Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sms system wysyła,więc to Ci nic nie da. Dla każdego oferta jest inna,więc dzwonienie do nich też nic Ci nie da

Dzwonić nie zamierzam, gdyż mam czas do końca września, ale zastanawiam się ile jeszcze numerów się pojawi i ewentualnie z któych są najlepsze oferty. Może to też mam znaczenie, będę wiedział któe telefony odbierać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

czy udało się komuś dostać do swojej oferty multiroom premium z aktywacją za 0zł i bez płacenia za dodatkowy dekoder 5zł/mc? Na poprzednich stronach widziałem, że ktoś dostał multiroom standard za 0zł + 5zł/mc.

 

Dostałem ofertę przedłużenia ze średnią niecałe 53zł i całkiem ok pozostałymi warunkami, ale ten koszt płacenia za aktywację przez wieloletniego klienta jest śmieszny. Mam obecnie tylko jeden dekoder Pace pvr 500GB i dwie karty cameleon. Chciałem uzyskać drugi dekoder bez opłat do drugiej karty. Wypowiedzenie już odebrali.

 

Chyba w porządku jest ten nowy Turbobox+ i dostałem ofetę zamiany Pace na Turbobox+ plus ten sparowany mniejszy dekoder, ale żądają za aktywację 49zł + 5zł/mc co wg mnie jest nie w porządku (szczególnie tłumaczenie konsultanta że to "topowy model"... i stąd ta opłata). Czy ktoś przechodził przez taki przypadek? A może ktoś zaporponuje jakieś lepsze rozwiązanie z multiroomem tak żebym otrzymał drugi dekoder?

 

Chętnie poznałbym też opinie o dekoderze Turbobox+.

 

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa do końca sierpnia. wypowiedzenie nie wysłane.

mam obecnie za 59 zł:

universal 6xc+ multiroom cameleony pace.

proponują mi dziś :

comfort + multi + extra + multiroom jak mam obecnie i pace także. i hbo na 6 miesięcy. umowa na 24 m-ce. średnio 59 zł.

nie chce hbo .czy jest szansa na erotyke jakąś zamiast hbo ,?. dzwonili jak byłem w pracy to się nie pytalem :) i maja jutro zadzwonic.

chyba to wezmę. cena dalej ta sama i to mi pasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Umowa kończy mi się w lipcu bieżącego roku. Obecnie posiadam wszystkie kanały z grupy C+ (6), wszystkie kanały tematyczne. Nie posiadam tylko tych dodatkowych pakietów: Cinemaxów, HBO, Filmboxów oraz tych erotycznych. Czyli mam coś podobnego do obecnego Sport&Film. Płacę 79 zł miesięcznie.

 

Umowa kończy mi się na początku lipca, więc nie zdążę z wypowiedzeniem. Nękają mnie telefonami codziennie od ponad 2 tygodni...

 

Oferta nr.1

To samo co mam teraz, ale za 84,90 zł, umowa na 24 miesiące << Odrzuciłem.

 

Oferta nr.2

To samo co mam teraz, ale za 84,90 zł. + 3 miesiące HBO + wypożyczalnia Canal+VOD, umowa na 24 miesiące << Odrzuciłem.

 

Oferta nr.3

To samo co mam teraz, ale za 79,90 zł. + 3 miesiące HBO + wypożyczalnia Canal+VOD, umowa na 24 miesiące << Odrzuciłem.

Oferta nr.4

Wszystkie tematyczne + tylko 3 kanały Canal + (Sport, Family1, Family2), + wypożyczalnia Canal+VOD ale za 69,90 zł, umowa na 15 miesięcy << Odrzuciłem.

 

Oferta nr.5

To samo co mam teraz, ale za 79,90 zł. + 3 miesiące HBO, umowa na 24 miesiące << Odrzuciłem.

 

Oferta nr.6 - dzisiejsza!

To samo co mam teraz (wszystkie pakiety tematyczne + 6 kanałów z grupy Canal+) + pakiet HBO na 7 miesięcy, + wypożyczalnia Canal+VOD, umowa na 15 miesięcy za kwotę 79,90 zł.

 

<< Powiedziałem, że się zastanowię i mają zadzwonić jutro...

 

Moje pytania:

A) Babka stwierdziła, że więcej rzeczy za tą cenę dać nie może. 90 gr więcej na miesiąc, a do tego HBO na połowę trwania umowy. Chyba więcej nie dam rady ugrać, prawda? Zgodzić się na taką ofertę?

 

B) Dzwonią do mnie z numeru 22. To z nimi da się najwięcej wynegocjować czy też nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Obecnie posiadam pakiet universe oraz sundance channel płace 51.99zł umowe mam do konca lipca.Wypowiedzenie wysłane,drugi raz dzwonia do mnie z numery 12....7879.Przy nastepnej umowie chcialem dobrac multiroom.

