Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na bank zadzwonią w piątek. A kanały nadal będą świecić. Jesteś dla nich zbyt łakomym kąskiem, aby tak po prostu z ciebie zrezygnowali.

Dzisiaj wyłączyli mi już uprawnienia. Zobaczymy, czy jeszcze zadzwonią. Mam czas na oddanie dekodera do 14.05. Ale wybiorę się już z nim po majówce. Po ostatniej rozmowie z konsultantem przekonałem się, że nc+ nie zależy już tak na kliencie, jak to było za czasów Cyfry+. Świadczy o tym również mała ilość zaproponowanych mi ofert w przeciągu dwóch miesięcy. Jak pisałem wyżej trzy oferty z podobną ceną odrzucone, moja propozycja przedłużenia umowy przez nc+ nie zaakceptowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca, dzwoniłem przed chwilą i oferują mi to co mam, czyli UNIVERSE+ i CANAL+ PLATINUM OP za 59 zł, plus za darmo VOD C+ plus HIstory HD plus HBO na 6 miesięcy za darmo i dekoder Mediabox za 5zł miesięcznie na 2 lata. Plus na zachętę dostałem pakiet HBO do końca lipca. Wygląda to dobrze, można coś lepiej wyciągnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz pisać daty zawarcia umowy, bo oni to wszystko mają. Można wynegocjować, ale to zależy z jakiego pułapu startujemy.

Dotychczas pisałem w wypowiedzeniu tak

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu [dzień, miesiąc, rok]

mógłbym pisać

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy nr ......... ale ja nigdzie nie widzę numeru umowy na umowie :D

Aktualnie płacę właśnie 44 zł za comfort+multi+sport premium chciałbym oczywiście mniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą przedłużyłem umowę z nc+. Moja poprzednia oferta to Canal+ Gold za 79zł do końca maja i wypowiedzenie wysłane. Dzisiaj telefon od nich i umowa na 15 miesięcy z całym Canal+ i comfort+, extra+ i multi+ 5 miesięcy za darmo i potem 79.90, na moje pytanie, że jeszcze przydałoby się HBO za darmo na 15 miesięcy odpowiedz była, że tylko na 6 miesięcy to podziękowałem za rozmowę. Po minucie ponowny telefon i odpowiedź, że rozmawiał z kierownikiem i mogą dać to HBO za darmo na 15 miesięcy więc się zgodziłem, bo to i tak jest lepsza umowa niż to co miałem do tej pory i wyjdzie, że będę płacił mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzych1963
Na bank zadzwonią w piątek. A kanały nadal będą świecić. Jesteś dla nich zbyt łakomym kąskiem, aby tak po prostu z ciebie zrezygnowali.

Dzisiaj wyłączyli mi już uprawnienia. Zobaczymy, czy jeszcze zadzwonią. Mam czas na oddanie dekodera do 14.05. Ale wybiorę się już z nim po majówce. Po ostatniej rozmowie z konsultantem przekonałem się, że nc+ nie zależy już tak na kliencie, jak to było za czasów Cyfry+. Świadczy o tym również mała ilość zaproponowanych mi ofert w przeciągu dwóch miesięcy. Jak pisałem wyżej trzy oferty z podobną ceną odrzucone, moja propozycja przedłużenia umowy przez nc+ nie zaakceptowana.

Witaj w klubie ja im też podziękowałem dwie marne propozycje odrzucone w poniedziałek jadę oddać sprzęt płaciłem ponad 80 zł.żegnaj NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej rozmowie z konsultantem przekonałem się, że nc+ nie zależy już tak na kliencie, jak to było za czasów Cyfry+. Świadczy o tym również mała ilość zaproponowanych mi ofert w przeciągu dwóch miesięcy. Jak pisałem wyżej trzy oferty z podobną ceną odrzucone, moja propozycja przedłużenia umowy przez nc+ nie zaakceptowana.

