Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukimann
Witam, mam obecnie platyne, mr standard, sariale+, canal vod i History za 110 zł. Chciałbym teraz jeszcze HBO, jest szansa na niższą cene ?

 

Nie miałeś go wcześniej, więc szanse małe.Bez wypowiedzenia-zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie comfort multi sport premium - 44 zł stała i włąsciwie mnie to zadowala zawsze może być taniej ale do przyjęcia

Oferta comfort multi sport premium +extra 6 miesięcy zero potem bez extra 18 m -59,90zł średnia niby 44,92 czyli tak JAK miałem mniej więcej ale jakoś nie podoba się to łamanie , wołałbym stałą opłatę jak widzicie sprawę dadzą stała odrzucić tą? koniec umowy 30.06 .powiedziałem że się zastanowię mają dzwonić jutro . Dlaczego się upierają przy łamaniu ? A może można jeszcze zejść z ceny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej będę się upierać że oferta z HBO za 69 jest jak najbardziej realna. Co do zejścia z ceny fakt nie jest łatwo. Tutaj kolege może uratować oferta łamana. Ja mam podobną sytuację mój ojciec posiada u+ , 6 c+ za 79zł. Teraz próbuje mu zejść z ceny. Jemu wystarczy sam comfort+. Chce go wyrwać w granicach 24-29zł. Nie jest jak na razie łatwo. Ale jest jeszcze parę miesięcy do końca umowy tak że powinno się coś ugrać.
Ja za sam comfort+ i multi+ wraz z MR płacić będę od czerwca 29,90zł na 24 miesiące, więc jest to jak najbardziej realne :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to co w podpisie, umowa do końca lipca, wypowiedzenia jeszcze nie składałem.

 

Dzwonią do mnie od około miesiąca przynajmniej raz dziennie (rekord to cztery telefony w jeden dzień). Za każdym razem proponują Superpremium, mimo, że za każdym razem powtarzam, że mnie to nie interesuję. Chciałbym Comfort, Multi, Extra i C+ (ew. HBO). Nie da się według szanownych dzwoniących :lol:

 

I jeszcze co do tych telefonów - zdarzają się Wam od nich takie, że po odebraniu jest kilka sekund ciszy i nagle rozłącza? Bo u mnie jest tak co chwilę i nie bardzo rozumiem po co to robią. Żeby jeszcze bardziej :censored: klienta? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum - często czytałem a teraz pierwszy raz piszę... umowa kończy mi się na koniec maja wypowiedzenie złożone, proponują mi pakiet komfort+extra ze wszystkimi canalami+, z multiroomem i dzierżawą dekodera za 4x0 + 11x79,9 średnia wychodzi 58,6 brać czy jeszcze pomarudzić??konsultantka proponowała mi jeszcze do tego filmboxy na ileś tam miesięcy gratis ale że nie jestem zainteresowany to nawet nie pamiętam na ile :D stanęło na tym co wcześniej opisałem oferta zapisana w systemie a ja się niby zastanawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolejny telefon, umowa do 31.05, obecnie płacę 99zł za Comfort+, Extra+, Multi+, Sport&Film+, Canal+VOD, HBO, MR, w tym Philips PVR(MR). Propozycja z wczoraj za to samo co mam, tyle że HBO na 6mc za średnią cenę 53zł. Upieram się o HBO na cały okres trwania umowy, bo teraz obecnie je mam za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Cieszę się że ktoś w końcu cinemaxy docenia :smile:

Cinamax może być dobre kino,filmy nieco inne niż na HBO..... warto mieć je w swoim pakiecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z wczoraj za to samo co mam, tyle że HBO na 6mc za średnią cenę 53zł. Upieram się o HBO na cały okres trwania umowy, bo teraz obecnie je mam za 0zł.

 

Z tego co mi wiadomo to najniższy abonament z hbo na cały okes umowy wynosi 59 zł z groszami, powiedziało mi to już 3 konsultantów.

Sam czekam na taką propozycję, ma się pojawić podobno w czerwcu na moim koncie, bo jak na razie dają mi na 9 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jest to mój pierwszy post na forum, choć przeglądałem je w ostatnim czasie dość często.

Dzisiaj przedłużyłem umowę, oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia.

