Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios a przepraszam w jakim wątku piszemy? :mrgreen: tu nie Cyfra 8)

 

...

Jeżeli jesteś byłym abonentem C+ nie załatwisz wypowiedzenia w APS

 

Kolega się myli...

 

@Kibo no Hikari: W chwili obecnej wypowiedzenia umów można już składać nie tylko w Centrach nc+ ale w każdym APS :D

 

Ciekawe... bo sprawdziłem to w praktyce.

W dwóch APS nie przyjęli wypowiedzenia, a w "Centrum" przyjęli.

 

W jednym APS facet tłumaczył, że jego program pozwala przyjmować wypowiedzenia tylko od byłych n-kowiczów.

 

Tak jest od kilku dni, wcześniej można było tylko w Centrach teraz już w każdym APS :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to mój pierwszy post, ale forum odwiedzane o lat ...

 

Dzisiaj przedłużona umowa :

 

Umowa do końca kwietnia wysłane wypowiedzenie ,

było Platinum (6x c+) + multiroom ( 2x cameleon) + Pace 500 pvr płaciłem 109zł/mc

 

nowa umowa na 15 mc

Comfort+, MULTIROOM STANDARD, Najem ultraBOX+, Multi+, EXTRA+ HB ITI, HBO, Premium Sport &Film, CANAL+ VOD

 

4x0zł 11x79,90 sr.58,59

 

 

Pytałem o HBO Go ( byłem skłonny dopłacić po 10 zł/mc) konsultant stwierdził ze HBO go tylko dla abonentów ze sprzętem ADB !!

A teraz pytanie do forumowiczów czy to prawda albo ściema (niewiedza) konsultanta ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krycho

To był chyba trzeci telefon wcześniej oferty nieatrakcyjne więc sie nie godziłem w piątek telefon z pytaniem jaka oferta by mnie skłoniła żeby zostać więc powiedziałem że taki zestaw jaki dostałem za max 60 zł , dzisiaj (niedziela) telefon i propozycja 4x0 i 11 79,90 więc sie zgodziłem

...

 

Prawdopodobnie za 5x0 i 10x79,90 też by sie udało ale juz nie chciałem okradać platformy NC+ :lol2:

 

@banita24

Troszeczkę głupie postępowanie platformy NC+, co ma wspólnego ADB i HBO go ?

HBO go miało być odbierane na tablecie lub BD Samsunga ze SmartTV

ale skoro NC+ gardzi moimi 10 zł to trudno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... no i minął rok. Witajcie ponownie :)

 

Doradźcie Panowie proszę,

 

Zagapiłem się z wypowiedzeniem, będąc przekonanym, że umowa jest do końca maja, a nie kwietnia i teraz jeśli dobrze rozumiem, jeżeli wyślę wypowiedzenie to i tak będą mnie kosić bez litości za 3mc? Obecnie mam Universe+, 6xC+, HHD za 50,99. Migrowałem z N. Jak to rozegrać, żeby jak najmniej stracić, a może i coś ugrać. Dzięki!

 

Przy okazji, czy jest już możliwość wymiany dekodera, który ma się na własność na mediaboxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie mógł wymienić własnościowego dekodera na mediaboxa. Może ew. próbować wydzierżawić do takiej umowy nowy dekoder a to graniczy z cudem. Okres wypowiedzenia umowy na czas nieokreślony uzależniony jest od zawarcia pierwotnej umowy. Zawarta stacjonarnie-3 miesięce a zawarta na odległóść(internet,telefon)-1 miesiąc.

 

W razie możliwości najlepiej jeszcze dzisiaj kwestię wypowiedzenia załatwić w APS http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic a jutro bądź pojutrze spróbować szczęścia dzwoniąc do DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...