 

Skoro upieracie się przy nierealnych cenach za wybrany abonament, to normalne że nc+ nie kontynuuje współpracy. Dokładać do Was nie będzie. Rozpuścili abonentów i teraz sami są sobie winni, bo teraz rozpieszczony abonent nie zapłaci już więcej i odejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank zadzwonią w piątek. A kanały nadal będą świecić. Jesteś dla nich zbyt łakomym kąskiem, aby tak po prostu z ciebie zrezygnowali.

Dzisiaj wyłączyli mi już uprawnienia. Zobaczymy, czy jeszcze zadzwonią. Mam czas na oddanie dekodera do 14.05. Ale wybiorę się już z nim po majówce. Po ostatniej rozmowie z konsultantem przekonałem się, że nc+ nie zależy już tak na kliencie, jak to było za czasów Cyfry+. Świadczy o tym również mała ilość zaproponowanych mi ofert w przeciągu dwóch miesięcy. Jak pisałem wyżej trzy oferty z podobną ceną odrzucone, moja propozycja przedłużenia umowy przez nc+ nie zaakceptowana.

To nie jest jeszcze koniec. To gra pozorów. Czekaj do poniedziałku. Jeśli nie zadzwonią, to sam zadzwoń do nich ale dopiero w środę z pytaniem, jaką mają i jaką mogą zaproponować dla ciebie ostateczną ofertę. Informując jednocześnie, że jeśli nie, to właśnie zdajesz dziś dekoder.

Oczywiście musisz być elastyczny. Chyba, że rzeczywiście ci nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

kfm877, co to znaczy dokładać ? 70-80 zł przecież piechotą nie chodzi, w przeciągu roku to ok. 1000 zł, jeżeli nie chcą tych pieniędzy to inni operatorzy z pocałowaniem ręki je p[beep]rną.. stracić abonenta jest łatwo, potem go odzyskać to już sztuka, najpierw jeden abonent, potem następni i tak uzbiera się spora kwota, tak że mają o czym myśleć i powinni walczyć o każdego abonenta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem: Comfort+, Extra+, Superpremium+, Filmbox, Sundance HD, History HD, Vod w tym: Picturebox+ i z dzierżawą turbobox+ na 24 miesiące za stałą kwotę 99,90 zł cały okres umowy.

@kambap jestem sam zdziwiony, że to tak się zatrzymało. Miałeś wyjątkowego pecha z wyjątkowym konsulem.

Nie wszystko stracone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Godzinę temu rozmowa z konsultantem. Zapytał czego oczekuję. Powiedziałem: Comfort+, Extra+, Superpremium+, Filmbox, Sundance HD, History HD, Vod w tym: Picturebox+ i z dzierżawą turbobox+ na 24 miesiące za stałą kwotę 99,90 zł cały okres umowy. Wiem, że są takie oferty. Konsultant po rzekomej rozmowie z przełożonym nie zgodził się, mówiąc m.in. że nie ma takiej oferty w systemie. Zaproponował kwotę 109,90 zł + 5,00 zł za dekoder turbobox+. Razem 114,90 zł. Wymiana na mediabox+ z bezpłatną aktywacją też nie wchodziła w grę. Po raz kolejny proponował mi opłatę aktywacyjną za 49,00 zł i powiedział, że inaczej się nie da. Wymianę dekodera to już mu odpuściłem, ale cena oferty mi nie odpowiada. Może o tym wiecie, ale chciałbym Wam powiedzieć, żebyście uważali w negocjacjach, jeśli macie dekoder w dzierżawie (Mediabox+, Turbobox+), bo konsultant proponuje ofertę nie wliczając opłaty za dzierżawę dekodera. Dopiero jak go zapytałem potwierdził, że 109,90 zł + 5,00 zł dzierżawa turbobox+, czyli razem 114,90 zł/m-c . Podziękowałem grzecznie i odmówiłem. Umowa kończy mi się dzisiaj. Wypowiedzenie złożyłem na początku marca. Dzisiaj to dopiero była trzecia oferta nc+, wszystkie trzy cenowo podobne. Powyżej 100,00 zł miesięcznie. Do tej pory miałem Canal+ Platinum, HBO, Cinemax, Filmbox i część VOD. Płaciłem z dzierżawą dekodera 149,00 zł i tyle płacić już nie zamierzam. Swoją ofertę przedstawiłem. Nc+ jej nie zaakceptowała. Mówi się trudno. Nie jedno Nc+ na rynku. Pozdrawiam.
Powiedziałem: Comfort+, Extra+, Superpremium+, Filmbox, Sundance HD, History HD, Vod w tym: Picturebox+ i z dzierżawą turbobox+ na 24 miesiące za stałą kwotę 99,90 zł cały okres umowy.

