Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak to lepiej się nie zgadzać na średnią i zrezygnować teraz? Nie przedłużajcie ze średnią i wszyscy przeciwnicy średniej będą szczęśliwi. :twisted:

Sztuką jest umiejętne negocjowanie. Jeśli wszyscy przytakują, jak papugi, to mają to, co mają.

Kiedyś tu nawet poinformowałem, w jaki sposób uzasadniać swoje wypowiedzenia, aby one były dobrym zaczynem do negocjacji. Bo abonenta pierwsza odsłona jest w tym najistotniejsza.

Nikt z was nie idzie vabank? Wtedy docenilibyście tego efekty.

Ale przyjdzie i moja kolej, to wtedy was poinformuję.

 

Nic nie napisałeś co potwierdza Twoją teorię :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tu nawet poinformowałem, w jaki sposób uzasadniać swoje wypowiedzenia, aby one były dobrym zaczynem do negocjacji.

Uwierz mi, że nikogo nie interesuje to, co napisałeś w wypowiedzeniu.

To nie trzeba płakać i ubolewać nad tym, co jest - i co otrzymujesz. Służę dobrą koleżeńską radą. Przypomniało mi się z związku z tym mądre polskie przysłowie: "jak sobie pościelisz tak się wyśpisz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robert451 cierpliwość i sztuka mówienia "NIE" znacznie zwiększa szanse otrzymania dobrej oferty, ale to, że komuś coś "dali" wcale jeszcze nie oznacza, iż i Tobie uda się dokładnie taką ofertę wynegocjować. Teraz dobijasz abo pod 100zł i chcesz obniżki prawie 45% :mrgreen: Może trochę elastyczności?

 

@nawasaqi a ile za to płacisz teraz? Przy dobrych wiatrach można było to mieć za 129zł, po zmianach marcowych zapewne średnia niewiele się zmieniła.

 

@grzesiek1243 wypowiedzenie to podstawa. Zakładam, że masz kartę po Cyfrze a zatem chcąc MR czeka Cię wymiana dekoderów na ADB i wiązanie MR w sieci LAN. Możesz powalczyć o zwolnienie z aktywacji-w przypadku dekodera głównego mediabox 49zł i dekodera dodatkowego 49zł. Pozostanie opłata miesięczna-mediabox-5zł oraz MR-10zł. Zamiast tego możesz rozważyć zakup splittera do aktualnej karty i dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
.....po zmianach marcowych zapewne średnia niewiele się zmieniła.

jak słyszę słowo "średnia" aż mnie trafia .... czy już niema normalnej oferty :?: To jakaś paranoja te marcowe zmiany... gdzie się podziała stała opłata :?: dobrze że do października mam spokój :jupi:

ps.przyznaję się mało śledzę aktualne oferty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
No twojego fulla już nie proponują :lol2:

To akurat wiem i to nie ja mam "kuku" tylko ci co wybrzydzali i nie brali "full extra" :lol2:

Co do mojej osoby to spokojnie mam sporo czasu ..... może NC+ padnie .....lub jakaś fuzja :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W maju ubiegłego roku zmigrowałem do nc+ z cyfry na następujących warunkach:

 

- Silver z OP Platninum (c+)

- MR Cameleon

- PACE PVR 500

 

za 69 zł. (w sumie maj miałem gratis, więc "średnia to 64 zł.). Umowa do końca maja, wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, dotychczas mnóstwo telefonów z ofertami w okolicach 100zł.

 

Chciałbym utrzymać obecny pakiet + hbo oraz drugi dekoder (najlepiej PVR) - czytałem, że do 70zł. niektórzy to dostają. W związku z tym pytanie czy lepiej będzie jeśli teraz w kwietniu dobiore sobie HBO i drugi dekoder, tak aby z lepszej pozycji przystępować do negocjacji? Jakie opłaty w maju mogą za to naliczyć? Czy jako drugi dekoder do mr mozna dobrac jeszcze pace czy tez jakis inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie jest tak źle... przez pierwszy rok przy zachowanej pełnej ofercie, jaką miałem wcześniej, udało się zejść o 23 zł z kwoty , którą płaciłem wcześniej.Wypowiedzenie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj: SILVER, 6xC+, multiroom (2xCameleon), PVR PACE 500GB, HBO (6m-cy za 0zł) - stała cena 64 zł.

