Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że ta oferta nie jest idealna. Do takiej to jej daleko. Twoi rodzice są obecnie w bardzo nieciekawej sytuacji, bo jeśli nie zaakceptujecie czegoś do końca miesiąca, to przyjdzie Wam płacić więcej. Bez względu na to, którą umowę przyklepiecie.

Zawsze możesz grać na czas, ale niewiele na tym ugrasz, bo nawet jeśli teraz zrezygnujesz, to i tak wchodzicie w umowę nieokreśloną. Spróbuj dzwonić i się dopytywać, ale nie wiem jakie masz szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekalkuluj co Ci się opłaca bardziej. Innej możliwości nie widzę. Czy lepiej płacić te 140zł przez kolejne 3 miesiące, później próbować przedłużyć (po wysłaniu wypowiedzenia) za np 59,90zł czy czekać na lepszą ofertę niż ta za 69,90zł zanim się kwiecień skończy. Czy zadzwonią z lepszą ofertą czy nie, tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzwoniłem przed chwilą do BOA i dopytywałem. I w zasadzie dostaję ofertę identyczną jak dla nowo zawierających umowę co jest trochę niepoważne ze względu na mój staż w c+. Jedynym 'bonusem' jest w pakiecie comfort wszystkich kanałów canal+, gdize dla nowych jest albo c+ sport, albo c+ film.

 

No trudno, przegapiona okazja na wyciągnięcie asa w postaci wypowiedzenia, zostaje mi jedynie liczyć na zmianę oferty w ciągu najbliższych 2-3 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dzis dzwonil i proponowal Uni+, 6xC+, MR, deki z n ze srednia ~70,50 + 10 za MR. Jaka opinia? ...

 

Zależy od oferty wyjściowej, ale tej propozycji mówię NIE.

 

Co wobec tego zaproponować albo czego oczekiwać?

 

Z miesiąc temu jak rozmawiałem ostatni raz to zakręciło się w okolicach 70 zł, ale łącznie z MR, ale już nie pamiętam dokładnie jak to wychodziło, chyba 4x0 + 11x79 + 10 za MR. Jakby dało radę do tego wrócić to może i nie byłoby źle.

 

Aaa... Poprzednim razem padały propozycje z darmowymi miesiącami, dziś dowiedziałem się, że już darmowych miesięcy nie ma - ile w tym prawdy? Rozmów było kilka, coś w lutym, coś w marcu, później trochę nic i dziś znowu rozmowa, wypowiedzenie zarejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, umowa zawarta na odległość (sławna migracja z c+ do nc+).

 

Na ten 1 miesięcnzy okres wypowiedzenia już chyba przecież za późno? Czy jeśli teraz złożę wypowiedzenie, umowa automatycznie przejdzie na czas nieokreślony, to tylko ten dodatkowy 1 miesiąc jeszcze będzie ważna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc pierwotna umowa nie miałem na myśli migracji, bo nie wiem jak są traktowane te umowy.

 

@dk67 jesteś pewny co do maja? Tu już nie Cyfra+ i nie liczy się data stempla.

 

@Los_Dawidos zakładam, że wypowiedzenie złożone. Do kiedy ta umowa? Co i za ile masz teraz? Oferta jest przynajmniej 10zł/m-c za droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnie paniusia w h... nie zrobiła ale przy przedłużaniu umowy nie mogłem dobrać drugiego dekodera.

Do tej pory miałem tylko Sagemcom HD do MR kameleon, drugi własny.

Twierdziła że sprawami tunerów zajmują się tylko centra abonenckie i punkty sprzedaży

 

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+, Multi+, Extra+, C+x6, HBO, multiroom dotychczasowy (dwa niezależne dekodery po Cyfrze+ i dwie karty), Filmbox na 6 msc. Umowa na 24m, średni abonament: 59 zł. Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca kwietnia.

 

Realne czy jakaś podpucha? Bo coś tanio :D Do tej pory podstawa z +6xC+ + HBO przez 6 msc, bez Filmbox za 89. Czyli dochodzi HBO na całość, Filmbox na pól rok i 30 zł taniej? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari:

 

Do końca kwietnia. Jest Universe+, 6xCanal+, MR za 79 zł. Ten pakiet na rachunku się jakoś inaczej nazywa, ale jest zawartość tych pakietów.

 

Konsul coś tam jeszcze wspominał o Filmboxach, o Canal+VOD, tylko, że specjalnie mnie to nie interesuje. Z dodatków byłbym zainteresowany tylko nc+go, ale nie wiem czy tą usługę można mieć za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Platinum + HBO + Cinemax + MR standard za 109zl i HHD 1,99 z Sundance za 2,99. wypowiedzenie wyslane na koniec kwietnia.

 

dostalem propozycje: Comfort+ Extra+ 6xC+ 3xHBO 2xCinemax za 109,90 dodatkowa MR standard za 10zl i HHD 1,99 i Sundance 2,99 czyli razem 124,88zl.

 

 

raczej pass z mojej strony, patrzac ile ludzie placa za cos podobnego.

 

 

mam pytanko, co to jest Multi+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, umowa zawarta na odległość (sławna migracja z c+ do nc+).

 

Na ten 1 miesięcnzy okres wypowiedzenia już chyba przecież za późno? Czy jeśli teraz złożę wypowiedzenie, umowa automatycznie przejdzie na czas nieokreślony, to tylko ten dodatkowy 1 miesiąc jeszcze będzie ważna?

Jeżeli umowe masz do kwietnia a wyślesz wypowiedzenie w kwietniu to umowa skończy się końcem maja ale wiesz za maj już zapłacisz Cene Standardową pakietu czyli jakieś ok 100% więcej

 

rozważyłbym na twoim, miejscu tą propozycje za 69zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Platinum + HBO + Cinemax + MR standard za 109zl i HHD 1,99 z Sundance za 2,99. wypowiedzenie wyslane na koniec kwietnia.

 

dostalem propozycje: Comfort+ Extra+ 6xC+ 3xHBO 2xCinemax za 109,90 dodatkowa MR standard za 10zl i HHD 1,99 i Sundance 2,99 czyli razem 124,88zl.

 

 

raczej pass z mojej strony, patrzac ile ludzie placa za cos podobnego.

 

 

mam pytanko, co to jest Multi+ ?

Powinieneś dostać to za 99,tylko czekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wydzwaniają i wysyłają smsy od tamtego tygodnia. Super jedyna i niepowtarzalna oferta oczywiście tylko dla mnie :D .

Comfort+, Extra+, Multi+, Paczka Filmbox, Sport+,Film+ (czyli 6xCanal+) i HBO na 9 miesięcy gratis za 84,90zł. Do wyboru mam umowę na 15 lub 24 miesiące. Oczywiście podziękowałem ponieważ uważam że to drogo. Umowa kończy mi się w czerwcu więc mam jeszcze czas. Obecnie mam to co w podpisie. Jaka jest realna cena za to co proponuje konsul?

P.S. Czy przypadkiem multi+ nie wchodzi w skład extra+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...