@kambap jestem sam zdziwiony, że to tak się zatrzymało. Miałeś wyjątkowego pecha z wyjątkowym konsulem.

Nie wszystko stracone...

Czyli tylko ja się nie dziwię, że się nie udało? Za to dziwię się, że @kambap wzgardził obniżką 34 zł czyli dość pokaźną raczej, podczas gdy przy poprzedniej umowie zgodził się płacić 149zł, czyli sporo. Przy takim podejściu trudno o satysfakcję. Będzie więc jak mniemam super oferta w CP w planowanej cenie ale z innym nieco pakietem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

obecnie posiadam universe+ 6xCanal+ History HD w cenie 60.99 zł umowa do końca maja wypowiedzenie wysłane przed chwilą kolejny telefon oferta.

 

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

HISTORY HD

NAJEM ULTRABOX+

MULTI+

EXTRA+ HB ITI

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

 

wszystko za 64.92 zł HBO na 9 miesięcy gratis stała cena przez 24 miesiące zgodziłem się ale teraz tak sie zastanawiam że mogłem troche jeszcze ich przetrzymać bo chciałem to dostac w tej cenie co mam teraz nie udało sie nizej nie chciał zjechać z ceny ale itak chyba nie najgorsza ta cena jak myslicie ? najbardziej sie ciesze wsumie z tego ze stała cena i na 24 miesiace nie będe musiał wysyłac kolejnego wypowiedzenia za 12 miesięcy nowa cena ma obowiązywac od czerwca a kanały HBO powinny swiecic do godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Superpremium z Hbo za 99/mies. Umowa do końca maja. 3 propozycje za comfort+multi+6×C+hbo,multiroom,pace: dwie w granicach 99zl-3mies+109zl-12mies, ostatnia propozycja 99zl-3mies+124zl-12mies (sic!!!!). Po wypowiedzeniu sms z info o przygotowaniu oferty. Wykonałem telefon: -zarejestrowaliśmy wypowiedzenie, w jakiej sprawie Pan dzwoni? - otrzymałem smsa, - słucham Pana....- to ja słucham, przysłaliście smsa, - nie mamy nowej oferty, poprzednie Pan odrzucił, - oferowaliście mi za 124zł to co oferujecie innym za 79, bylbym nienormalny gdybym się zgodził, -wie Pan, to Pana sprawa... mogę w czymś jeszcze pomóc?,- tak, nie oszukujcie ludzi, - po drugiej stronie westchnienie.... WTF??!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry PLN

Czytam te wątki i jakoś nie mogę się doczytać za ile można wyrwać od nich obecny tzw zestaw:

teraz płace 69 PLN składa się na to:

Pakiet Universe+ z 6C+ 49 PLN

Dekoder Pace 0 PLN

Drugi dekoder 20 PLN

Multiroom 0 PLN

 

Wypowiedzenie nie wysłane

Miałem już 2 telefony

Pierwsza propozycja 99,90 PLN 24 miesiace

Druga 6 miesięcy 0 PLN pakiet chyba Sport Film bez extra tylko opłata za dekoder do multiroomu 20 PLN

18 miesięcy za 79.90 + 20 PLN za dekoder.

 

Srednia 79,92 PLN miesiecznie 10 PLN więcej niż obecnie

 

Narazie odmowa ich propozycji.

 

Uprzejmie poproszę forumowiczów o przedstawienie mi za ile ten pakiet można obecnie wynegocjować aby był akceptowalny tzn stała cena 69 PLN

 

Z góry serdecznie dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...