Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniaja sie przepisy o sprzedazy zdalnej w piatek. czy ma ktos wieci co sie zmieni w naszej ukochanej telewizji? Mam umowe do przedluzenia i sie zastanawiam co robic.

Zmienia się na korzyść. Teraz będzie więcej dni na rezygnację z umowy zawartej poza siedzibą. Jak to ładnie się określa. Innymi słowy na odległość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się dopiero z końcem sierpnia, o wysłaniu wypowiedzenia jeszcze nawet nie myślałem, a oni już mnie nękają telefonami. Co im się tak śpieszy?

Nie odbieram bo nie wiem nawet ile mogę utargować, ale to co mi za pierwszym razem zaproponowali to katastrofa.

Czy ktoś ostatnio przedłużał na Extra + wszystkie C+ bez HBO i innych dodatków?

Chciałbym mieć to co w podpisie, czyli wszystkie kanały "normalne" + 6 C+ i History.

Jaka jest najkorzystniejsza cena, którą można utargować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

14 dni na odstąpienie od umowy, ale jak dotychczas jeśli wyrazisz zgodę na uruchomienie usługi przed tym terminem to już nie odstąpisz, to samo dotyczy dostarczania treści cyfrowych, nie ma możliwości odstąpienia od umowy (Art. 15) projekt nowej ustawy poniżej:

 

http://orka.sejm.gov.pl/opinie7.nsf/naz ... 2076_u.pdf

 

Ustawa zacznie obowiązywać pod koniec roku ze względu na 6 miesięczne vacatio legis, tutaj wyjaśnienie UOKiK http://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=11044

 

Zmieniaja sie przepisy o sprzedazy zdalnej w piatek. czy ma ktos wieci co sie zmieni w naszej ukochanej telewizji? Mam umowe do przedluzenia i sie zastanawiam co robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, prawie dwa zeta :wink: Muszę je wybulić na drugą serię Wikingów gdy będą ją powtarzać. Kiedy szła premierowo, byłam na wypowiedzeniu :evil: Jeśli o mnie chodzi to kanał tego jednego serialu (choć "Klondike"... :roll: ) i nie ma co się o niego targować na całą umowę. Jeśli chodzi o grzebanie w gratach, to zdecydowanie wolę programy na BBC HD. Włącz/wyłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakieś promo? Było 1,99zł.

 

Edit: I jest nadal - dla nowych w każdym razie - tak na ofertach nc+ stoi.

No chyba, że to taka kalkulacja specjalnie pod serial - mniej więcej dwa miesiące emisji, miesiąc podłączenia za darmo (ale nie na pewno, jak się uda) - to faktycznie wychodzi 1 zeta. Ale nie wiem czy ci o to chodziło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po rocznej przerwie!

Nadchodzi moment w którym zaczną się telefony z propozycjami pozostania w nc+.

Obecnie mam:

Canal+Premium

opcje dodatkowe:

NET VOD+ pakiet canal+ platinium,

najem dekodera PVR PACE,

NET VOD+ konto podstawowe,

multirum standard (czyli drugą kartę Cameleon).

Płacę obecnie za te dobra 99 zł. Umowa do końca sierpnia.

Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane wyślę na początku lipca.

Chciałbym aby nowa oferta zawierała to samo żadne dodatkowe kanały mnie nie interesują.

I teraz moje zasadnicze pytania: Na jaką kwotę się zgodzić kiedy zadzwonią i na jaki czas trwania umowy ? Czy kwotę da się obniżyć i czy się godzić na 24 miesiące umowy czy walczyć o krótszą?

Za podpowiedzi z góry dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po rocznej przerwie. Oczywiście na bieżąco czytam :) Umowa do końca czerwca, na wypowiedzeniu. Mam: silver, 6xC+, HBO, PACE (miałem jeszcze okresowo filmboxy i cinemaxy chyba 6 mc za free potem rezygnacja) - no i za to płaciłem nie mało bo 89. Dziś trochę sensowniejsza oferta za to samo - stała cena 79x15 (wcześniej proponowali 99 i więcej). Chciałem za 69, ale Pani tłumaczyła że HBO mają zakaz sprzedawania po niższej cenie, no to mówię, że jak za 79 to Cinemaxy na cały okres proszę... porozmawia z przełożonym... No i niby tylko na 6-mc może dać. Czekam dalej. Podpowiedzcie jakich argumentów użyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwzględniając średniej, powinieneś mieć to z HBO za max 69.I nie prawdą jest, że HBO nie mogą dać ;)

 

TO że mogą dać to ja wiem ;) Twardo będę obstawiał na 69 lub 5x0+10x79. Da radę czerwone światełko w tej cenie zmieścić jak nie miałem wcześniej? Ile to w ogóle kosztuje teraz tak sote?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj umowa przedłużona na 24 miesiące:

Comfort+

Ekstra+

Multi+

Premium Sport&Film

3xHBO

Canal+ VOD

wymiana dekodera na Mediabox, aktywacja 0zł i dzierżawa 5zł miesięcznie

 

wszystko na cały okres trwania umowy

oferta łamana 6x0zł i 18x79,90 + 24x5zł za Mediabox

 

średnia 64,90zł

 

 

Wcześniej:

Universe+

6xC+

Pace PVR 500GB

 

za 59zł

 

Jestem zadowolony z wynegocjowanej oferty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez wysłanego wypowiedzenia mam propozycję na teraz 4x0 i 11x79,90 za Universe + 6xC+ wraz z multiroom i Pace PVR oraz 3xHBO na 4 miesiące. Srednia 58 zł Universe to Comfort+ Multi + Extra.

 

Odrzuciłem bez dyskusji. Umowa do konca sierpnia. Tylko stała opłata 49 zł za to co mam wchodzi w grę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Propozycja z dnia dzisiejszego :

Comfort+

Multi+

Extra+

Premium i Sport (6 x C+)

HBO

Cinemax

Filmbox

Multirom standard (2 x Cameleon)

Pace PVR 500 GB

HBO GO

umowa 24 m cena stała 110.90 zł.

Co sądzicie o tej ofercie?

 

Moje oczekiwania to to co opisałem powyżej +

History HD

Sundance HD

w cenie poniżej 100 zł. to osiągalne czy ktos ma coś takiego poniżej 100 zł.jeli tak to za ile ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...