Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Umowa do końca listopada.

Do tej pory standardowa oferta: Comfort+ Multi+ za 39zł.

Dzwoniłem do DUK - standardowe pytanie co bym chciał.

 

Po lekturze forum:

Comfort+

Multi+

Extra+

6xC+

 

za 5x0 i 10x79

 

Nie ma takiej opcji - oferta 79zł i do tego HBO na kilka miesięcy, podziękowałem.

Dopytywanie skąd mam info o takich ofertach i że w Internecie można wyczytać różne rzeczy:)

 

Dodam, że wypowiedzenie jeszcze nie poszło.

Czy po jego wysłaniu jest szansa na taki pakiet, czy mówimy TV adieu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie poszło wypowiedzenie, to miałeś ofertę z działu sprzedaży a każdą ich ofertę można spokojnie spuszczać na drzewo. Po wypowiedzeniu dzwoni telefon z DUK z całkiem sensownymi ofertami. Ja dziś za 69,99 wyrwałem odpowiednik dawnego Platinum, czyli Comfort+, Multi+, Extra+, 6 C+, do tego wynegocjowałem paczki HBO i Filmboxów na 10 miesięcy gratis, do tego najem dekodera 0 zł (bo zostaję przy TurboBox), więc przy przedłużaniu umowy na korzystnych warunkach wysłanie wypowiedzenia usług powinno być dla abonenta oczywiste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzeniu dzwoni telefon z DUK z całkiem sensownymi ofertami. Ja dziś za 69,99 wyrwałem odpowiednik dawnego Platinum, czyli Comfort+, Multi+, Extra+, 6 C+, do tego wynegocjowałem paczki HBO i Filmboxów na 10 miesięcy gratis

 

To ciekawe bo ja już miałem ofertę Comfort+, Multi+, Extra+, 6 C+, HBO, Cinemax za 79,99zł/mc w umowie na 24mce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, może jestem głupi szanowni forumowicze ale od lipca odbieram telefony z NC+ i ani na jotę nie odpuszczają :evil:

Mam dawny Canal Silver + CanalPlus Film i Premiere+ Mezzo + najem Pace PRV za 79,90 m-c. I co? :roll:

Ano słyszę, że taniej niż 99,99 się nie da. No może 91,99 jak przed chwilą jakaś laseczka.

Na moje słowa, że są niepoważni i po 12 latach z C+ zmuszają mnie do rezygnacji, paniusia stwierdziła: "Tylko proszę pamiętać o miesięcznym wypowiedzeniu"! :censored:

Poważnie. Czy ktoś ma jakiś pomysł, bo ja już wymiękłem... :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, może jestem głupi szanowni forumowicze ale od lipca odbieram telefony z NC+ i ani na jotę nie odpuszczają :evil:

Mam dawny Canal Silver + CanalPlus Film i Premiere+ Mezzo + najem Pace PRV za 79,90 m-c. I co? :roll:

Ano słyszę, że taniej niż 99,99 się nie da. No może 91,99 jak przed chwilą jakaś laseczka.

Na moje słowa, że są niepoważni i po 12 latach z C+ zmuszają mnie do rezygnacji, paniusia stwierdziła: "Tylko proszę pamiętać o miesięcznym wypowiedzeniu"! :censored:

Poważnie. Czy ktoś ma jakiś pomysł, bo ja już wymiękłem... :woot:

 

Klient bez złożonego wypowiedzenia jest dla nich zerem, ze złożonym wypowiedzeniem staje się królem. Z DUK dzwonią naprawdę sensowni ludzie, którzy naprawdę są w stanie zaproponować Ci wiele, by Cię zatrzymać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie dzisiaj z nc+, ale nie mogłem rozmawiać, więc umówiłem się na rozmowę jutro. Takie pytanie: obecnie mam C+ Platinum + HBO + MR Premium za 159 zł. Co mnie interesuje? Praktycznie to samo co mam teraz, ale z HBO mogę zrezygnować. Jaką ofertę mogą mi zaproponować? Pytam, bo nie chcę, żeby się potem okazało, iż wziąłem mało korzystną dla siebie ofertę. Patrzyłem na nową umowę, gdyby nie chcieli zejść z ceny i wydedukowałem, że kosztowałoby mnie to 89 zł. miesięcznie, a po 12 miesiącach + 20 zł za MR.