Propozycja pierwsza comfort,multi,ekstra plus multiroom średnia cena na 24 m-ce 50,70 plus aktywacja mediaboxa 49zl

Druga propozycja comfort,multi,ekstra plus multiroom oraz Hbo na cała umowe za 54,90 przez 12 m-cy i 64,90 nastepne 12 m-cy.Mediabox aktywacja 0 zł

Warto brać tą drugą propozycje?Z góry dzieki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie po wysłaniu wypowiedzenia nastała wielka cisza z ich strony.Przed wypowiedzeniem telefon non stop dzwonił.Umowe mam do końca lipca.

U mnie dokładnie to samo. Od maja potrafili dzwonić po kilka razy dziennie, a jak złożyłem z punkcie nc+ 2 tygodnie temu wypowiedzenie to był tylko jeden telefon z 3 dni później. W dodatku taki w których babka chciała mnie wręcz zmusić do rezygnacji z jednego z dekoderów mówiąc, że dla mnie lepiej jakbym sobie sam kupił na jakimś allegro :lol: Nie mówię, że nie, ale babka z nc+ chyba nie jest od tego żeby mi takie rzeczy sugerować ;)

 

Po tej rozmowie cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z innego forum

Umowa przedłużona na warunkach:

 

Comfort+

Multi+

Extra+

History HD

HBO 3X (15mies)

Multiroom (2 x Cameleon)

Pace 500

umowa na 15 mies

49,90 X15

wcześniej wypowiedzenie wysłane sami zadzwonili z 012 nie od razu dali 2 dni targowałem 3 X HBO na 15 mies

Wydaje mi się to nieprawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie po wysłaniu wypowiedzenia nastała wielka cisza z ich strony.Przed wypowiedzeniem telefon non stop dzwonił.Umowe mam do końca lipca.

No to witam w klubie, u mnie dokładnie to samo ale do końca lipca pozostało trochę czasu, jak to mawiają Rosjanie pażywiom uwidim :D

 

 

Do mnie jeszcze też nie dzwonili :( nie ma z kim pogadać a umowa do 31.07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie po wysłaniu wypowiedzenia nastała wielka cisza z ich strony.Przed wypowiedzeniem telefon non stop dzwonił.Umowe mam do końca lipca.

U mnie dokładnie to samo. Od maja potrafili dzwonić po kilka razy dziennie, a jak złożyłem z punkcie nc+ 2 tygodnie temu wypowiedzenie to był tylko jeden telefon z 3 dni później. W dodatku taki w których babka chciała mnie wręcz zmusić do rezygnacji z jednego z dekoderów mówiąc, że dla mnie lepiej jakbym sobie sam kupił na jakimś allegro :lol: Nie mówię, że nie, ale babka z nc+ chyba nie jest od tego żeby mi takie rzeczy sugerować ;)

 

Po tej rozmowie cisza.

 

 

Myśle że chcą wziąć na przeczekanie.Już to przerabiałem prawie co roku.Maja nadzieje że abonent sie pierwszy odezwie aby przedłużyć umowe i wtedy wciśnie mu się jakąś lipną promocje.Jeszcze raz powtarzam że my jestesmy dla nich a nie oni dla nas.W lipcu pewnie będą dzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam do tej pory pakiet canal + platyna za 99 zł z media box za 0 zł. Dziś przedłużył em umowę za 99 zł canal plus wszystkie (to mialem) + hbo + cinemax + filmbox + dalej media box za 0 zł umowa na 2 lata. Dodatkowo kolekcje canal + VOD na 2 lata oraz Pictures box i seriale na 9 miesięcy free . Podejrzewam że dałoby się wytargowac to 10 zł niżej ale nie miałem czasu na negocjacje. Bez wypowiedzenia. Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Umowa kończy mi się w lipcu bieżącego roku. Obecnie posiadam wszystkie kanały z grupy C+ (6), wszystkie kanały tematyczne. Nie posiadam tylko tych dodatkowych pakietów: Cinemaxów, HBO, Filmboxów oraz tych erotycznych. Czyli mam coś podobnego do obecnego Sport&Film. Płacę 79 zł miesięcznie.

 

Oferta nr.6 - dzisiejsza!

To samo co mam teraz (wszystkie pakiety tematyczne + 6 kanałów z grupy Canal+) + pakiet HBO na 7 miesięcy, + wypożyczalnia Canal+VOD, umowa na 15 miesięcy za kwotę 79,90 zł.

 

<< Powiedziałem, że się zastanowię i mają zadzwonić jutro...

 

Moje pytania:

A) Babka stwierdziła, że więcej rzeczy za tą cenę dać nie może. 90 gr więcej na miesiąc, a do tego HBO na połowę trwania umowy. Chyba więcej nie dam rady ugrać, prawda? Zgodzić się na taką ofertę?

