Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam Platinum + HBO + Cinemax + MR standard za 109zl i HHD 1,99 z Sundance za 2,99. wypowiedzenie wyslane na koniec kwietnia.

 

dostałem kolejna oferte na 24 miesiace:

Comfort+ Extra+ Multi+

6C+ 3HBO 2Cinemax

Filmboxy Picturebox

History HD i Sundance HD

MR Premium za 119,90

 

nie za dobra ogolnie, wolalbym taniej bez filmboxow i pictureboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eilemal - czyli umowa do końca maja? To czekaj spokojnie - masz jeszcze dużo czasu. Płacisz sporo, można dużo zejść z ceny ale pewnie szybko ci nie odpuszczą. Już fakt, że dają ci 24 msc umowę dowodzi, że lubią twoje rachunki. Jest dużo opcji jak zbić cenę. Od zrobienia z tych dwóch lat łamańca, poprzez wytargowanie kanałów filmowych gratis na część umowy, po pójcie w zaparte i proste żądanie zjechania z ceny po całości jakieś 25-35 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek1

to była opcja silver z 6xC+ i nxport i dekoder sagemcom HD

płaciłem 64zł /msc umowa do końca kwietnia

 

a przedłużyłem:

umowa na 15msc

5x0zł i 79,90x10 średnia 53,26

Comfort+Extra+ Sport&FILM

HBO x3 na 15msc

Filmbox cały 4msc gratis

Dekoder PVR 500GB

Canal+ VOD gratis

 

dobra oferta? bo już sam nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jurek1

to była opcja silver z 6xC+ i nxport i dekoder sagemcom HD

płaciłem 64zł /msc umowa do końca kwietnia

 

a przedłużyłem:

umowa na 15msc

5x0zł i 79,90x10 średnia 53,26

Comfort+Extra+ Sport&FILM

HBO x3 na 15msc

Filmbox cały 4msc gratis

Dekoder PVR 500GB

Canal+ VOD gratis

 

dobra oferta? bo już sam nie wiem :D

W sumie nie jest źle, ale za ten vod C+ mogłeś coś innego sobie wziąć. Jak widać ta usługa cieszy się mizernym zainteresowaniem, skoro teraz za free rozdają. Nic dziwnego, bo tam są słabe filmy w SD, które i tak lecą na canal+. W Cyfrze ten vod był za free dla posiadaczy paczki c+

 

@ ronnie84. Z wypowiedzeniem 59 ,jeśli to mr po Cyfrze. Jak iti to 69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już jesteśmy przy usługach dla wielu peryferyjnych (tak a propos rozrywanego c+ vod) - czy ktoś wtajemniczony wie dlaczego abonenci nc korzystający z hbo nie mają dostępu do czegoś, co w c+ nazywało się HBO on demand a teraz wisi na deku jako (nie działające) seriale HBO. Czy to już nieodwracalnie zdechło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd miałem Optimum, 6xC+ i multiroom i płace 64 zł miesięcznie. Po wysłaniu wypowiedzenia dostałem ofertę umowy 49 za pierwsze 12 miesięcy i 79 na kolejne 12 (czyli średnio wyszłoby mniej więcej tak samo) i dodatkowo mam dostać HBO na cały okres trwania umowy, do tego mam mieć wymienione karty zbliżeniowe na cameleony. Ile mniej więcej mogę za to wyciągnąć? Zejdę do średniej 59 albo 55 zł?

 

Kolejna sprawa, mam sagemcona i jeden dekoder sd który chciałbym wymienić na dekoder hd. Konsultant twierdził, że się nie da wymienić, bo już takich dekoderów w punktach nie mają, ale jeśli sam znajdę jakiś punkt cyfry gdzie mają taki dekoder od ręki to wtedy może mi go dać, ale tylko wtedy, a tak ogólnie to on radzi zakup dekodera na własną rękę. Mam się kłócić o ten dekoder, czy to nic nie da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Jak dla mnie wielka szkoda - lubiłam sobie czasem nocką zasiąść przy HBO OD i strzelić maratonik np. z "grą o tron" niż ekscytować się pojedynczymi odcinkami w beznadziejnych (szczególnie latem) porach prime time'u.

Zawsze możesz zlecić nagrywanie i oglądać o odpowiedniej godzinie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj - zlecić nie zlecę bo mam pejsa. Ale oczywiście mogę sobie ustawić nagrywanie ręcznie ale o tym już trzeba za każdym odcinkiem pamiętać no i uzbroić się przy programowaniu w cierpliwość aż się strona z programem odpali. A potem chcąc obejrzeć parę odcinków do kupy przeszukiwać listę nagranych. Da się i tak się właśnie robi. Ale to molto complicato jest. OD było dużo prostsze i przyjemniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta przed chwila z tel 122947879, Pani poinformowała mnie że otrzymała wypowiedzenie i zapytała co oczekuje i ile moge max placic:

Przedstawiłem swoja ofertę: , Comfort+, Extra+,Canal+ film&Sport oraz HBO na caly okres umowy 15m max 69 (obecnie tyle place)i wymiana dekoder na lepszy (tzn 500gb może być Pace PVR).

 

Po chwili oczekiwania Pani powiedziała że za 79 zł mogę najniżej to dostać . A gdybym chciał dekoder to mediabox to 10 zł lub 5 zl na 24m. Ja podziękowałem i powiedziałem ze wygląda na to że się pożegnamy bo konkurencja nie śpi. Pani konsultant "jaka konkurencja?" jak by nie wiedziała o kogo chodzi.

Rozumiem że ten telefon to nie DUK, bo z głosu Pani konsultant można było odczuć mocne poirytowanie jak ja mogę oczekiwać coś więcej w tych samych pieniądzach.

Jak wam się wydaje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...