Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przedłużyłem umowę po pierwszym telefonie, wcześniej wysłałem wypowiedzenie, facet był konkretny

 

 

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+ (Pace)

Multi+

EXTRA+

HBO

Premium Sport

Premium Film

Najem HD Multiroom (sagemcom dsi83)

 

Umowa na 15m-cy, za wszystko 59,90/m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem rozmowę z NC+, dzwonią w sprawie przedłużenia umowy (wczoraj składałem wypowiedzenie, ale powiedzieli że nie jest zarejestrowane jeszcze w systemie).

Obecnie Full Extra; Redlight HD, HBO, Cinemax, Filmbox, History HD, Sundace HD, Mediabox+, MR Standard za 124 zł.

Oferują Superpremium+ za 119 zł + oba kanały History (H2). Najem dekodera nadal 5 zł, rabat na 6 miesięcy na MR (po rabacie 10 zł).

Łącznie 134.90 miesięcznie umowa na 15 miesięcy.

 

Suma sumarum, dają to co dla nowego klienta :D wiem, że się powtórzę, ale wypowiedzenie jeszcze nie jest zarejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem abonentem C+. Pakiet CANAL+ Silver Kanały CANAL+ Film i Premiere, opcje dodatkowe: Najem sagem dsi 83, Pace PVR (Multiroom) MULTIROOM STANDARD. Płącę za ten zestaw 74zł. Chciałbym utrzymać tę ofertę programową z tym, że zależy mi na dobraniu dodatkowej karty na trzeci tv. Kiedy ją dobrać by nie płacić dodatkowo? Co Waszym zdaniem mogę negocjować przy przedłużaniu umowy?

 

Umowa kończy się w lutym 2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem abonentem C+. Pakiet CANAL+ Silver Kanały CANAL+ Film i Premiere, opcje dodatkowe: Najem sagem dsi 83, Pace PVR (Multiroom) MULTIROOM STANDARD. Płącę za ten zestaw 74zł. Chciałbym utrzymać tę ofertę programową z tym, że zależy mi na dobraniu dodatkowej karty na trzeci tv. Kiedy ją dobrać by nie płacić dodatkowo? Co Waszym zdaniem mogę negocjować przy przedłużaniu umowy?

 

Jeśli masz karty cameleon to nie można dobrać 3 karty, max to 2 karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecna umowa do końca grudnia. Obecny pakiet to:

Comfort+, Multi+, Extra+, x6 C+, x3 HBO za 64zł.

Chciałbym zapytać, czy komukolwiek udało się uzyskać powyższy pakiet w niższej cenie? Mam tutaj na myśli 49 zł. Wiem, że jakiś rok temu padały takie oferty, ale obecnie już ich nie widzę. Oczywiście często widywałem tutaj na forum osoby, które dostawały ww pakiet za 59 zł, a jeżeli za 49 to już bez HBO. Dlatego pytam, czy istnieje realna szansa na uzyskanie tego wszystkiego w tej cenie?

Tak by to wyglądało: Comfort+, Multi+, Extra+, x6 C+, x3 HBO za 49zł (stała cena oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimic ja mam to(z netvod) za 54,90 plus 5zł za mediaboxa. Wcześniej 3x canal Sport za 59,90.

 

Mail z nc+:

Witam Pana w związku z naszą rozmową przesyłam warunki promocji uruchomionej na Pan koncie w dniu 03.12.2014 . Kolega poinformował mnie że wcześniejszy mail do Pana nie dotarł wiec wysyłam jeszcze raz.

 

Umowa na 15 miesiące czyli 01.01.2015 do 31.03.2016 r

 

Na cały okres trwania umowy ma Pan pakiet :

 

-comfort+ multi+ extra + 133 kanały

 

-canal+ sport&film 6 kanałów

 

-canal+ vod

 

-HBO

 

7 miesiecy – vod net za 0 zł póżniej 1,99 do abonametu jeżeli zostanie ta usługa na Pana koncie po 7 miesiacach. Jeżeli w trakcie okresu bezpłatnego usługe Pan wyłączy cena 1,99 nie będzie doliczana do abonamentu.

 

Warunki promocyjne:

 

15 miesięcy – 54.9 zł

 

Media box 5 zł miesięcznie

 

59.9 z ł brutto za wszystko na całą umowę

 

 

 

–Życzę przyjemnego korzystania z telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwonili do mnie z platformy NC+, wypowiedzenie już zaksięgowane. Zapytali mnie co mnie interesuję, odpowiedziałem, że coś podobnego do tego co mam, ponieważ każdy domownik ogląda u mnie coś innego i ciężko jest określić pakiet który mnie interesuję, konsultant zaoferował to samo co mam obecnie za te same pieniądze.

Oferty nie przyjąłem, powiedziałem, że muszę się skontaktować z resztą domowników. Dzwonili do mnie z DUK w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukałem taniego pakietu i i dostałem COMFORT+ za 6x0zł+9x24,90zł. Umowa na 15 m-cy. Średnio wychodzi więc 14,94 zł. Wszystko wymagało wypowiedzenia umowy i kilku rozmów z konsultantami. Jasne, że nie ma się czym podniecać ale być może kogoś zainteresuje taka opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Piszę na forum, bo w nc+ jestem dopiero rok i nie wiem, czy to, co mi zaproponowali jest ok. Umowa kończy mi się 31 stycznia. Posiadam pakiet Universe+ do tego dodatkowe opcje: Aktywacja New BOX+ Premium Family i Sport.

 

To na czym mi zależy to przede wszystkim piłka nożna (Liga Mistrzów, Premiership, Serie A itd) - czyli Canal+ sport i Nsport. Do tego zależy mi na Eurosporcie 2 bo tam jest Bundesliga. To wszystko miałem za 89zł.

 

Dzisiaj zadzwonił do mnie Pan, że dorzuci mi Kanały Filmowe Canal+, reszta pozostanie ta sama, umowa na 15 miesięcy za 99zł... Powiedziałem, że chcę mieć to samo, ale za mniejszy abonament, a kanały filmowe w ogóle mnie nie interesują. No to stwierdził, że ten pakiet universe + już wyszedł od nich z oferty i to jedyne co mi może zaproponować.

 

Co w tej sytuacji? Złożyć wypowiedzenie?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...