 

Swoją drogą: straszenie przejściem do konkurencji w przypadku trudnych negocjacji daje jakieś skutki czy tylko pogarsza sytuację?

 

Wypowiedzenie oczywiście złożone, umowa kończy się z końcem października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zona odebrala tel i niby ze za mna cos uzgodnili wcisneli jej w miare dobra oferte czyli Comfort +

Extra +

Multi +

Premium Sport&Film do tego HBO i Filmboxy na 6 miesięcy + 1 gratis, Multiroom -MEDIABOX + Turbobox ( jednorazowo 149 lub miesiecznie 5 zl) i nawet History na 6 miesiecy -69,92 moge zlozyc reklamacje telefoniczna i czy da sie wyciagnac cos więcej do teraz mialem Silver+ za 69,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę :jupi:

SUPERPREMIUM 99,90 –24 MIESIĄCE

 

image.jpg

 

Wszystkie kanały na cały okres umowy 8)

 

Przed godziną zrobiłem to samo i mam ten sam pakiet z małą różnicą. Zamiast Redlight HD mam HBO GO. :) Pozdrawiam kolegę :) no i dobrałem multiroom standard. Wcześniej go nie miałem i twardo nie chcieli dać w cenie. Aktywacja 0 zł i pierwszy rok za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przedluzylem umowe (ktora wypowiedzialem z dniem 31 pazdziernika) tzn. w srode ale pisze dzis bo dopiero wytrzezwialem po imprezie zwiazanej z przedluzeniem tejze umowy.

Mialem wczesniej (po migracji z n do nc+): Comfort,Universe, Multi, Ekstra, 6xC, netvod,serialevod za 79 zl

teraz mam Umowa na 15msc 5x0zl 10x79zl : Comfort, Univers, Multi, Ekstra, 6xC, HBO na 5msc za free, netvod, canal vod, aktywacja turboboxa (zwiekszenie poj. Dysku do 500GB), MR standart 6 sc za free potem 9x10 zl (jednorazowa aktywacja 49zl)

SREDNIA CENA: 53,27ZL MR 6ZL ==== 59,27ZL

MI PASUJE P:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy, kilkanaście dni temu trafiłem na to forum z czego się bardzo cieszę.

Moją przygodę z NC+ można opisać w następujący sposób:

Co jest najważniejszego w sexie od tyłu?

... być z tyłu. :)

A ja jak czytam ten wątek czuje jak boli mnie tyłek.

 

Na szczęście kończy mi się wkrótce umowa. Z końcem tego miesiąca (wypowiedzenie profilkatycznie złożyłem 28/09).

W tej chwili mam Canal+ platinum oraz History HD za 100,99zł/m-c.

Sugerując sie wcześniejszymi wpisami, czy jestem w stanie osiągnąć:

Comfort+

Extra+

6 x Canal + (jednak jak optymalny plan by się nie powiódł - wybrałbym Premium Sport)

History HD

Adventure HD i HBO (jako wisienka na torcie)

za 5x0 i 10 x 79,90 ?

I jaki są szanse na nowy dekoder, ten co mam - Nbox HDTV Recorder ma dziwną przypadłość - kilka razy dziennie traci głos, pomaga mu wyłączenie i włączenie pilotem.

 

Z góry dziekuję za komentarz.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Powoli trace do "konsultantow"cierpliwosc :P Możecie mi powiedziec czy wyslanie propozycji na email to zbyt duzo dla nich ? Dostalem jedna oferte ktora by mnie zadowolila na pakiet sport&film +. Poprosilem o wyslanie na email i tak juz od tygodnia wysylaja.

 

 

Prosba do admina o przeniesienie do odpowiedniego watku :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja ostatnio sam zadzwoniłem do DUK i oto warunki, które zaakceptowałem:

 

Comfort+, Extra+, Multi+, 6xCanal+, HBO na całą umowę, Redlight HD, nc+go, net+vod, Pace PVR + drugi dekoder za 0zł, Multiroom (2karty) za łącznie 4x0zł + 11x79,90zł = 58,59zł miesięcznie

 

Co myślicie? Dobra oferta? Coś można lepiej było ugrać?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...