Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki w tej chwili pakiet jest odpowiednikiem Universe + 6xC+? Czy jest szansa na ugranie takiego pakietu + HBO na cały okres umowy za 59 zł? Najlepiej gdyby to była stała cena. Umowa bez różnicy czy na rok czy na dwa czy na 15 miesięcy. W tej chwili mam Universe+ +6xC+ + HBO miałem gratis na 6 miesięcy za 59 zł. Umowa do końca kwietnia. Wypowiedzenie wysłane i odnotowane. Śpieszyć się czy cierpliwie czekać? A może samemu zadzwonić z propozycją? Może ktoś podać nr pod który trzeba zadzwonić? Ewentualnie propozycja mailowa? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam silvera + 6 c+, 2x cameleon i pace do tego włączona opcja 3x hbo.Za całość płacę 69+ 25.Jak do tej pory oferty nieciekawe, czekam jednak cierpliwie bo mam czas, umowa wypowiedziana i trwa do końca maja.Kiedy wczoraj podczas rozmowy kolejny raz odrzucam ich super ofertę, konsultant sugeruje odłączenie paczki hbo, wtedy przygotują pakiet z innej półki cenowej.Może to jest jakaś metoda, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego zobowiązania jeśli nie jest w promocji. Jeśli dają Ci do umowy HBO za 25 złotych to też nie możesz niby zrezygnować? Bzdura. Możesz sobie nie lubić tego kanału, ale irytujące jest, jak atakujesz każdego, kto weźmie sobie ten kanał do umowy.

Irytujące jest to,że nie rozumiesz co ja napisałem. Nikogo nie atakuję,tylko daję do zrozumienia,że podczas aneksowania nie ma co brać zobowiązania na całą umowę tego kanału,bo nie wszyscy to wiedzą jak to wygląda. Nie zawsze jest tak,że można zrezygnować. Przerabiałem to osobiście i nie musisz mi tu z HBO wyskakiwać do porównania. Trochę latek jestem abonentem i wiem jakie są ich zagrywki i jakie ja mogę zastosować,aby było mi lepiej,a nie im.

 

@toom. Czekaj cierpliwie. Wszyscy prawie z HBO dostają to za max 69. Dużo masz czasu. Oczywiście napisać meila o rezygnacji z HBO możesz od 1 maja,i tego samego dnia(1 maj) możesz już sobie ponownie włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiele razy korzystałem z informacji podawanych na forum by nie "przepłacać", dlatego też podzielę się z Wami wynikami negocjacji z nc+.

Poprzednia umowa do końca kwietnia 2014 (wypowiedzenie):

- Universe+, paczka Canal+, Multiroom (2x cameleon), Pace 500

za 49zł

 

Po 3 telefonach zgodziłem się na:

- Comfort+, Multi+, Extra+, Premium sport i film, HBO hd (cały okres umowy), Canal VOD, Multiroom, Pace, paczka Filmox (na 5 msc), umowa na 15 msc

za 5x0 zł i 10x79 zł czyli ~ 54 zł.

 

Myślę, że oferta ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam to forum dosc czesto, wszystko ladnie pieknie, ale wyslalem wypowiedzenie na poczatku marca (wiem ze dotarlo i jest zarejestrowane) , umowe mam do konca kwietnia i na razie tylko jeden telefon z nc+ !!!! z bardzo kiepska oferta (comfort, extra+, 6C+, HB0 za 79 przez wszystkie 15 miesiecy umowy). nie wiecie moze dlaczego do tej pory tylko raz zadzwonili i czy beda jeszcze w ogole dzwonic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barkley4 nieporozumieniem jest nazywanie odpowiednika Universe+/6xCanal+/HBO za 79zł bardzo kiepską ofertą, szczególnie w sytuacji kiedy bez HBO płaci się za to 99zł.

 

Oczywiście należy dążyć do jak najlepszej oferty, ale czasami mam wrażenie, że niektórym się w głowach poprzewracało a później trwoga i panika bo nie dzwonią. Chcesz wygrać z NC+ to wykaż się cierpliwością i miejmy nadzieję, że masz szczęście. W razie "w" telefony do DUK są znane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Długo mnie nie było, ale jestem i wróciłem. Czytam wasze wszystkie wypowiedzi i nadal nie widzę osoby, która wyegzekwowała stałą cenę w NC+ - czy tylko ja jestem ze stałą ceną? Każdy wierzy w "tajemną moc średniej" (śmiech...) zobaczymy jak będziecie pisali za rok. Kolego ragazzi radzę lepiej, aby kuzyn zadzwonił na infolinię i się upewnił czy ta kwota 58zł miesięcznie jest ceną stałą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek samozachwyt nie jest zdrowy

 

Ja już przestałem się zachwycać cena jak cena, nie robi na mnie już takiego wrażenia jak to było na początku. Bije tylko do Was na alarm abyście niekoniecznie zamieniali stałą cenę na cenę ze średnią, bo możecie się ostro przejechać. Apeluje do ludzi z ceną abonamentu 49-64zł nie dajcie się zwariować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kibo Na Hikari - punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, owszem jak na ten pakiet to cena jest dobra, tylko ze mi nie zalezy na HBO i calej paczce C+ (zalezy mi tylko na sporcie), a oni oferty z mniejszym pakietem niz posiadam obecnie nie chcieli mi przedstawic. nie sadze aby mi sie w takim razie w glowie poprzewracalo. uwazaj na slowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo mnie nie było, ale jestem i wróciłem. Czytam wasze wszystkie wypowiedzi i nadal nie widzę osoby, która wyegzekwowała stałą cenę w NC+ - czy tylko ja jestem ze stałą ceną? Każdy wierzy w "tajemną moc średniej" (śmiech...) zobaczymy jak będziecie pisali za rok.

 

Z czego tak cieszysz? Z tego, że dostałeś wyższą stałą cenę zamiast niższej średniej? Widocznie wiele do szczęścia nie potrzebujesz. O jakiej "tajemnej mocy średniej" piszesz i tak cię to bawi? "Zobaczymy jak będziecie pisali za rok" - wróżbita Maciej jesteś czy inny znachor? Jak na tą chwilę to wiele osób płaci mniej za taki pakiet jak twój i to jest fakt, przez duże f. A co będzie za rok, to będzie za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...