Było: universe+, 6xC+, multiroom standard (wynajem sagemcom, drugi dekoder na własność) - 59zł.

Jest: comfort+, multi+, extra+, 6xC+, multiroom standard ( wymiana sagemcoma na pace pvr 500gb), 3xHBO na 5-mcy gratis - 5x0zł, 10x79,90zł (śr. 53,27zł).

Zrealizowałem wszystkie swoje założenia, na HBO na całą umowę mi nie zależało, muszę tylko pamiętać o wyłączeniu do końca października, by nie płacić 25zł.

Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!mam canal plus platinium i multiroom cyfry za 99zl!umowę do 17 lipca!dzis dzwoniła pani z propozycja sport i film i multiroomem tym co mam przez pierwsze 2 m-ce 89zl a przez kolejne 10mcy 99zl!pakiet ten chce ale nie za ta sama kase co teraz!jak sadzicie jest szansa na wytargowanie lepszej ceny chociażby 79zl?dodam ze nie wyslalem jeszcze wypowiedzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj od konsultanta usłyszałem, że ponoć od połowy maja nie mogą już oferować HBO na cały okres umowy. Choć wydaje mi się, że blefował, bo sprzedawca z niego jest niezły ;)

 

W końcu jednak doszliśmy na porozumienia i wziąłem na 15 miesięcy ze stałą opłatą 79zł Comfort + Ekstra + Premium Film & Sport + HBO. Do tej pory miałem Silver z pełną paczką C+ za 69zł, więc oferta jest jak dla mnie uczciwa, zwłaszcza w obliczu faktu, że dzisiaj nc+ zdobyła LM na wyłączność i koniec z meczami w TVP.

 

Na 15 miesięcy spokój z negocjacjami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie jestem w trakcie negocjacji z NC+ i nasuwa mi się kilka pytań.

Posiadam w chwili obecnej pakiet C+ Kompakt za stałą cenę 50 zł.

W nowej umowie chciałby posiadać mulitroom na dwie karty cameleo i tu nasuwa się pytanie czy przy przedłużeniu umowy dostane ją automatycznie czy przykładową mam ja wziąść na ostatni miesiąc mojej starej umowy i wtedy negocjować ?

Drugie pytanie co w tej chwili można wytargować do 60 zł ? Zależy mi na paczce C+ i comfort z extra (inne gratisy również mile widziane )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warte, ale odpisz Panu, że bierzesz jak da HBO na 12 m-cy ;-)

Odpowiedziałem na maila informując o akceptacji oferty przy HBO 12 mies. Konsultant oddzwonil w ciągu 15 minut przedstawiając ofertę:

comfort, multi, extra, 6C+, hbo12mies

Cena średnia 53zl na 15 mies (5mies 0zl, 10 mies 79,90). Wszystko prócz HBO na cały okres umowy.

Brak rzetelności ncplus ciąg dalszy. Dzisiaj zarejestrowałem się w nowym, dla mnie ICA. Okazuje się ze za maj naliczono mi opłatę za HBO - 25 zł. Zadzwoniłem z reklamacją i czekam na rozpatrzenie. Celowe działania konsultantów. 3 razy potwierdzalem ofertę, raz mailowo. Ręce opadają

 

Reklamacja rozpatrzona pozytywnie. Znaczy to, że odslu[beep]ą, faktycznie rozmowy przedłużeniowe rzetelnie. Opłata za HBO anulowana za maj i przyznany rabat na 12 miesięcy na te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W nowej umowie chciałby posiadać mulitroom na dwie karty cameleo i tu nasuwa się pytanie czy przy przedłużeniu umowy dostane ją automatycznie czy przykładową mam ja wziąść na ostatni miesiąc mojej starej umowy i wtedy negocjować ?

Drugie pytanie co w tej chwili można wytargować do 60 zł ? Zależy mi na paczce C+ i comfort z extra (inne gratisy również mile widziane )

Pozdrawiam

Kartę należy dobrać w ostatnim miesiacu i wtedy negocjować.

Za ile wynegocjujesz i z jakimi gratisami zależy to wyłącznie od Ciebie.

Cena w tej kwocie jest możliwa, jeśli będzie to przeze mnie nielubiana tzw. średnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...