Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj przedłużona umowa - poprzednia była do końca sierpnia. Do tej pory miałem Universe + 6XC+ i płaciłem 59PLN + 5 MediaBox, od dzisiaj mam

Comfort+

Extra+

Multi+

6XC+

i 3XHBO.

Umowa na 15 miesięcy. 4x0 + 11x79.9 + 5 za MediaBox.

 

Panowie mam pytanko bo nie wiem co robić. Przedłużyłem na powyższych warunkach ( babeczka powtarzała mi to 5 razy wiec dobrze zrozumiałem), a tu dzisiaj loguję sie do ICA i brak Extra+!! Kanały świecą, ale nie wiem czy zgłaszać reklamacje??

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle czytam, żeby wysłać reklamację, wysłać zapytanie... To się wysyła pocztą papierową, czy mailem? Jaki adres? A może wystarczy zadzwonić? Jaki numer? Ile jest czasu na złożenie reklamacji? Czy muszę najpierw zapłacić, a potem, po ewentualnym uznaniu reklamacji, wyrównają mi to w saldzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem wlasnie w trakcie negocjacji z nc+. Zalezy mi na uslugach: nc+go, netvod+, nc+go internet, nagrywanie przez internet. W tej chwili mam dekoder Pace 500gb. Moje pytanie jest takie - czy bede mogl korzystac z tych uslug na tym dekoderze, czy powinienem go wymienic? Jesli tak to na jaki - mediabox+ czy turbobox+ - co jest lepsze, co polecacie, jesli wymiana bedzie konieczna? Czytalem tez na tym forum, ze niektorzy pisza, ze mediabox+ ma gorszy obraz od Pace. W specyfikacji na stronie nc+ widnieje info, ze mediabox+ jako jedyny obsluguje 1080p (pozostale do 1080i). Jesli bedzie koniecznosc wymiany dekodera, to co moge wyrwac za darmo (bez aktywacji i za 0zl miesiecznie)? Celuje w lamanca za 53.26 (5*x0 10*79). Pakiet Comfort+ Extra+ Multi+ 6*C+ HBO, na caly okres - teraz mam universe+ +6*C+ za59zl. Napiszcie prosze, czy wymieniac ten dekoder, na jaki i na jakich warunkach jest to mozliwe, przy zalozeniach, ktore podalem. Dzieki z gory za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder do wymiany za opłatą aktywacyjną prawdopodobnie 149. Wymiana na mbox. nc+ go nie działa prawidłowo i nie ma w tych dekoderach, prawdziwego i normalnego internetu. Obsługuje taką rozdzielczość o jakiej pisze, i co z tego jak takiego sygnału nie ma z satelity. O HBO też prawdopodobnie możesz zapomnieć, że dostaniesz na całą umowę. Jak już to na kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon do DUKu krakowskiego

 

Za podstawę , 6 C+ , HBO i History na 24 miechy krzyczą 79,90 i za Chiny nie chcą z tego zejść. Gość powiedział że taniej już nie będzie i koniec. Dotyczy to wszystkich .

Bez history z MR i filmboxami na 5 miesięcy dodatkowo w łamańcu ze średnią tak naprawdę 49,94 z niedogodnością małą czyli wyłączonymi kanałami na kilka godzin. Myślałem że mam średnią 53,26 ale okazało sie jeszcze lepiej :)

 

Łamańce łamańcami. Jak się to kształtuje w poszczególnych miesiącach ?

Pierwsze 5x0 zł następne 10x79,90 z tym że umowa od 1 września bo przedłużona już w sierpniu po wygaśnięciu starej więc za sierpień dostaję fakturę w kwocie wrześniowej czyli 0 zł. Tak naprawdę wychodzi więc 6x0 i 10x79,90 potwierdzone z konsulem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 5x0 zł następne 10x79,90 (...) potwierdzone z konsulem :D

Też miałem 28.07.2014 taką umowę potwierdzoną telefonicznie z konsulem w DUK, a teraz się okazuje, że doliczyli mi 40zł za MR i Pejsa. A miało być tak samo, znaczy sprzęty za 0zł - wyraźnie przez telefon uzgodnione. Kopię się nadal i widzę, że jestem tutaj nielicznym wyjątkiem, którego próbują naciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31-08-2014, wypowiedzenie zarejestrowane w lipcu. Posiadam SILVER+, 6xC+, 3xHBO, Cinemax, History HD - łącznie 70,89 zł plus MR standard 10 zł miesięcznie.

