Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boje się żeby nie było za późno, bo jeśli nie przedłużę umowy to 30 kwietnia chyba powinienem oddać dekoder. A nie wiesz jaki numer jest do DUK. Kiedyś tu widziałem na forum ale trudno znaleźć jak tyle wpisów

Najlepiej zadzwoń do kiedy masz oddać dekoder ,wtedy dadzą ci ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze co dostanie osoba której umowa się kończy na koniec miesiąca, wypowiedzenie niewysłane i obecnie ma universe za 49?

 

Zawału serca to nie :mrgreen: , ale płacić za Universe+ 89zł to nieporozumienie. Najlepiej by było w APS wypowiedzieć i zakręcić sie w DUK wokół aneksu tej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maj/czerwca nie pamiętam.

Dziś rano telefon

Oferta: Comfort+ Extra+ 6x c+ … do tego HBO na 6 miesięcy(za darmo)

Cena: 6-miesięcy 0zł kolejne miesiące 79 zł (średnio 59)

 

Oferta odrzucona, walczę o coś lepszego.

 

PS. Pan konsultant powiedział, że można wpłacać co miesiąc 59zł, a nie nic przez 6miesięcy, a potem 79 zł – może ta informacja będzie dla kogoś cenna.

Oferta dobra. Jak chcesz to walcz o 6 zł mniej ;) . A to, że można wpłacać średnią od początku to każdy wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze co dostanie osoba której umowa się kończy na koniec miesiąca, wypowiedzenie niewysłane i obecnie ma universe za 49?

 

Zawału serca to nie :mrgreen: , ale płacić za Universe+ 89zł to nieporozumienie. Najlepiej by było w APS wypowiedzieć i zakręcić sie w DUK wokół aneksu tej umowy.

 

Jakie 89zł , jak pisze że ma za 49 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nic tylko się cieszyć i żądać przed aneksowaniem wysłania warunków na mejla. Podejrzana bo dobra jak rzadko. Chyba, że nie chcesz HBO.

 

no właśnie chciałem HBO konsultant chciał mi dać tylko na 6 mies ale się kłóciłem i ugiął się na 12 mies za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to olali koncertowo. Pojótrze kończy mi się umowa, wypowiedzenie dawno temu wysłane i nikt nie dzwoni. Płaciłem im od 2 lat po 110-99 zł, a chciałem max 59 tylko z 6xC+. Jedyne co zaproponowali to 69 zł Comfort+Extra + Canal +, ale bez HBO. Nie zgorziłem się i cisza... . Dramat. Zacząłem już rozglądać się za CP :)

 

Ale wykrakałem. Zadzwonili przed chwilą, ale komedia po prostu... Czekałęm 10 minut na linii i zaoferowała Comfort+ Extra z Canal+ za 74 zł na 15 mc... (gdzie jakiś czas temu było za 69zł). Ktoś pisał że 69 zł to spoko płacąc 100 miesięcznie, ale w tej 100 miałem HBO (którego już nie chce), Sundance HD i History HD na pół roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

W zeszłym roku migrowałem z n do nc+ na rok z opcją : Canal+ GOLD : 6x C+, HBO na 12m 0zł, nVod net 0zł, seriale+ 12m 0zł = 79,90 + 20zł (2x Multiroom) = 99,00zł

Oferta na dzień dzisiejszy : Pakiet SuperPremium : 6x C+, HBO, Cinemax, Seriale + na 6m 10zł = 109,90 + 10zł (seriale)+ 20zł (2x Multiroom)= 139,00zł

Jestem załamany ofertą 40zł więcej zyskuję Cinemax-y, których w ogóle nie będę ogładał.

Ewentualnie druga oferta: Pakiet 6x C+, HBO 5mc 0zł, Seriale + na 6m 10zł, 2x Muliroom 20zł = 89,90 +10zł (seriale) + 20zł (2x Multiroom) + 20,30zł ? (HBO po upływie 5 mc) =140~150 zł. - porażka.

 

Umowa kończy się 31 maja, na razie podziękowałem za taką ofertę. Zastanawiam się czy pisać wypowiedzenie - czy to w czymś pomoże? Najbardziej zależy mi na tym, aby mieć tą ofertę co miałem do tej pory w tych samych pieniądzach lub góra 10 zł więcej.

 

Z góry dzięki za porady

 

Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wypowiedzenie, to na co powinienem się powołać? Na znacznie wyższe opłaty za takie same kanały?

Zastanawiam się też na jaki adres można wysłać obecnie wypowiedzenie, w zeszłym roku wysyłałem do ITI N. na Conrada 37 , czy ten adres dalej funkcjonuje?

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...