Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

 

Orientuje się ktoś czy w trakcie trwania umowy mogę wymienić dekoder PACE na MEDIABOX. Z tym PACE mam ciągłe problemy, zawiesza się, czasami nie nagrywa itd. Interesuje mnie oczywiście bezpłatna dzierżawa. Umowa kończy mi się dopiero we wrześniu.

 

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i o rade proszę.

W dniu wczorajszym skontaktował się ze mną konsultant i zaproponował przedłużenie umowy na następujących warunkach:

-Pakiet Sport&Film Extra +

-dekoder

-VOD za free

-multiroom

-oraz pakiet kanałów filmowych na 6 m-cy, ale nie wiadomo jeszcze jakich.

Wszystko to za 85zł/m bez groszy. Dodam jeszcze, że obecnie mam CANAL+ KOMPAKT HD za 65zł/m do czerwca.

Wydawało mi się, że oferta może być lepsza, ale może jestem zbyt wymagający ? Co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan425 , łamaniec 5x0, 10x79,90. jeszcze nie dzwoniła to nie wiem co udało się ugrać z moich zamierzeń

 

Doszedł kolejny mail łamaniec chyba 4x0, 11x79,90

 

Panie Adamie,

jeżeli chce Pan korzystać dłużej z HBO i opcji Redlight proponuję:

 

Średni abonament w wysokości 58.59 zł miesięcznie

W ramach abonamentu ofertę Comfort+ (82 kanały w tym 25 w jakości HD)

W ramach abonamentu ofertę Extra+ (43 kanały w tym 10 w jakości HD)

 

W ramach abonamentu 6 kanałów Canal+ (Canal + Hd, Canal+ film, Canal+ film2, Canal+ family, Canal+ family 2, Canal+ Sport)

 

Kanały HBO i Redlight przy tej promocji mogę włączyć na 12 miesięcy.

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i o rade proszę.

W dniu wczorajszym skontaktował się ze mną konsultant i zaproponował przedłużenie umowy na następujących warunkach:

-Pakiet Sport&Film Extra +

-dekoder

-VOD za free

-multiroom

-oraz pakiet kanałów filmowych na 6 m-cy, ale nie wiadomo jeszcze jakich.

Wszystko to za 85zł/m bez groszy. Dodam jeszcze, że obecnie mam CANAL+ KOMPAKT HD za 65zł/m do czerwca.

Wydawało mi się, że oferta może być lepsza, ale może jestem zbyt wymagający ? Co myślicie ?

Dobrze ci się wydawało. Oferta może być znacznie lepsza. Tą odrzuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i o rade proszę.

W dniu wczorajszym skontaktował się ze mną konsultant i zaproponował przedłużenie umowy na następujących warunkach:

-Pakiet Sport&Film Extra +

-dekoder

-VOD za free

-multiroom

-oraz pakiet kanałów filmowych na 6 m-cy, ale nie wiadomo jeszcze jakich.

Wszystko to za 85zł/m bez groszy. Dodam jeszcze, że obecnie mam CANAL+ KOMPAKT HD za 65zł/m do czerwca.

Wydawało mi się, że oferta może być lepsza, ale może jestem zbyt wymagający ? Co myślicie ?

Dobrze ci się wydawało. Oferta może być znacznie lepsza. Tą odrzuć.

 

To dobrze, ze gościa pogniłem. dzięki Bogdan :jupi:

A jak Wam się wydaje, tak na plus/minus jaka oferta byłaby w porządku ? Dodam, że zależy mi na pakiecie Sport&Film, extra +, multi oraz dekoderze, te dodatkowe kanały filmowe i VOD traktuje tylko w ramach małego bonusika, który nie ma wpływu na ostateczną decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to od dziś kolejne 15msc z NC+ :D

 

Wcześniej: Universe+ (goły) za 49zł

 

Teraz: To samo + HBO na 12msc - 2x24zł + 13x44zł - średnio ~42zł

 

Mi wystarczy, choć trochę szkoda, że nie udało mi się uzyskać C+ sport, bądź 2x family, proponowali minimalnie za 53zł, a ja nie chciałem więcej płacić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Godzinę temu rozmowa z konsultantem. Zapytał czego oczekuję. Powiedziałem: Comfort+, Extra+, Superpremium+, Filmbox, Sundance HD, History HD, Vod w tym: Picturebox+ i z dzierżawą turbobox+ na 24 miesiące za stałą kwotę 99,90 zł cały okres umowy. Wiem, że są takie oferty. Konsultant po rzekomej rozmowie z przełożonym nie zgodził się, mówiąc m.in. że nie ma takiej oferty w systemie. Zaproponował kwotę 109,90 zł + 5,00 zł za dekoder turbobox+. Razem 114,90 zł. Wymiana na mediabox+ z bezpłatną aktywacją też nie wchodziła w grę. Po raz kolejny proponował mi opłatę aktywacyjną za 49,00 zł i powiedział, że inaczej się nie da. Wymianę dekodera to już mu odpuściłem, ale cena oferty mi nie odpowiada. Może o tym wiecie, ale chciałbym Wam powiedzieć, żebyście uważali w negocjacjach, jeśli macie dekoder w dzierżawie (Mediabox+, Turbobox+), bo konsultant proponuje ofertę nie wliczając opłaty za dzierżawę dekodera. Dopiero jak go zapytałem potwierdził, że 109,90 zł + 5,00 zł dzierżawa turbobox+, czyli razem 114,90 zł/m-c . Podziękowałem grzecznie i odmówiłem. Umowa kończy mi się dzisiaj. Wypowiedzenie złożyłem na początku marca. Dzisiaj to dopiero była trzecia oferta nc+, wszystkie trzy cenowo podobne. Powyżej 100,00 zł miesięcznie. Do tej pory miałem Canal+ Platinum, HBO, Cinemax, Filmbox i część VOD. Płaciłem z dzierżawą dekodera 149,00 zł i tyle płacić już nie zamierzam. Swoją ofertę przedstawiłem. Nc+ jej nie zaakceptowała. Mówi się trudno. Nie jedno Nc+ na rynku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...