Na jaką zniżkę mogę liczyć przy przedłużaniu umowy, np. czy dostanę też za 0 zł dzierżawy i aktywacji kolejny dekoder do MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

Mi umowa kończy się 30 września. Na obecną ofertę posiadam "Sport & Film" za 79 zł/m-ie. Wypowiedzenie wysłane - już dzwonili do mnie i zaproponowali mi to samo za 69 zł/m-ie na 12 miesięcy, co jest dla mnie nie do zaakceptowania! Jestem u nich, wliczając wcześniej N, jakieś 7 lat.

Zadali mi pytanie dlaczego rezygnuję? Odpowiedziałem im co jest oczywiście prawdą, że:

1. Jest dla mnie za drogo,

2. Ciągle są reklamy gdzie się nie przełączy kanału,

3. Koleżanka ma taki sam pakiet za 59 zł/m-ie na 12 miesięcy z dwoma miesiącami za 0zł, co daje średnią 49,17 zl/m-ie.

 

Dzisiaj dzwonili ponownie - nawet nie odebrałem. Następnie dostałem SMS'a o następującej treści:

 

Zostan z nami! Zadzwon i zapytaj o HBO lub Filmbox za 0 zł na 6 miesiecy! Sprawdz co przygotowalismy dla Ciebie! Tel. 122947879

 

Tylko ja nie chcę HBO - miałem przy poprzedniej umowie na 13 miesięcy - to może ze 3, 4 filmy obejrzałem. HBO teraz to jest straszna tandeta! Filmbox też nie chcę za jakość obrazu i dźwięku. Dziękuję za takie propozycje!

 

Dla mnie liczy się tylko CENA za to co obecnie posiadam. Mogą mi też wyłączyć kanały dziecięce i muzyczne - też na to nie lukam w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy HBO to tandeta.? Smiem sie z Toba nie zgodzić.Jak kto woli. ;) .Niestety, tak jest, że jak chcesz coś oglądać co Cię interesuje, to musisz płacić za inne śmieci. Nie wiem dlaczego panikujesz skoro masz półtora miesiąca jeszcze. Zacznij rozmawiać z nimi za miesiąc. Teraz praktycznie nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przedłuzyłem wyjatkowo szybko i małoboleśnie:

 

pakiet

Comfort+

 

Opcje dodatkowe

MULTIROOM STANDARD

HBO

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

Najem ultraBOX+

 

umowa na 15 m-cy /4 x 0 oraz 11 x 79,90/

Poprzednia umowa do 31/10/2014

Wypowiedzenie złozone tydzien temu u dystrybutora.

Dzis sms, zebym został i zadzwonił pod nr 122947879

A nowe warunki startują od 01/09/2014 - umowa do 30/11/2015 (chyba, ze Putler skonczy ją wczesniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tel z Krakowa. Brak wysłanego wypowiedzenia. Umowa do konca wrzesnia. Dotychczas silver 6canal+ multiroom cameleon, cena 79zł. propozycja to samo co mam i do tego 7 miesiecy HBO (wszystkie)+ 7 miesiecy Filmboxy (wszystkie) w kwocie 79zł+20zł za najem deka. Miłej Pani po 10minutowej rozmowie z przełożonym nie udało zrabatowac deka. Skoro nie udalo sie z przełożonym to i ze mną się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej siler i 6 Canal + dekoder Pace 500 umowa do konca sierpnia.Wczoraj telefon z DUK Krakow oferta od milego Pana:comfort ekstra Premieum sport i film ,3 x HBO C+ VOD wszystko na cala dlugosc umowy a dokladnie 24 miesiace.Dekoder Pace 500 za 0 zl. pierwsze 12 miesiecy 59,90 natepne 12 miesiecy 79,90 zapytalem sie czy mozne wyslac oferte na meila,konsultant sie zgodzil.wszystko dostalem czarno na bialym.Umowilem sie na dzisiaj.Zgodzilem sie na to co powyzej ale zapytalem konsultanta jeszcze o Hstory i odziwo dostalem History HD na cala dlugosc umowy.Dla mnie bomba jestem zadowolony.

 

Średnia 69,90 za Comfort + ekstra Premium Film & Sport 3x HBO Canal + VOD History HD wszystko na 24 miesiace.Potwierdzone juz w ICA. Pozdrawiam i zycze powodzenia w negocjacjach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...