 

B) Dzwonią do mnie z numeru 22. To z nimi da się najwięcej wynegocjować czy też nie ?

 

Ja za 79,90 miałem to samo plus 2 x Cameleon i 2 dekodery z nagrywarką (500 i 250). Jakiś tydzień temu przedłużyłem na to samo i HBO na 6 miesięcy za 6x0 zł i 18x79,90 zł.

Tylko jeszcze nie dzwoniłem, żeby się upewnić, czy wszystko się zgadza z tym, co ustalałem z konsultantem.

 

A może ktoś wie o co może chodzić, umowę przedłużałem chyba w sobotę a w poniedziałek rano dzwonili znowu (nr 223104747 lub 801044944) ale nie mogłem odebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

czy udało się komuś dostać do swojej oferty multiroom premium z aktywacją za 0zł i bez płacenia za dodatkowy dekoder 5zł/mc? Na poprzednich stronach widziałem, że ktoś dostał multiroom standard za 0zł + 5zł/mc.

 

Dostałem ofertę przedłużenia ze średnią niecałe 53zł i całkiem ok pozostałymi warunkami, ale ten koszt płacenia za aktywację przez wieloletniego klienta jest śmieszny. Mam obecnie tylko jeden dekoder Pace pvr 500GB i dwie karty cameleon. Chciałem uzyskać drugi dekoder bez opłat do drugiej karty. Wypowiedzenie już odebrali.

 

Chyba w porządku jest ten nowy Turbobox+ i dostałem ofetę zamiany Pace na Turbobox+ plus ten sparowany mniejszy dekoder, ale żądają za aktywację 49zł + 5zł/mc co wg mnie jest nie w porządku (szczególnie tłumaczenie konsultanta że to "topowy model"... i stąd ta opłata). Czy ktoś przechodził przez taki przypadek? A może ktoś zaporponuje jakieś lepsze rozwiązanie z multiroomem tak żebym otrzymał drugi dekoder?

 

Chętnie poznałbym też opinie o dekoderze Turbobox+.

 

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Nie nikomu się nie udało. Jeśli chcesz MR niefortunnie nazwany premium, to nie przeskoczysz aktywacji i innych opłat z tym związanych. Pejsa nr.2 mogłeś dostać przy migracji, teraz już nie dostaniesz. Powinieneś się cieszyć ,że masz MR z dwiema kartami i przy tym powinieneś pozostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - a wg Ciebie oddanie Pace pvr 500gb do nich i dwóch cameleonów w zamian za Turbobox+ i drugi mały sparowany dekoder ma sens? Oni sobie w takim przypadku też życzą kasy za aktywację. Nie widziałem jeszcze u nikogo jak działa Turbobox+ i zastanawiam się czy warto tracić możliwość korzystania z tv w dwóch lokalizacjach z dwóch cameleonów... Z tego co piszesz to najlepiej pozostać tak jak mam i ewentualnie dokupić samemu drugi dekoder. Czy to nie jest tak, że nc+ będzie dążyć do całkowitego pozbycia się cameleonów na rzecz sparowanych dekoderów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma srnsu oddawać jak chcesz mieć tv w dwóch różnych miejscach. Na ADB tego nie uświadczysz, choć jest to możliwe. To ja też zadam pytanie: Czy to nie jest tak, że nc+ będzie

dążyć do całkowitego pozbycia się parowanych kart na rzecz cameleonów i nie parowanych dekoderów?

 

Twoje i moje pytanie wzięło się z plotek. Na 100% nie wiadomo jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzisiaj znowu oferta bez wyslania wypowiedzenia.umowa do konca sierpnia.pierwsza propozycja ze srody umowa na 15 miesiecy comfort ekstra 6 c+ w cenie 79.90 do tego 3x HBO i Filmbox na 7 miesiecy gratis.powiedzialem ze nie chce.powiedzialem ze chce Hbo na caly okres trwania umowy.konsultantka powiedziala ze nie ma takiej opcji.zapytalem sie o gratisowe History HD niestety w tym abonamecie niema mozliwosci.i jeszcze powiexzialem ze poprzednia pani proponowala mi C+ VOD w tej cenie.potwierdzila ze jest mozliwosc.odmowilem bo powiedzialem ze wezme jak mi da HBO na caly okres umowy.niestety nie ma.takiej mozliwosci.wiec podziekowalem.

2 oferta na 24 m to co wyzej z History Hd na caly okres trwania umowy i Hbo na 6 m cena: pierwsze 6 miesiecy 16:99 pozostale 99.90 czyli srednia 76 z groszami.podziekowalem:) cudowne oferty ...w poniedzialek wysylam wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...