Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy jak konczy mi sie umowa z koncem maja a dzis bym podpisal nowa to jesli dodalbym do nowej oferty kanaly hbo i cinemax to bede mial juz je dzis wlaczonre czy dopiero z 1 czerwca?

Opcja szukaj:

Jak już się dogadamy z szanowną telewizją nc+ to mamy natychmiastową migrację, czy od nowego miesiąca?
Migracja jest natychmiastowa ale usługa uruchamiana jest zazwyczaj od następnego miesiąca chyba że inaczej ustalisz to z konsultantem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie jestem po przedłużeniu umowy z DUK. Nawet nie było problemu z przesłaniem warunków na maila.

Umowa na 24 miesiące, poprzednia (to co w podpisie) do 31 maja, wypowiedzenie zarejestrowane.

Comfort+ 29,90

MULTI+ - 0

Extra+ - 0/10

C+ Premium Sport&Film - 20/40

C+ VOD - 0

HBO - 0

MR Std - 0

PACE - 0

dodatkowo Cinemax i Filmbox gratis na 9 miesięcy potem do wyłączenia.

Czyli reasumując 12x49,90 i 12x79,90, wiem 90 groszy drożej niż mam teraz ale dostałem C+VOD i filmboxy i cinemaxy na 9mcy... :-)

W ICA już zmiany są wprowadzone czekam na rachunek i umowę. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak konczy mi sie umowa z koncem maja a dzis bym podpisal nowa to jesli dodalbym do nowej oferty kanaly hbo i cinemax to bede mial juz je dzis wlaczonre czy dopiero z 1 czerwca?

Ja przedłużyłem 06.05 do południa z tym co miałem wcześniej + HBO. Jak wróciłem do domu to miałem już działające kanały. Umowa obowiązuje od 01.06. Nowa cena również liczona od tej daty płatne do 18 każdego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do umów na 15 miesięcy to da radę HBO na 15 mieś,/0zł;ja tak mam ale mialem w poprzedniej umowie i może dlatego udało się wytargować ; nie dzwoniłem nie odbierałem tel.od kosultantów i 30.04 sam o 20.00 zadzwoniłem do duk i zaproponowałem warunki swoje na jakich mogę pozostać i się udało :brawo: może terminowe wpłaty zagrały na +;

co do zapisów w umowie jest podzielony comfort 4x0-11x29,90 ;premium sport&film 0x4-40x11;multi 0x15;extra 0x4-10x11multiroom standard 15x0 cameleon ;dekoder dzierżawa 0zł choć w umowie ani słowa o dekoderze a w poprzedniej umowie miałem za 0zł więc może biegnie dale tak samo

co do wypowiedzeń to liczy sie data nadania listu a nie jak piszą data odbioru przez nc+ wystarczy w ostatni dzień przed poprzedzającym miesiącem do końca umowy i co najważniejsze cierpliwość , czekać do końca ktoś w końcu pęknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu się nie wkurzyć na nc + co innego ustalałem z konsultantem odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż 8 maja 2014 roku

wyraził Pan chęć kontynuowania Umowy nr 4587676-01 na następujących

warunkach:

 

- pakiet Comfort + w cenie 29,90 zł przez okres 15 miesięcy,

- opcja Sport i Film w cenie 40 zł przez okres 15 miesięcy,

- opcja Multi+ w cenie 0 zł przez okres 15 miesięcy,

- opcja Extra + w cenie 0 zł przez okres 7 miesięcy,

- opcja Filmbox HD w cenie 0 zł przez okres 7 miesięcy,

- dzierżawa dekodera Pace HD w cenie 0 zł przez okres 15 miesięcy.

 

Dziękujemy za pozostanie w gronie Abonentów platformy nc+.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę odpowiedzi.

 

Z poważaniem,

:censored:

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej

platforma nc+

 

A co innego mam w ica

Comfort+

opcje dodatkowe:

netVOD+ konto podstawowe

Filmbox

Multi+

Premium Film

EXTRA+ HB ITI

VOD+ Seriale+

 

ten ich poziom arogancji mnie dobija, szczególnie na infolinii, [beep]kie studenciaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem na to co w podpisie. Umowa na 24 miesiące. Konsul dorzucił jeszcze na 3 miesiące Cinemaxy. Pewnie można było coś ugrać taniej ale chciałem już mieć to za sobą. Dziękuje wszystkim za pomoc i życzę powodzenia w negocjacjach. Mam nadzieje że jak przyjdzie wersja papierowa to nie będzie komedii tak jak u kolegi tektyw85.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonił konsultant, zaproponował mi:

Jakiś pakiet ze sportem, tzn. C+Sport i C+Family plus na 9 mies. C+ filmowe, powiedział, że w tym pakiecie będę miał 124 kanały.

To wszytko za 74,90 zł miesięcznie, stała opłata,

do tego 2 x dekodery PVR - mam Pace 500 GB i Phillips 250 GB - za 0 zł,

Multiroom 0 zł.

