Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Czy ktoś się orientuje kiedy powinni przysłać umowę na piśmie - bo słyszałem że obecnie jest taki obowiązek.

Migrowałeś :?: Jeśli tak to jak będziesz miał szczęście to dostaniesz ogólne warunki promocji jaką wybrałeś....

Ja przy przejściu z "nki" do "nc+ dostałem po pół roku :lol2: i to nie te papiery ponieważ zdążyłem już zmienić na inny pakiet :lol2:

może coś się teraz zmieniło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aprilla - przypomnij ile i za co płaciłeś wcześniej. To są takie sobie warunki więc szkoda, że na dwa lata. Tak chciałeś czy nie dało się na 15msc?

 

 

Chciałem na 15 miesięcy ale jakoś nie robiło mi to dużo czy na 15 czy na 24. Obecnie płaciłem 59zł ale miałem jeden dekoder od nich, także myślę, że nie jest źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu telefon z DUK (223346180) i przedłużyłem umowę na okres 15 miesięcy za kwotę 44,90

- Comfort+

- Extra

- Multi+

- Premium Sport (C+sport, C+family, C+family2)

- Pace PVR 500Gb

Konsultant zorientowany w ofertach najpierw propozycja za ok 60zł z dodatkowymi kanałami filmowymi. Powiedziałem szczerze, że nie mam czasu oglądać TV i mam NC+ tylko dla piłki nożnej. Dlatego zrezygnowałem z trzech C+ filmowych, których i tak nie oglądam. Udało się zejść z ceny i jestem zadowolony. Mam nadzieję, że reklamacja nie będzie konieczna. :?

Warunki wchodzą w życie od czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melania.Lubią Cię ;)

Mam nadzieje że melania to kobieta a nie jakiś nasz kolega z forum :lol2:

Ircios uważaj nie rozpędzaj się tak :wink:

Mi nie takie myśli chodzą po głowie ;)

 

@ Bibo999.Miałeś dużo czasu. Mogłeś jeszcze coś ugrać. Ale dobrze, że Ci pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zarejestrowania wypowiedzenia tydzień temu ich pierwsza propozycja to 99zł za comfort z extra i premium sport i film ewentualnie super premium z 109 zł . Ogólnie próbował mnie konsultant przekonać tym ,że nie może zejść z ceny gdyż mają teraz więcej praw filmowych i wydarzeń sportowych. Powiedziałem mu poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dzwoniłem w innej sprawie ale doszliśmy do napisów na HBO, wymiany dekoderów i aneksu i to co mam w podpisie Pani zaproponowała za 84,90 zł z wymianą dekoderów na ADB z jednym PVR jednak nie dopytywałem z którym bo propozycję odrzuciłem. Za dekodery miałaby być aktywacja ale też brak opłaty za najem i do tego HBO GO na 5 pełnych miesięcy gratis.

A co najlepsze - umowę aneksowałem w styczniu na 12 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+, ekstra+,multi+, Premium sport&film, Hbo . Kanały pokrywają się.

Za jaką kwotę można wyrwać taki pakiet??? a za ile to samo z redlight :-)

Poprzednio miałem Universe + 6Canal+ za 59,90 ale łyknąłbym hbo dla ich seriali

Umowa wypowiedziana, aktywna do końca maja (narazie proponują 79,90 na 15 miesięcy)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to może nie ten dział ale tu bardzo dużo osób zagląda zwłaszcza speców od spraw technicznych. Panowie turbobox aktualizuje się tylko w stanie czuwania czy w czasie oglądania również? Czekam na aktualizacje multiroom i właśnie nie wiem czy nie muszę go włączyć w stan czuwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem przed chwila do nc+.mam dawny pakiet platinium z wszystkimi c+ za 99zł.pytam sie co mi zaoferuja bo umowa konczy mi sie z koncem maja a typ mowi ze oferta superpremium(czyli taka jaka mialem tylko inna nazwa) za ta sama cene 99zł + hbo i cinemaxy 2 miechy gratis pozniej dycha drozej.umowa na 15 miesiecy.wypowiedzenie zarejestrowane.jak myslicie im blizej konca umowy dadza rade cos obnizyc bo sam juz niewiem co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje kiedy powinni przysłać umowę na piśmie - bo słyszałem że obecnie jest taki obowiązek.

 

Ja przedłużałem jakoś 17 czy 18 kwietnia, a wczoraj w skrzynce znalazłem umowę (nadana niby 30.04) z której i tak zbyt wiele nie wynika. :lol:

 

4 kwietnia przedłużyłem umowę. Dziś przyszedł list od NC+ z warunkami umowy. Wszystko się zgadza. Z tym, że w zeszłym roku po przejściu z cyfry żadnego listu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z mojej strony jest to smieszne.w zeszlym roku przy przedluzaniu umowy powiedzialem panu konsultantowi dlaczego to robia tzn. ze co rok albo kilka miesiecy dluzej trzeba sie meczyc z wami konsultantami i nie lepiej by bylo zwolnic 90 % was i zaoszczedzic na telefonach i dawac ludziom umowy na stale z karami za wczesniejsze zerwanie umowy ???

prosty rachunek .

milion abonentow razy iles tam telefonow plus wyplaty dla konsultantow = kilka milionow zlotych zaoszczedzone i co pan powiedzial do mnie ... nic nie powiedzial tylko chyba ,ze jak chce to moge przedluzyc na 18msc .

mnie osobiscie strasznie to denerwuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...