Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem przed chwilą do DUK na numer krakowski. Mając do tej pory pakiet Canal+Platinum z opcjami: HBO, HBO GO, Cinemax, Filmbox, Adventure TV HD, Sundance HD, History HD, multiroom 2x karta camelon i dekoder PVR PACE płacę obecnie 150,77 zł (umowa do 31 grudnia 2014). Po rozmowie z konsulem z DUK krakowskiego proponują mi to wszystko co mam za kwotę 128,99 zł z umową na 24 miesiące. Podziękowałem. Ale korciło mnie bym zadzwonić do DUK Warszawskiego platformy nc+ i tam konsul stwierdził że nie może mi przedstawić żadnej oferty :shock: Matko co za platforma :lol::lol::lol::lol:

Niepotrzebnie dzwonisz oni to notują a tym samym osłabiasz tylko swoją pozycję negocjacyjną tym bardziej że masz jeszcze sporo czasu do końca umowy, wypowiedzenie masz zarejestrowane i do nich teraz należy ruch aby zatrzymać abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie przedłużyłem

Comfort+,

Multi+,

Extra+,

HBO,

6xCanal+,

C+ VOD,

Multiroom ,

pace 500 pvr

Umowa na 15 m-cy

 

łamaniec 5x 0 zł, 10x 79.90 zł

 

jestem zadowolony choc wolałbym stałą cenę 59 zł na m-c

 

ja wlasnie to teraz dostalem ze stala cena za 59,90. Pierwszy tel po wyslaniu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie przedłużyłem

Comfort+,

Multi+,

Extra+,

HBO,

6xCanal+,

C+ VOD,

Multiroom ,

pace 500 pvr

Umowa na 15 m-cy

 

łamaniec 5x 0 zł, 10x 79.90 zł

 

jestem zadowolony choc wolałbym stałą cenę 59 zł na m-c

 

ja wlasnie to teraz dostalem ze stala cena za 59,90. Pierwszy tel po wyslaniu wypowiedzenia.

Dobra oferta ja za to samo plus cinemax i history hd place 64.90Zl

Do tego dolozyli mi drugi dekoder sagem za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś umowa przedłużona:

...

multiroom 2X cameleon

dekoder segemcom gratis

...

Litti

 

@Litti

Chciałbym spytać, jak u Ciebie realizowany jest multiroom? Obecnie mam tylko kartę cameleon i własny odbiornik. Negocjuję przedłużenie i chciałbym dostać drugą kartę cameleon lub tuner z taką kartą ale oferują mi tylko turboboxa i sagema (oczywiście na wynajem). Da się wynegocjować drugą kartę?

 

Pozdrawiam!

 

Tak jak pisano wyżej, nie ma już takiej opcji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznia 2015

Za silver+6xC+ plus multiroom płaciłem 81 zł.

Wypowiedzenie wysłane 2 tygodnie temu.

Wczoraj dzwonie czy wypowiedzenie dotarło, tak ale jedyne co mogę panu zaproponować to takie same warunki.

Dziś o 9 rano telefon z Krakowa. Oferta 12x69 zł po chwilowych negocjacjach 6x59zł potem 9x69zł.

Wychodzi średnio 65 zł.

Przyjąłem.

HBO Pani dać nie chciała uznając że i tak przedstawia mi "wyjątkowo korzystną ofertę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedznie wyslane do tej pory sport&film i exra+ za 89zl z dekoderem wlasnym.

 

Zadzwonilem na krakowski numer Pani zaproponowala mi to co mam teraz za 69zl na 24miesiace i oplata jednorazowa za turbo 99zl lub mieisecznie po 5zl

 

 

Druga oferta za sort&film extra+ i HBO z Hbo Go umowa na 15 miesiecy za 78,26 (i na to bym sie zgodzil) ale dowalili jeszcze oplate za dekoder 10zl miesiecznie lub jednorazowo 149zl.

 

Co moge jeszcze na tym ugrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą przedłużyłem

Umowa na 15 miesięcy (stara umowa do 30.12.2014 wypowiedzenie wysłane - zarejestrowane)

COMFORT+

EXTRA +

Premium Sport&Film

1 dekoder sagemcom

Multiroom Standard na Cameleonach

HBO 4 miesiące gratis

Cena: 4 x 0zł potem 11 X 79,90zł (średnia 58,60 zł)

 

Poszło nawet sprawnie w krakowskim DUK'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca lutego Posiadam Universe+ / 6xC+/ HBO/media Box średnia 59 zł . Zadzwoniłem w innej sprawie do NC Pani jednak stwierdziła że ma do mnie super ofertę. Przedłużenie na tych samych warunkach za 99 zł . Mało sie spadłem z krzesła. Widzę, że poczucie humoru wyraźnie im się poprawiło w ostaniom czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą przedłużyłem

Umowa na 15 miesięcy (stara umowa do 30.12.2014 wypowiedzenie wysłane - zarejestrowane)

COMFORT+

EXTRA +

Premium Sport&Film

1 dekoder sagemcom

Multiroom Standard na Cameleonach

HBO 4 miesiące gratis

Cena: 4 x 0zł potem 11 X 79,90zł (średnia 58,60 zł)

 

Poszło nawet sprawnie w krakowskim DUK'u.

da się więcej, HBO na pełen okres + FILMBOXY za niecałe 50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich mam takie pytanie posiadam taki pakiet

Canal+ Silver

3*Hbo

Kanaly Canal+Film i Premier przez cala umowe,(czyli 6*Canal+)

wypowiedzenie wyslane(do konca listopada)

I pytanie moje dotyczy jak ten pakiet sie nazywa w nowym nazewnictwie nc+ ?

Bo propozycje mam na to samo z ta sama cena co mam teraz (69) tylko nie wiem o co sie targowac dokladnie.

Dzieki i Pozdrowiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...