Aktualna (po zarejestrowany wypowiedzeniu): Comfort, Extra+, 6xC+, mulitroom (2xCameleon), PVR PACE 500GB, HBO, C+VOD - 5m-cy 0zł, 10 m-cy 79,90zł - średnio ok. 54zł.

mi zaproponowali to za 84.5 zł/ wczoraj 6.04.2014 / przez 24 m-ce, wypowiedzenie zarejestrowane , umowa do konca maja , jak długo musza czekac na umowe jak wyżej - za 54 średnio za m-c. :read: może w kwietniu nie warto rozmawiać w ogóle czekac na 2 ,lub 3 tygodnie przed koncem umowy :x

to jeszcze z HBO na cały okres umowy to chyba niemożliwe :curious:

 

Nie poddawaj się, bądź dobrej myśli, a przede wszystkim musisz być stanowczy w rozmowach z konsultantami. Początkowo jakieś kilka tygodni temu proponowali mi przedłużenie umowy za ponad 100 złotych m-cznie. Kolejne telefony i kolejne coraz ciekawsze propozycje. W końcu dopiąłem swego. Miły Pan z nc+ zatelefonował i powiedział, iż przed telefonem do mnie tego dnia przedłużył już z kilkoma osobami umowy. Jak podkreślił żaden z dotychczasowych rozmówców nie odrzucił jego oferty. Był przygotowany do rozmowy, bo wiedział czego oczekuję. We wcześniejszych rozmowach z konsultantami określiłem jasno, że ma być wszystko co do tej pory miałem plus hbo na cały okres plus miało być taniej. I tak też było, wobec czego nie pozostało mi nic innego jak zaakceptować przedstawione warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W maju ubiegłego roku zmigrowałem do nc+ z cyfry na następujących warunkach:

 

- Silver z OP Platninum (c+)

- MR Cameleon

- PACE PVR 500

 

za 69 zł. (w sumie maj miałem gratis, więc "średnia to 64 zł.). Umowa do końca maja, wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, dotychczas mnóstwo telefonów z ofertami w okolicach 100zł.

 

Chciałbym utrzymać obecny pakiet + hbo oraz drugi dekoder (najlepiej PVR) - czytałem, że do 70zł. niektórzy to dostają. W związku z tym pytanie czy lepiej będzie jeśli teraz w kwietniu dobiore sobie HBO i drugi dekoder, tak aby z lepszej pozycji przystępować do negocjacji? Jakie opłaty w maju mogą za to naliczyć? Czy jako drugi dekoder do mr mozna dobrac jeszcze pace czy tez jakis inny?

To już pewne. Tylko Sagemcom. Lepszy wybór to jakiś tuner z wolnego rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba nie ma reguły niektórzy pisali że wysyłali wypowiedzenia 3 miesiące przed końcem umowy i twierdzili że udało im się tym sposobem skrócić sobie o ten czas wcześniejszą umowę. Ja również tak uczyniłem (moja umowa kończy się 31.05.2014r.) wysyłając wypowiedzenie z końcem lutego 2014 r. (otrzymali je 24.02.2013r.) i zero kontaktu od tego czasu z ich strony. Jedyny kontakt to był z mojej strony w celu uzyskania odpowiedzi czy je zarejestrowali w systemie w dniu 28.02.2014 r. i wtedy 2 oferty z działu sprzedaży i DUK ale je odrzuciłem i od tej pory zero kontaktu dziwne chyba nie chcą ode mnie pieniędzy. Do tej pory zazwyczaj wysyłałem wypowiedzenie na miesiąc lub góra dwa miesiące to zaraz po zarejestrowaniu wypowiedzenia bombardowali mnie telefonami z DUK-u a i nawet wcześniej na 3 miesiące przed końcem bez mojego wypowiedzenia też było dzwonienie z firm współpracujących z nimi a teraz kompletna cisza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba nie ma normy niektórzy pisali że wysyłali wypowiedzenia 3 miesiące przed końcem umowy i twierdzili że udało im się tym sposobem skrócić sobie o ten czas wcześniejszą umowę. Ja również tak uczyniłem (moja umowa kończy się 31.05.2014r.) wysyłając wypowiedzenie z końcem lutego 2014 r. (otrzymali je 24.02.2013r.) i zero kontaktu od tego czasu z ich strony. Jedyny kontakt to był z mojej strony w celu uzyskania odpowiedzi czy je zarejestrowali w systemie w dniu 28.02.2014 r. i wtedy 2 oferty z działu sprzedaży i DUK ale je odrzuciłem i od tej pory zero kontaktu dziwne chyba nie chcą ode mnie pieniędzy.

 

u mnie jest dokładnie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raver a jaka masz ofertę obecnie ??

 

Obecna umowa na okres 12 m-cy od 01.06.2013r. do 31.05.2014r.:

Abonament Canal+Silver w cenie 69 zł;

-3 pierwsze miesiące 0 zł.;

Opcjce dodatkowe:

-Canal Film&Premiere na 12 m-cy za O zł

-HBO na 12 m-cy- 0 zł

-Cinemax na 6 m-cy za 0 zł

Czyli średnio na miesiąc po odliczeniu 3 m-cy gratisowych wyszło 51,75 zł.

 

#fajny06 a ty co posiadasz teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...