Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem pakiet Univers+, Canal+ Platinium za 0 zł, Multiroom za 0zł, dekoder za 20zł, razem płaciłem 79zł.

Otrzymałem ofertę jak wyżej + HBO /na cały okres umowy/ za średnio 78,50zł/msc. Jestem zadowolony.

 

EDYTA:

Oferta na 15 miesięcy. Umowę oczywiście wcześniej wypowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którym kończy się umowa zkońcem sierpnia - możecie ewentualnie zadzwonić dziś na numer krakowski.

 

. Ja tak zrobiłem dziś po 3 smsie od nich. Mialem full z mulitiroomem premium za 119zl. Mam to samo bez filmboxow i history ale za 89.9 zl podobno w stalej cenie a nie łamańcu. Poczekam na potwierdzenie mailowe. Umowa na 24 mies.

Pozdrawiam walczących. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie miałem tel z nc+. Dostałem 3 propozycje: albo zabierają mi paczkę C+, w zamian dają paczkę HBO i kwota zostaje ta sama, wariant drugi to że zostajemy z tym co mam teraz i też zostaje 99 zł albo wariat 3, dodają paczkę HBO i abonament wynosi 109 zł ;) No to też teraz widzę, że bez wypowiedzenia się nie obejdzie ;) To teraz konkretne pytanie: Gdybym wysłał wypowiedzenie, ile realnie mogę wyrwać odpowiednik dawnej platyny, czyli wszystkie kanały razem ze wszystkimi C+ i do tego paczkę HBO na cały czas umowy?

Ja to mam za 53.27zl. Zobacz podpis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone mailem dziś umowa na 24 mies: comfort extra sport&film w tym 6Cplus oraz HBO 3kanaly i cinemax 2kanaly na caly okres umowy. A i jeszcze c+ vod. 79,9 stała kwota oraz 10zl srednio za MR premium. Dla mnie ok - jest 30zl nizej a straciłem tylko filmboxy oraz moze kilka kanałów których nie oglądałem a picturebox jutro i tak wyłączają wszystkim.

Do zobaczenia za 2 lata. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj dostałem sms ze w duk Krakowie (wczoraj konsul twierdził ze nie pracują) czeka na mnie superoferta. Odebrała konsultantka po długich negocjacjach umowa zawarta: Comfort+ , EXTRA+ HB ITI, Multi+, Premium Sport &Film, HBO, Cinemax , History HD, SunDance HD, HBO GO HB ITI , netVOD+ konto podstawowe, CANAL+ VOD, Najem ultraBOX+ 0zł, plus opcja noc 6m i seriale+ 7m. Umowa na 15m o to była największa walka, cena stała 109, 90zł. Straciłem filmboxy i redlighta. i tak tego nie oglądałem, wiem ze drogo, ale płaciłem dotąd 149, 00zł, dlatego chciałem umowę na 15m żeby jak najszybciej znów walczyć o zejście z ceny. Niestety ircios wcześniej nie wiedziałem o forum, dlatego nie mam drugiej karty, camelon i płaciłem tak drogo, nie wiedza drogo kosztuje. Ale o drugą kartę i pace mam philipsa będę dalej walczył konsule wysyłają mnie do autoryzowanego dystrybutora. Bo oni nic nie mogą, bo to sprzęt cyfry był. Pozdrawiam Nirvanka. Dzięki wszystkim i udanych negocjacji. Warunki dostane emailem dopiero chyba w poniedziałek taka tam dziś kolejka jest. Udanych negocjacji innym życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest szansa przy przedłużaniu umowy dostać dekoder do multiroomu na karcie camaleon? Chociażby sagemcom za free, czy brak takiej opcji ?

 

"PODOBNO" jest szansa, ale musisz o to walczyć (99 aktywacja)

 

@ mario123

Jak Ci się nie uda to kup spliter i tani tuner, Fergusona lub Opticuma. Nieco droższa opcja, ale lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mario123 bez nerwów, tylko i wyłącznie rozmowa z kulturą, tak jak pisze Bogdan, zapewne jesteś zbyt narwany. Nie martw się, zadzwonią na pewno 2 lub 3 września, a jeśli nie to Ty to zrobisz. Masz czas do 14 września, na zdanie sprzętu.

jestem pewien, że się uda, choć nie czytałem co posiadasz obecnie, ale jeśli płacisz 109zł, to przy miłej rozmowie na 89zł idzie zejść.

Obecnie jest niemożliwe aby z wysokiego pułapu zejść na bardzo niski, ale zaraz zapewne znajdzie się jakiś czarodziej, że będzie zapierał się po trzykroć że ze 130zł zszedł na 53zł, tylko potem kogut zapieje.;d

 

nie jestem czarodziejem i kogut nie zapieje gdy powiem, że ze 148 zł zszedłem na 94 zł za to samo co miałem wcześniej......a więc warto walczyć o swoje.....ale z grzecznie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mako gratuluje tylko na ile dostałeś umowę? Ja jakbym brał na 24m to też miałbym coś taniej, u mnie tez było grzecznie, bo czytam jakbym na nich krzyczał, dużo zależy od konsula. Ja ze swoich 40zł tez jestem zadowolony. Ircios jak nie dostanę drugiej karty to pewnie kupię spliter, drugi dekoder już mam (fergusona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest szansa przy przedłużaniu umowy dostać dekoder do multiroomu na karcie camaleon? Chociażby sagemcom za free, czy brak takiej opcji ?

Ale masz drugą kartę cameleon czy nie? Jeśli masz, to drugi dekoder na pewno dostaniesz za 20 złotych miesięcznie, może uda Ci się go dostać taniej, ale może to być ciężkie. Jeżeli jeszcze nie masz drugiej karty cameleon to teoretycznie nie ma takiej możliwości, ale niektórzy piszą, że niby się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...