Chciałem wszystkie C+ na cały okres umowy, to powiedział, że ok ale za 79,90 i dostanę C+ VOD za 0 zł na cały okres umowy.

Umowa 24 miesiące.

Nie wdawałem się w szczegóły, powiedziałem, że się zastanowię i maja zadzwonić w piątek.

Obecnie mam umowę do końca lipca:

Universe+ ze wszystkimi C+ 59 zł

Multiroom 0 zł

Pace 500 GB 0 zł

Philips 250 GB 20 zł.

Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

 

Niby wychodzi to samo co do tej pory za tę samą cenę + VOD, z którego wprawdzie nigdy nie korzystałem i nie potrzebowałem ale jeśli miałbym mieć za darmo, to pewnie bym cos sobie obejrzał parę razy.

Żałuję, że nie dopytałem się o nazwy konkretnych pakietów jakie wchodzą w skład tego, co mi zaproponował.

Domyślam się, że mogę to wszystko dostać za mniej niż propozycja konsultanta i/lub powalczyć o HBO i/lub Cinemaxy na ileś tam miesięcy za 0 zł, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pod koniec kwietnia wysłałem do nich wypowiedzenie, ponieważ z końcem maja wygasa moja umowa. Obecnie posiadam:

 

pakiet

CANAL+ Platinum

 

opcje dodatkowe:

netVOD+ konto podstawowe

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum

Najem ultraBOX+

HBO

 

 

I za to wszystko płacę 99 zł. Dziś zadzwoniła do mnie miła konsultantka z informacją, że tak bardzo jej przykro, że zarejestrowano moje wypowiedzenie i co jest powodem rezygnacji. Zaproponowała mi umowę na 15 mies. w tym: pierwsze 2 miesiące za 74,90, pozostałe 13 miesięcy w cenie 84,90, wszystko zostanie bez zmian, tzn. paczka CANAL+ oraz HBO i najem Pace PVR 500 GB za 0 zł. Co o tym myślicie? Wziąć? :)

 

Proszę o odpowiedź, dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy możecie podać jakiś nr do DUK ,bo po odrzuconych ofertach ostatnio zero telefonów,a jeszcze 2tygodnie umowy pozdrawiam

Z tego numeru dzisiaj aneksowałem 122947872. Nie ma żadnej reguły na to jak dzwonią. Miałem umowę do końca czerwca a dzwonili już tydzień po zarejestrowaniu wypowiedzenia. Dogadałem się po trzech telefonach. Bądź cierpliwy a dostaniesz to czego chcesz :D . Chyba że to czego chcesz jest nierealne :lol: . Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie płace 148 zł za abonament nie istniejący już All Inclusiv , w tym momencie najwyższy abonament to 109 zł , moje pytanie brzmi najnomalniej czy jestem robiony w wała przez NC + , dodam tylko że mam swój dekoder i nie korzystam z rozrywek typu HBO go vod itp itd i zrezygnowałem z 3 kanałów Noc które kosztowały mnie dodatkowe 35 zł , czy jest szans wynegocjonowania coś w tej umowie czy jestem skazany na to aż umowa dobiegnie do końca ? czy może jeszcze 3 opcja zerwać umowę nawet zapłacić karę i podpisać nową tą za 109 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Było bardzo dużo przypadków gdy abonenci sami dzwonili i dostali bardzo dobre oferty na to nie ma reguły.

Zgadzam się w 100 % :D

Zresztą rozpisywałem się o tym nie raz na naszym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondziak a dlaczego ty wziąłeś sport i film za 69.90zł jak można comfort+ extra +multi + paczka 6xcanal + hbo + MR + free dekoder za jakieś 59 pewnie i mniej ale to zależy.

Wziełem to o mam w podpisie a sport+ i film+ to właśnie jest 6xcanal+. Multiroomu nie potrzebuje bo mam jeszcze cyfrowy polsat. Pewnie mogłem wyrwać to jeszcze 10zł taniej jak piszesz ale lubie mieć aneks wcześniej a nie czekać do ostatniej chwili i mieć dylematy czy zadzwonią czy wyłączą sygnał itp. jak inni koledzy na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie widoczna ......sygnałem, że wypowiedzenie jest zarejestrowane może być telefon z DUK....samemu można upewnić się wysyłając zapytanie z formularza kontaktu na stronie nc+

 

Edit.

Nikogo nie namawiam do wysyłanie zapytania odnośnie zarejestrowania wypowiedzenia. Napisałem tylko, że jest taka możliwość. Był już taki wątek nie raz poruszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samemu można upewnić się wysyłając zapytanie z formularza kontaktu na stronie nc+

Pytam się po co?

Żeby osłabić swoją pozycję? Pokazać swoją determinację? Uzależnienie?

 

EDIT!

Dlatego zacytowałem fragment posta, jako ogólnie. Nie tykając Twojej osoby. Ku przestrodze ciekawskim.

Przecież każde złożone wypowiedzenie ma ślad! Potwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...