląda więc wystarczy Jej cyfrowa naziemna.

 

Obecnie mam COMFORT+, MULTI+, NAJEM BOX + za 19 PLN

umowa kończy się pod koniec lutego, wypowiedzenie wysłałem i już był pierwszy kontakt, ale bardzo mierny, zaproponowali COMFORT+ EXTRA + za 44 PLN na 13 miesięcy. Odmówiłem i powiedziałem, że na takich warunkach nie przedłużam umowy.

 

Chciałbym płacić uczciwie za dobry pakiet z HBO, nie muszę mieć Multiroom.

 

Co wg Was można w moim przypadku wynegocjować? A może lepiej zakończyć i wejść z ofertą jako przechodzący z MM (umowa na moją żonę na innym adresie więc nic się nie pokrywa).

Zdecydowanie lepiej negocjować przedłużenie niż brać ofertę dla przechodzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Przed rokiem dzięki super radom z forum udało nam się zawrzeć świetną umowę migracyjną na 12 mies.

Zjazd z 100 zł na 35 zł, właściwie bez strat. Finalnie wyszło 45 bo otumaniona negocjacyjnym sukcesem dokupiłam jeszcze Cinemax.

Comfort + 24,90 zl

C + Film 10,00 zl

MR Standard (w cyfrze też był) 0,00 zl

dekoder sagemcom DSI83CPl

Umowa obowiązuje od 10/01/2014, aktywacja oferty w 31/01/2014.

Niestety cały czas mi się wydawało że do lutego mam spokój. I zapomnieliśmy o wypowiedzeniu.

Także przez brak jakichkolwiek telefonów z nc+.

W związku z tym mam pytania

 

1 - Czy teraz ma jakiekolwiek znaczenie kiedy wypowiedzenie będzie zarejestrowane ?

Czy lepiej wysyłać poleconym priorytetem jak przed rokiem czy udać się do punktu i tam zarejestrować

(o ile zarejestrowanie go dziś czy jutro cokolwiek zmienia)

2 - Kiedy w związku z powyższym byłby najlepszy czas żeby przepisać tę umowę na mnie ?

Przed przedłużeniem czy po ?

Zawieranie umów rodziców jest kłopotliwe, w końcu nikt nie pamięta o takich umowach.

3 - Czy dostanę na wynajem 2 dekodery skoro teraz był jeden ? Jeden z sagemcomow się popsuł.

Niestety ten mój własnościowy, a w punktach chyba spisują numery seryjne i nie mogę im oddać tego padniętego choć są takie same ??

4 - Mamy jeszcze stary dekoder po cyfrze Philips DSX 6010/91 A. Działa ale nie jest HD. Pan w punkcie straszył że takie dekodery nie będą odbierać nawet kanałów w nie HD. To prawda, czy mogę go uzywać jako drugi do MR ?

5 - Kiedyś mieliśmy dekoder Pace HD PVR HDS7241 , już na pierwszy rzut oka wygląda na solidniejszy.

Był bardzo krótko bo .. się popsuł :) ale szybciej się uruchamiał. W tych sagem.. trzeba czasem trochę odczekać zanim załapią, a czasem powywijać też kablem hdmi razem z jego wnętrznościami żeby nie wyświetlał "poza zakresem". Problem w tym że wymieniono nam go kiedyś (jeszcze w cyfrze) na sagemcom, który niestety jeszcze później wykupiliśmy a to straszny szajs. Teraz wszędzie czytam że użytkownicy wymieniają na Pace a nie odwrotnie.

nie mogę znaleźć na to papierów, ale pamiętam ten dekoder i nawet instrukcję mam; czy cyfra mogła tak zrobić legalnie ?

6 - Chcemy mieć : Comfort + / C+ Film (bez sportu) / HBO / Cinemax / Extra + / MR / 2 dekodery na okres umowy,

umowa najlepiej na 24 miesiące / do 45-50 zł max

7 - O jakie 2 dekodery prosić ?

8 - Niektórzy piszą że można sobie dokupić Eurosport 2 z pakietu Extra za 5 zł. Czy ja mogę sobie np CBS Europa/ Stopklatka tak dokupić ?

9 - Czy w punkcie obsługi klienta sami wygenerują wniosek o wypowiedzenie czy trzeba własne pismo (brak tuszu w drukarce :mrgreen: )

 

Proszę o odpowiedź, przede wszystkim czy możemy w tej sytuacji dostać to co chcemy i za ile można najtaniej.

I na co zwrócić uwagę. Nie mam możliwości nagrywania konsula, kazać przesłać warunki na maila ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się udało

Universe

6xC+

3xHBO

MR Standard 12x0zł/12x10zł

49,90zł/msc

 

Została jeszcze jedna umowa ale tam dochodzi 5 zł msc za mediaboxa

no i chciałem dobrać kolejne MR niestety usłyszałem że i tak za każdy

musiałbym zapłacić aktywację. :( Nie wiem czy da się z tym coś zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...